از امام ناصر محمد یمانی به تمام رهبران عرب و مسلمین؛ آیا شما مرده‌اید! به دعوتی که شما را به‌سوی حیات فرامی‌خواند پاسخ دهید. (به مناسبت تهاجم اسراییل به غزه تیر ماه ۱۳۹۳)...
عدد البيانات : 1
تغريد

از امام ناصر محمد یمانی به تمام رهبران عرب و مسلمین؛ آیا شما مرده‌اید! به دعوتی که شما را به‌سوی حیات فرامی‌خواند پاسخ دهید. (به مناسبت تهاجم اسراییل به غزه تیر ماه ۱۳۹۳)...

رابط البيان الرسمي

nasser-mohammad.com/showthread.php?p=151141

اللغات المتاحة لهذا البيان

امام ناصر محمد اليماني
17 - رمضان - 1435 هـ
14 - 07 - 2014 مـ
۲۳ - تیر - ۱۳۹۳ ه.ش.
11:56 صبح
ــــــــــــــــــــ

از امام ناصر محمد یمانی به تمام رهبران عرب و مسلمین؛ آیا شما مرده‌اید! به دعوتی که شما را به‌سوی حیات فرامی‌خواند پاسخ دهید....

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وآله وكافة النّبيين وآلهم الطيبين وجميع المؤمنين في كل زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..
آه آه آنچه که در غزه مبارک به دست بزرگترین مجرمان جنگی و بزرگترین فاسدان یهودی تل‌آویو رخ می‌دهد، چقدر مرا رنج می‌دهد وحسبي الله ونعم الوكيل؛ به خداوند امید دارم تا در دادن اقتدار و تمکین به بنده‌اش تعجیل فرماید تا امر به معروف و نهی از منکر کنیم و عاقبت همه کارها با خداوند است. گواه آن فرموده خداوند تعالی است که:

{أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ (۳۹) الَّذِينَ أُخْرِجُوا مِن دِيَارِهِم بِغَيْرِ حَقٍّ إِلَّا أَن يَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ ۗ وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لَّهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِيهَا اسْمُ اللَّهِ كَثِيرًا ۗ وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ (۴۰) الَّذِينَ إِن مَّكَّنَّاهُمْ فِي الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاةَ وَآتَوُا الزَّكَاةَ وَأَمَرُوا بِالْمَعْرُوفِ وَنَهَوْا عَنِ الْمُنكَرِ ۗ وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ (۴۱)} صدق الله العظيم [الحج].
{به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده، اجازه جهاد داده شده است؛ چرا که مورد ستم قرار گرفته‌اند؛ و خدا بر یاری آنها تواناست. (۳۹) همانها که از خانه و شهر خود، به ناحق رانده شدند، جز اینکه می‌گفتند: «پروردگار ما خدای یکتاست!» و اگر خداوند بعضی از مردم را به‌وسیله بعضی دیگر دفع نکند، دِیرها و صومعه‌ها، و معابد و مساجدی که نام خدا در آن بسیار برده می‌شود، ویران می‌گردد! و خداوند کسانی را که یاریِ او کنند یاری می‌کند؛ خداوند قوی و شکست‌ناپذیر است. (۴۰) همان کسانی که هرگاه در زمین به آنها قدرت بخشیدیم، نماز را برپا می‌دارند، و زکات می‌دهند، و امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند، و پایان همه کارها از آن خداست! (۴۱)}
پس آنان که با وجود ریختن خون برادران مسلمان خود، خود را مجاهد فی سبیل الله می‌دانند، کجاهستند؟ آنها مجاهدان راه شیطان رانده‌شده هستند! خون مسلمان به صورت مطلق، بزرگترین حرام خداوند در کتابش است که بر گردن مسلمان است؛ گویا که فرد، تمام فرزندان آدم و تمام بشریت را به قتل رسانده باشد؛ به چه حقی ریختن خون برادران مسلمان خود را بر خود حلال کرده‌اید؟ شما کجا هستید؟ نمی‌بینیم که برای جهاد با یهود که به برادران مؤمن شما در غزه مبارک تعدی کرده‌اند، عزیمت کنید! و جهاد حق و درست این است که با کسانی که به جنگ برادران مؤمنتان آمده‌اند بجنگید و علیه یهودیان تل‌آویو که به آنها تعدی کرده‌اند، مبارزه کنید. پس گروه‌های جهادی که در هر یک از دولت‌های عربی و اسلامی وجود دارند، کجا هستند؟ اگر شما راست می‌گویید و مجاهد راه خداوند هستید؛ پس حالا کجا هستید؟ یا اینکه شما با مؤمنان، دلاورانه و با شدت برخورد کرده و در برابر کافران ذلیل هستید؟
ای رهبران جهان عرب و اسلام! چه مردان ترسویی هستید که بر تخت‌های حکومتتان نشسته‌اید! چرا از جای خود تکان نمی‌خورید؟ انگار که این امر ربطی به شما ندارد، آیا از نظر شما مهم نیست؟ اما خداوند در زمین به شما قدرت [و تمکین] داده‌است و این اقتدار [و تمکین) حجت خداوند بر شماست و اگر امر به معروف و نهی از منکر نکنید، چه کسی می‌تواند شما را از عذاب خداوند در این حیات و بعد از مرگتان پناه دهد، اگر راست می‌گویید؟ آیا سپاهیانتان با شما می‌روند تا عذاب جهنمی را که سوخت آتش آن از سنگ‌هاست از شما دفع کنند؟ این زندان خداوند برای شماست که هفت دروازه دارد؛ آیا می‌توانید حبس شدن در آن را حتی برای یک ثانیه هم تحمل کنید؟ آتش کبری، زندان خداوند برای شماست که هفت در برای آن در نظر گرفته شده‌است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَإِنَّ جَهَنَّمَ لَمَوْعِدُهُمْ أَجْمَعِينَ (۴۳) لَهَا سَبْعَةُ أَبْوَابٍ لِكُلِّ بَابٍ مِنْهُمْ جُزْءٌ مَقْسُومٌ (۴۴)} صدق الله العظيم [الحجر].
{و دوزخ، میعادگاه همه آنهاست! (۴۳) هفت در دارد؛ و برای هر دری، گروه معیّنی از آنها تقسیم شده‌اند! (۴۴)}
ای کسانی که به زندگی دنیا راضی شده اید! آیا فکر نمی‌کنید؟ دانش شما همین اندازه است؟ پس به‌ زودی خواهند دانست که بازگشتشان به کجاست [اشاره به آیه کریمه: {وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ} الشعراء:۲۲۷]. تصور نکنید که خداوند از اعمال ظالمین غافل است و هر کس که بار ظلم و ریختن خون را بر دوش گرفت، زیانکار است و مأیوس خواهد شد.
ای والیان مسلمین! شما مسلمانید یا کافر؟ اگر جوابتان این است که: «البته مسلمانیم»، خطاب به شما می‌گوییم: شما نیز در آتش خواهید بود، اگر بمیرید و به وضعیتی که الآن در آن هستید، رضایت داده باشید. چون به حیات دنیا راضی شده و به آن مطمئن شدید و امیدی به دیدار خداوند و دار آخرت ندارید. برای همین شما هم مادامی که نخواهید برای رفع ظلمی که در حق برادران مؤمنتان می‌شود، به جهاد در راه خداوند بپردازید، در آتش خواهید بود. مردم را نمی‌توان سرزنش کرد، بلکه کسانی شایسته سرزنش‌اند که خداوند در زمین به آنها اقتدار بخشیده است. اما شمایی که بر تخت [قدرت] تکیه زده‌اید، دچار سستی و ضعف شده و به دنیا خشنود و راضی گشته و به آن تکیه کرده‌اید و امیدی به دیدار خداوند و آخرت ندارید، بیایید و به نتیجه زندگیتان در کتاب خداوند نگاه کنیم که به کجا می روید؟ خداوند تعالی می‌فرماید:
{إَنَّ الَّذِينَ لاَ يَرْجُونَ لِقَاءنَا وَرَضُواْ بِالْحَياةِ الدُّنْيَا وَاطْمَأَنُّواْ بِهَا وَالَّذِينَ هُمْ عَنْ آيَاتِنَا غَافِلُونَ (۷) أُوْلَـئِكَ مَأْوَاهُمُ النُّارُ بِمَا كَانُواْ يَكْسِبُونَ (۸)} صدق الله العظيم [يونس].
{آنها که امید به ملاقات ما ندارند و به زندگی دنیا خشنود شدند و بر آن تکیه کردند و آنها که از آیات ما غافلند، (۷) آنها جایگاهشان آتش است، به‌خاطر کارهایی که انجام می‌دادند! (۸)}
شما نه خلافت را به کسی می‌سپارید که خداوند به عنوان خلیفه شما انتخاب و امام مردمان قرار داده‌است و نه خودتان، چه در کشورتان و چه در میان امتتان، مانع ظلم انسان بر برادر انسانش می‌شوید. پس چه کسی در برابر خداوند، مسئول رفع ظلم انسان نسبت به برادر انسانش است؟ جواب را مستقیم به خداوند می‌سپاریم:
{الَّذِينَ إِن مَّكَّنَّاهُمْ فِي الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاةَ وَآتَوُا الزَّكَاةَ وَأَمَرُوا بِالْمَعْرُوفِ وَنَهَوْا عَنِ الْمُنكَرِ ۗ وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ (۴۱)} صدق الله العظيم [الحجّ].
{همان کسانی که هر گاه در زمین به آنها قدرت بخشیدیم، نماز را برپا می‌دارند و زکات می‌دهند و امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند و پایان همه کارها از آن خداست! (۴۱)}
ای که در خوابی بپاخیز و «توحید الدایم» را به‌جای آور [ این ندایی است که در قدیم توسط ندادهنده در هنگام سحر برای بیدار کردن روزه‌داران داده می‌شد، کنایه از خواب بودن رهبران]. تا کِی در غفلت و خواب خود فرو رفته و مانند کسانی که مرده‌اند و حیاتی ندارند بر جای خود می‌مانید؟ به ندایی که به شما حیات می‌بخشد پاسخ دهید و خود را از مکر خداوند در امان ندانید که قلبتان در معرض گمراه شدن قرار گرفته و بعد ایمان، کافر خواهید شد؛ چرا که از پذیرش دعوت حق خداوند روبرگردانده‌اید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ(۲۴)} صدق الله العظيم [الأنفال].
{اى كسانى كه ايمان آورده‌ايد، چون خدا و پيامبرش شما را به چيزى فراخوانند كه زندگيتان مى‌بخشد، دعوتشان را اجابت كنيد و بدانيد كه خدا ميان آدمى و قلبش حايل می‌شود و همه به پيشگاه او گرد آورده شويد. (۲۴)}
از عمر دعوت مهدوی در «دوران گفتگوی قبل از ظهور» ده سال گذشت و شما و اذنابتان از علمای امت، به فراخوان حق خداوند پاسخ نداده‌اید مگر کسی که خداوند به او رحم کند. از خداوند پروا کنید و بیایید تا بر اساس آنچه که خداوند در قرآن عظیم برایتان نازل کرده‌است، بینتان حکم کنیم و برای شما و تمام مسلمانان در موارد اختلاف، تمام احکام خداوند را از قرآن استنباط کنیم تا صفوفتان را واحد و متحد سازیم. پراکندگی‌تان را از بین ببریم و بعد از نابودی شوکتتان، دوباره عزت را به شما بازگردانیم و بدانید که خداوند مولای شما و بهترین یاری‌رسان است.
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 151087 من الموضوع: من الإمام ناصر محمد اليماني إلى معشر قادات العرب والمسلمين، فهل أنتم أمواتٌ! فاستجيبوا لما يحييكم..

http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=151085

الإمام ناصر محمد اليماني
17 - رمضان - 1435 هـ
14 - 07 - 2014 مـ
11:56 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
ــــــــــــــــــــمن الإمام ناصر محمد اليماني إلى معشر قادات العرب والمسلمين، فهل أنتم أمواتٌ! فاستجيبوا لما يُحييكم
..


بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على محمدٍ رسول الله وآله وكافة النّبيين وآلهم الطيبين وجميع المؤمنين في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين، أمّا بعد..
آه آه آه لَكَم آذاني ما يحدث في غزَّة المباركة من قِبَلِ أكابر مجرمي الحرب والفساد الأكبر من يهود تلِّ أبيب وحسبي الله ونعم الوكيل، ورجوت من ربِّي أن يعجِّل بالتّمكين لعبده لنأمر بالمعروف وننهى عن المنكر ولله عاقبة الأمور. تصديقاً لقول الله تعالى:
{أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ (39) الَّذِينَ أُخْرِجُوا مِن دِيَارِهِم بِغَيْرِ حَقٍّ إِلَّا أَن يَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ ۗ وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لَّهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِيهَا اسْمُ اللَّهِ كَثِيرًا ۗ وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ (40) الَّذِينَ إِن مَّكَّنَّاهُمْ فِي الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاةَ وَآتَوُا الزَّكَاةَ وَأَمَرُوا بِالْمَعْرُوفِ وَنَهَوْا عَنِ الْمُنكَرِ ۗ وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ (41)} صدق الله العظيم [الحج].

فأين الذين يسفكون دماء إخوانهم المسلمين ويزعمون أنّهم مجاهدون في سبيل الله؟ بل هم مجاهدون في سبيل الشيطان الرجيم! ودم المسلم على المسلم من أكبر الحرام في الكتاب على الإطلاق فكأنّما قتل الناس جميعاً من ذريّة آدم، فبأيّ حقٍّ أحلّلتم دماء إخوانكم المسلمين؟ فأين أنتم لا نراكم تنطلقون لتجاهدوا اليهود المعتدين على إخوانهم المؤمنين في غزَّة المباركة! فذلك هو الجهاد الحقّ أن تقاتلوا الذين يقاتلون إخوانكم المؤمنين فتكونوا ضدَّ من يعتدي عليهم من يهود تلِّ أبيب، فأين الطوائف الجهاديّة التي توجد في كل دولةٍ عربيّة أو إسلاميّة؟ أين أنتم إن كنتم صادقين بأنّكم مجاهدون في سبيل الله؟ أم إنّكم الأبطال أولي البأسِ الشديدِ على المؤمنين الأذلّة على الكافرين؟

ويا معشر قادات العرب والمسلمين، ما أجْبِنِكم من رجالٍ على عروشكم! فلمَ لا تحرِّكون ساكناً وكأنَّ الأمر لا يعنيكم شيئاً؟ ولكن الله مكّنَكم في الأرض وأقيمت عليكم حجّة الله بالتّمكين فإذا لم تأمروا بالمعروف وتنهوا عن المنكر فمن يُجيركم من عذاب الله في حياتكم أو بعد مماتكم إن كنتم صادقين؟ فهل ستذهب معكم جيوشكم ليدفعوا عنكم عذاب نارٍ وقودها الحجارة؟ ذلكم سجن الله له سبعة أبوابٍ فهل تطيقون الحبس فيه ثانيةً واحدةً؟ ذلكم سجن الله النار الكُبرى لها سبعة أبواب. تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَإِنَّ جَهَنَّمَ لَمَوْعِدُهُمْ أَجْمَعِينَ (43) لَهَا سَبْعَةُ أَبْوَابٍ لِكُلِّ بَابٍ مِنْهُمْ جُزْءٌ مَقْسُومٌ (44)} صدق الله العظيم [الحجر].

أفلا تتفكرون يا من رضيتم بالحياة الدنيا؟ وذلك مبلغكم من العلم! ولسوف يعلمون أيَّ منقلبٍ ينقلبون، فلا تحسبن الله بغافلٍ عمّا يعمل الظالمون، وقد خاب من حمل ظلماً وسفكاً للدماء.

ويا معشر ولاة المسلمين، فهل أنتم مسلمون أم كافرون؟ وإن كان جوابكم: "بل مسلمون"، فمن ثمّ نقول لكم: فأنتم كذلك في النار لئن متّم وأنتم على ما أنتم عليه الآن لكونكم رضيتم بالحياة الدنيا واطمأننتم إليها ولا ترجون لقاء الله والدار الآخرة، ولذلك فأنتم في النّار ما دمتم لا تريدون الجهاد في سبيل الله لرفع الظلم عن إخوانكم المؤمنين. ولا لَومَ على أفراد الشعوب بل اللوم عليكم لكونكم من صنّاع القرار من الذين مكَّنهم الله في الأرض، ولكنّكم وَهنْتُم على عروشكم ورضيتُم بالحياة الدنيا واطمأنَنْتم إليها ولا ترجون لقاء الله والدار الآخرة، فتعالوا لننظر نتيجة حياتكم هذه في الكتاب وأين ستذهبون، وقال الله تعالى:
{إَنَّ الَّذِينَ لاَ يَرْجُونَ لِقَاءنَا وَرَضُواْ بِالْحَياةِ الدُّنْيَا وَاطْمَأَنُّواْ بِهَا وَالَّذِينَ هُمْ عَنْ آيَاتِنَا غَافِلُونَ (7) أُوْلَـئِكَ مَأْوَاهُمُ النُّارُ بِمَا كَانُواْ يَكْسِبُونَ (8)} صدق الله العظيم [يونس].

فلا أنتم سلّمتم الخلافة إلى من اصطفاه الله خليفةً عليكم وجعله للناس إماماً، ولا أنتم رفعتم ظلم الإنسان عن أخيه الإنسان لا في شعوبكم ولا في أمَّتِكم، فمن المسؤول بين يدي الله عن رفع ظلم الإنسان عن أخيه الإنسان؟ والجواب نتركه من الربّ مباشرةً:
{الَّذِينَ إِن مَّكَّنَّاهُمْ فِي الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاةَ وَآتَوُا الزَّكَاةَ وَأَمَرُوا بِالْمَعْرُوفِ وَنَهَوْا عَنِ الْمُنكَرِ ۗ وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ (41)} صدق الله العظيم [الحجّ].

فاصْحَ يا نائم ووحد الدايم! فإلى متى تظلّون في غفلتكم وفي سباتكم أمواتاً غير أحياءٍ؟ فاستجيبوا لما يحييكم ولا تأمنوا مكر الله فيُزيغ قلوبَكم فتكفروا من بعد إيمانكم نظراً للإعراض عن دعوة الحقّ من ربِّكم. تصديقاً لقول الله تعالى:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ لِمَا يُحْيِيكُمْ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ يَحُولُ بَيْنَ الْمَرْءِ وَقَلْبِهِ وَأَنَّهُ إِلَيْهِ تُحْشَرُونَ(24)} صدق الله العظيم [الأنفال].

فقد وصل عمر الدعوة المهديّة العام العاشر في عصر الحوار من قبل الظهور وأنتم لم تستجيبوا لدعوة الحقّ من ربِّكم أنتم وأذنابُكم من علماء أمَّتكم إلا من رحم ربِّي، فاتّقوا الله وهلمُّوا لنحكم بينكم بما أنزل الله في محكم القرآن العظيم فنستنبط لكم كافة أحكام الله فيما كنتم فيه تختلفون، حتى نوحِّد صفَّكم ونجمع شملكم فتعود عزَّتكم ويعود مجدكم بعد أن ذهبت ريحكم، واعلموا أنّ الله مولاكم نعم المولى ونعم النّصير.

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم؛ الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.
________________