ای مردم! به خداوند واحد قهار قسم، که خورشید به ماه رسیده [ادراک] و پروردگارم به من خبر داده است که این نشانه‌ای برای انذار بشریت است؛ برای آنها که می‌خواهند باور کرده و ایمان بیاورند
عدد البيانات : 2
تغريد

ای مردم! به خداوند واحد قهار قسم، که خورشید به ماه رسیده [ادراک] و پروردگارم به من خبر داده است که این نشانه‌ای برای انذار بشریت است؛ برای آنها که می‌خواهند باور کرده و ایمان بیاورند

رابط البيان الرسمي

bushra-islamia.com/forum/showthread.php?p=253444

اللغات المتاحة لهذا البيان

- 1 -
[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]

الإمام ناصر محمد اليماني
29 – جمادى الآخرة - 1438 هـ
28 – 03 – 2017 مـ
۸-فروردین-۱۳۹۶ه.ش.
11:34 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
__________________

ای مردم! به خداوند واحد قهار قسم، که خورشید به ماه رسیده [ادراک] و پروردگارم به من خبر داده است که این نشانه‌ای برای انذار بشریت است؛ برای آنها که می‌خواهند باور کرده و ایمان بیاورند و یا آن را به تأخیر بیندازند...

بسم الله الرحمن الرحيم،
لا قوة إلا بالله العلي العظيم، إنا لله وإنا إليه راجعون، والصلاة والسلام على رُسل الله أجمعين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلوات ربهم عليهم ورحمته وعلى من تبعهم بإحسانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..
ای بندگان خدا! به خداوند واحد قهار قسم! به خداوندی که هرچه بخواهد می‌آفریند و هرکسی را که بخواهد برمی‌گزیند؛ و مردم را هیچ اختیاری در انتخاب خلیفه خداوند نیست و او پاک و منزه از شریکانی است که برایش قائل می‌شوند! ای مردم چه مسلمان و چه کافر! به سخن حق من گوش کنید، به خداوندی قسم می‌خورم که نعیم رضوانش بر بندگان؛ از نعیم بهشتش بزرگ‌تر است؛ به خداوندی که خدایی جز او نیست و پروردگار من و شماست؛ خداوندی که پروردگار آسمان‌ها و زمین و آن چه بین آنهاست و پروردگارعرش عظیم است. من به پروردگارم نسبت دروغ نمی‌دهم. خداوند بارها و بارها در رؤیای حق به من امر نموده تا به مردم هشدارداده و به ایشان خبر دهم که خورشید به ماه رسیده [ادراک] و هلال ماه قبل از کسوف متولد شده است و خورشید با هلال ماه اقتران کرده؛ پروردگارم به من خبر داده که این نشانه‌ی تصدیق یکی از شروط بزرگ ساعت و نشانه تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی؛ خلیفه خدا بر عالمیان است و لعنت خدا بردروغگویان باد؛ چه ظلمی بزرگ‌تر از افترا زدن به خداست؟
و باز هم خورشید در اول این ماه، یعنی ماه رجب سال ۱۴۳۸(۱۳۹۶ه.ش.) به ماه رسید و یک ادراک درصبح دوشنبه و در زمان طلوع به وقت مکه مکرمه رخ داد و یک ادراک درغروب خورشید در روز دوشنبه و شب سه‌شنبه به وقت مکه مکرمه رخ داد و شما نمی‌دانید هلال قبل از اقتران در صبح دوشنبه متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران کرده و لعنت خداوند بر دروغگویان باد.
همانا که ماه رجب به صورت شرعی و براساس رؤیت اهله، بعد از غروب خورشید در دوشنبه و شب سه‌شنبه آغاز شد. ما نمی‌گوییم که آغاز ماه رجب براساس رؤیت اهله شب دوشنبه بود؛ بلکه شب دوشنبه آخرین شب و سی‌ام جمادی الآخر بود و شب سه‌شنبه آغاز ماه رجب بر اساس رؤیت اهله و رؤیت قابل مشاهده منازل اهله شرعی است. ولی صبح روز دوشنبه به وقت صنعا و مکه مکرمه و معظم، خورشید به ماه رسید و هلال در حالی متولد شد؛ که خورشید در شرق ماه قرار داشت و هلال ماه رجب در حالت ادراک بود؛ چون با وجود آغاز میلاد ماه نو، خورشید در شرق آن قرار داشت. هم چنین در زمان غروب خورشید درعصر روز دوشنبه/شب سه‌شنبه، به وقت مکه مکرمه و معظم که مرکز زمین و کیهان است، ماه دقایقی معدود قبل از آفتاب روز دوشنبه،غروب کرد و در ادراک بود.
من خدا را برای تمام مردم جهان به شهادت می‌گیرم که شب نیمه رجب، شب سه‌شنبه و بعد از غروب آفتاب روز دوشنبه خواهد بود و لعنت خداوند بر دروغگویان باد.
چقدر به شما هشدار دادم، چقدر شما را برحذر داشتم، چقدر قلم جهانی من از راه اینترنت جهانی فریاد کشید؛ چقدر هشدار و انذار دادم و گفتم:
ای مردم؛ خورشید به ماه رسیده [ادراک] و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اقتران کرده است. خداوند سال‌هاست که این موضوع را به من خبر داده و من درمیان شما فریاد کشیدم!
شاید یکی از مردم جهان بخواهد سؤال کند: «ناصر محمد یمانی! اگر دانشمندان مسلمان فیزیک نجومی و سایر دانشمندان این رشته درعالم، متوجه ادراک نشده‌اند؛ ما عامه مردم چطور آن را بفهمیم؟ حتی اگر درس‌ خوانده بودیم و می‌خواندیم و می‌نوشتیم؛ بازهم دانشمند فیزیک نجومی نیستیم» . امام مهدی در پاسخ به تمام پرسشگران عالم می‌گوید: آیا بدر ماه از چشم مردم عالم پنهان است؟ بعد از گذشتن مراحل اولیه اهله، قرص ماه در برابر چشم ناظران در نیمه ماه؛ بدرکامل می‌شود. اما اگر خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده باشد، تمام عالمیان می‌بینند که منازل اهله اول [نیمه اول ماه] قبل از فرا رسیدن شب نیمه‌ی ماه کامل شده و قرص ماه قبل از موعد، بدر کامل می‌شود؛ علت این امر چیست؟
ممکن است یکی ازدانشمندان نجوم که مردم را به شدت از درک حقیقت ادراک بازمی‌دارند بخواهد سخنم را قطع کرده و بگوید: «ناصر محمد یمانی! تو می‌توانی دروغ‌هایت را به کسانی که دانشمند نجوم نیستند، بقبولانی ولی علمای نجوم در کمین تو هستند؛ ما می‌دانیم که ماه یا شب پانزدهم و یا شب چهاردهم کامل می‌شود». در پاسخ علمای مردد نجوم که در برابر حق استکبار می‌ورزند می‌گویم: ای دروغگوی گناهکار خداوند تو را بکشد! آیا شب نیمه را جز به این دلیل شب نیمه می‌نامید که قرص ماه در شب نیمه ماه کامل می‌شود؟ و این قانونی است که از زمانی که خداوند آسمان و زمین و خورشید و ماه را آفریده؛ برقرار بوده است. خورشید نمی‌تواند ماه را درک کند و شب نمی‌تواند از روز پیشی گیرد و هریک در مسیر خود شناورند و این از زمان آغاز دهر و ماه جریان داشته تا این که انسان وارد عصر نشانه‌های بزرگ ساعت شود و خورشید به ماه برسد [ادراک] و هلال قبل از اقتران متولد گردد و با وجود تولد هلال ماه جدید؛ ماه به دنبال خورشید حرکت کند و در غرب خورشید باشد و هلال ماه جدید در مسیر حرکت به دنبال خورشید قرار گیرد. تصدیق سوگند خداوند تعالی:
{وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا ﴿۱﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا ﴿۲﴾ وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا ﴿۳﴾ وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا ﴿۴﴾ وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا ﴿۵﴾ وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا ﴿۶﴾ وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا ﴿۷﴾ فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا ﴿۸﴾ قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا ﴿۹﴾ وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا ﴿۱۰﴾ كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا ﴿۱۱﴾} صدق الله العظيم [الشمس].
{قسم به آفتاب و تابش آن (۱) و قسم به ماه آن گاه که در پی آفتاب در آید. (۲) و قسم به روز هنگامی که جهان را روشن سازد. (۳) و به شب وقتی که عالم را در پرده سیاهی کشد. (۴) و قسم به آسمان بلند و آن که آن را بنا کرد. (۵) و به زمین و آن که آن را بگسترد. (۶) و قسم به جان آدمی و آن کس که آن را [آفریده و] منظّم ساخته (۷) و به او شر و خیر او را الهام کرد. (۸) که هر کس نفس خود را از گناه و بدکاری پاک و منزه سازد به یقین رستگار خواهد بود. (۹) و هر که او را پلید گرداند البته زیانکار خواهد گشت. (۱۰) طایفه ثمود از غرور و سرکشی [پیغمبر خود صالح را] تکذیب کردند. (۱۱)}
همانا که شب‌های بدر دو شب هستند، چون منزلگاه ماه در شب شانزدهم؛ روی چهره کامل قرص ماه [بدر ماه] اثری ندارد. چرا که درخشندگی بدر ماه، نقص منزلگاه شانزدهم را می‌پوشاند و برای همین از نظر ناظرین؛ در شب شانزدهم هیچ نقصانی در قرص کامل ماه دیده نمی‌شود و برای همین ما دو شب را به عنوان شب بدر می‌نامیم؛ یکی شب پانزدهم که بعد از غروب آفتاب روز چهاردهم آغاز می‌شود و دیگری شب شانزدهم که بعد از غروب آفتاب روز پانزدهم ماه آغاز می‌شود. پس این دو شب، شب‌های بدر کامل برای شماست و مبنای حساب کتاب بر اساس «نیمه شب» نیست [ یعنی شبانه روز جدید از «نیمه شب» آغاز نمی‌شود]؛ بلکه از نظر کتاب [قرآن] شبانه روز، ازغروب آفتاب آغاز و تا غروب آفتاب روز بعد پایان می‌یابد و وقتی خورشید در افق غربی غروب کرد؛ شب‌وروز جدید آغاز می‌شود. برای همین خداوند تعالی می‌فرماید:
{أُحِلَّ لَكُمْ لَيْلَةَ الصِّيَامِ الرَّفَثُ إِلَىٰ نِسَائِكُمْ هُنَّ لِبَاسٌ لَّكُمْ وَأَنتُمْ لِبَاسٌ لَّهُنَّ عَلِمَ اللَّهُ أَنَّكُمْ كُنتُمْ تَخْتَانُونَ أَنفُسَكُمْ فَتَابَ عَلَيْكُمْ وَعَفَا عَنكُمْ فَالْآنَ بَاشِرُوهُنَّ وَابْتَغُوا مَا كَتَبَ اللَّهُ لَكُمْ وَكُلُوا وَاشْرَبُوا حَتَّىٰ يَتَبَيَّنَ لَكُمُ الْخَيْطُ الْأَبْيَضُ مِنَ الْخَيْطِ الْأَسْوَدِ مِنَ الْفَجْرِ ثُمَّ أَتِمُّوا الصِّيَامَ إِلَى اللَّيْلِ وَلَا تُبَاشِرُوهُنَّ وَأَنتُمْ عَاكِفُونَ فِي الْمَسَاجِدِ تِلْكَ حُدُودُ اللَّهِ فَلَا تَقْرَبُوهَا كَذَٰلِكَ يُبَيِّنُ اللَّهُ آيَاتِهِ لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ ﴿۱۸۷﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
{هم‌بسترى با زنانتان در شب ماه روزه بر شما حلال شد. آنها پوشش شمايند و شما پوشش آنهاييد. خدا مى‌دانست كه شما به خويشتن خيانت مى‌ورزيد، پس توبه شما را پذيرفت و شما را عفو كرد. اكنون با آنها هم‌بستر شويد و آنچه را كه خدا بر شما مقرر گردانيده است انجام دهيد، و بخوريد و بياشاميد تا رشته روشن صبح در تاريكى شب آشكار شود. و روزه را به شب برسانيد. و چون در مسجد اعتكاف كنيد، با زنان هم‌بستر مشويد. اينها حدود فرمان خداست، بدان نزديك مشويد. خدا آيات خود را اين چنين بيان مى‌كند، باشد كه به پرهيزگارى برسند.}
چون شما هلال ماه رمضان را بعد از غروب آفتاب آخرین روز شعبان رؤیت می‌کنید و تاریخ محاسبه ماه‌ها و روزها در کتاب از غروب آفتاب تا غروب آفتاب بعد به مدت ۲۴ ساعت است و لذا خداوند تعالی می‌فرماید:
{شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَيِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَىٰ وَالْفُرْقَانِ فَمَن شَهِدَ مِنكُمُ الشَّهْرَ فَلْيَصُمْهُ وَمَن كَانَ مَرِيضًا أَوْ عَلَىٰ سَفَرٍ فَعِدَّةٌ مِّنْ أَيَّامٍ أُخَرَ يُرِيدُ اللَّهُ بِكُمُ الْيُسْرَ وَلَا يُرِيدُ بِكُمُ الْعُسْرَ وَلِتُكْمِلُوا الْعِدَّةَ وَلِتُكَبِّرُوا اللَّهَ عَلَىٰ مَا هَدَاكُمْ وَلَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ ﴿۱۸۵﴾ وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْيَسْتَجِيبُوا لِي وَلْيُؤْمِنُوا بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ ﴿۱۸۶﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
{ماه رمضان، كه در آن براى راهنمايى مردم و بيان راه روشن هدايت و جدا ساختن حق از باطل، قرآن نازل شده است. پس هر كس كه اين ماه را دريابد، بايد كه در آن روزه بدارد. و هر كس كه بيمار يا در سفر باشد، به همان تعداد از روزهاى ديگر. خدا براى شما خواستار آسايش است نه سختى و تا آن شمار را كامل سازيد. و خدا را بدان سبب كه راهنماييتان كرده است به بزرگى ياد كنيد و سپاس گوييد. (۱۸۵) چون بندگان من درباره من از تو بپرسند، بگو كه من نزديكم و به نداى كسى كه مرا بخواند پاسخ مى‌دهم. پس به نداى من پاسخ دهند و به من ايمان آورند تا راه راست يابند. (۱۸۶)}
مقصود از ماه {الشَّهْرَ} چیست؟ مقصود هلال ماه جدید بعد از غروب آفتاب آخرین روز شعبان است وهرکس هلال را مشاهده کند، برایش زمان روزه‌داری آغاز می‌شود؛ ودیگران [که هلال را ندیده‌اند] ، ماه شعبان را سی روز محاسبه می‌کنند.
ولی اولین شب بدر، از زمانی که خداوند آسمان‌ها و زمین را آفریده، بر اساس زمان رؤیت هلال اول ماه، فرا می‌رسد و اگر [هلال] در فلان شب رؤیت شد؛ اولین شب بدر بر اساس اولین روزی که هلال ماه جدید رؤیت شده بود؛ فرا می‌رسد و این امری است که تمام امت‌ها یکی بعد از دیگری با آن آشنایی دارند که شب پانزدهم؛ شب نیمه‌ی ماه است. ولی اگر در اول ماه خورشید به ماه برسد و ادراک رخ دهد، بی‌شک‌وتردید شب نیمه ماه؛ قبل از زمانی که موعد آن است فرا می‌رسد؛ با این که هیچ کس در هیچ منطقه‌ای از کره زمین هلال ماه را ندیده است. اما چرا شب نیمه ماه زودتراز زمانی می‌رسد که بر اساس اولین رؤیت هلال آن ماه [حال درهرنقطه‌ای از کره زمین رؤیت شده باشد] شب نیمه ماه است؟ چرا شب نیمه ماه، قبل از شبی که ماه برای اولین بار رؤیت شده فرا می‌رسد؟ چون همان شبی که هلال ماه برای اولین بار [در هر جای کره زمین که باشد] دیده شود، همان شب؛ شب بدراول آن ماه خواهد بود [مترجم: اگر شب شنبه هلال ماه رؤیت شده باشد؛ اولین شب بدر آن ماه هم شب شنبه خواهد بود] و بدر ماه بعد از گذشتن چهارده شب و بعد از غروب آفتاب روز چهاردهم و آغاز شب پانزدهم ماه؛ کامل می‌شود. اما کسانی که شب اول هلال ماه را دیده باشند، این شب را به عنوان نیمه ماه حساب می‌کنند ولی کسانی که ماه قبل را سی روزه تمام کرده باشند؛ برایشان شب چهاردهم می‌شود ولی بدر کامل را همه انسان‌ها در یک شب مشاهده می‌کنند وهمه بعد از غروب خورشید؛ مستقیماً شاهد طلوع ماه بدر خواهند بود. این امر از دوران‌های گذشته به همین ترتیب بوده است، تا این که انسان وارد عصر نشانه‌های بزرگ ساعت شود و خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ دهد و به علت این که هلال ماه جدید قبل از اقتران متولد شده؛ هلال ماه به دنبال خورشید حرکت می‌کند [مترجم: خورشید در شرق و ماه در غرب آن قرار گیرد درحالی‌که در حالت عادی بعد از تولد هلال ماه جدید؛ هلال ماه نو در شرق خورشید قرار می‌گیردّ و خورشید با هلال ماه اقتران پیدا کند [نه قرص تاریک ماه]. و اینجاست که تمام محاسبات فلکی و نجومی دقیق فیزیکی که با علم و منطق محاسبه شده بودند؛ مختل می‌شوند.
قسم به تعداد اسما الحسنای خداوند و تمام صفات علیایش، والله، والله، والله، والله! که برای برخی از علمای فلک، این امر روشن شده که در علم نجوم مشکلی رخ داده ولی نمی‌دانند موضوع چیست! و نمی‌دانند چه اتفاقی برای ماه و خورشید و زمین اتفاده است؟ چطور ممکن است که آنها براساس جداول دقیق علمی فیزیکی، دقیقه تولد هلال را پیدا می‌کنند، ولی با وجود این هلال ماه قبل از خورشید غروب می‌کند؛ درحالی‌که همه به یقین می‌دانند که هلال ماه جدید به محض تولد و با گذشتن اولین دقیقه از اقتران مرکزی؛ از سمت شرق از خورشید جدا و دور می‌شود! ولی بعد، اکثر آنها گرفتار تعصب شده و غرور آنها را به گناه می‌کشاند و اصطلاحات جدیدی را مطرح می‌کنند؛ مثلاً این اصطلاح اقتران سطحی و اقتران مرکزی!! خدا آنها را بکشد.... آیا اقتران سطحی همان اقتران مرکزی نیست؟ چون روی ماه به سمت خورشید است و چهره سیاه و تاریک ماه رو به زمین، و سپس ماه از خورشید جدا شده و هلال ماه متولد می‌شود و خورشید را در سمت غرب به جا می‌گذارد و از همان دقیقه اول بعد از اقتران هلال ماه به سمت شرق حرکت کرده و خورشید از سمت غرب به دنبال ماه حرکت می‌کند. این وضع از زمان آفرینش آسمان‌ها و زمین و هر آنچه که روی زمین است؛ به همین منوال بوده است تا این که خورشید به ماه رسید و ادراک رخ داد و هلال قبل از اقتران متولد شد و خورشید با هلال ماه [و نه قرص تاریک ماه] اقتران کرد.
والله، والله، والله! که بعضی از علمای فلک وهم چنین کسانی که در کار رصد ماه هستند [افرادی که شرعاً در کار رصد هلال ماه هستند]، کسوف و هلال ماه را در یک زمان ؛با هم دیده‌اند. یکی از آنها که این موضوع را اعلان کرد، عبدالله الخضیری بود که از رؤیت کنندگان شرعی هلال است. او این موضوع را مستند کرده و یکی از دانشمندان نجوم فیزیکی هم که همراهش بود؛ شاهد این امر بوده و به یقین از آن آگاه شدند و
اما عبدالله الخضیری می‌خواهد در برابر علمای نجوم حجت بیاورد که دانش آنها ظنی است ولی آن دانشمند فیزیک نجومی[ که همراه او بود] گیج و شگفت زده شده است و درمورد دقت علم فیزیک نجومی دچار تردید شده درحالی‌که قبلاً به دقت آن یقین داشت. دانشمندان نجوم نسبت به علم فیزیک نجومی دچار تردید شده‌اند، ولی من خداوند یکتا را به شهادت می‌گیرم که دانش فیزیک نجومی ماه در نهایت دقت است، منظورعلمی است که خداوند به علمای نجوم فیزیک عنایت فرموده نه منجمان دروغگو؛ دروغگویان بزرگی که اولیای شیاطین هستند. مقصود ما دانشمندان فیزیک نجومی هستند که به علت رخ دادن مکرر ادراک در بسیاری از ماه‌ها، نزد خود در مورد این علم به تردید افتاده‌اند. اما به اذن خداوند، کسی جز مهدی منتظر ناصر محمد یمانی، نمی‌توانست از حقیقت ادراک باخبر شود؛ تا این امر نشانه‌ی تصدیق و انذار برای مردم باشد و بدانند وارد عصر نشانه‌های بزرگ ساعت شده‌اند و خورشید به ماه رسیده و هلال ماه قبل از کسوف متولد گردیده است و خورشید با هلال ماه اقتران یافته...پس الفرار الفرار به سوی خداوند، قبل از آن که خورشید از مغرب طلوع کند و شب از روز پیشی گیرد؛ که آن روز، روز فتح اکبر است و یا شاید قبل از آن خداوند امر دیگری را محقق سازد.
تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارَىٰ أَوْلِيَاءَ ۘ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ ۚ وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ ۗ إِنَّ اللَّـهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ ﴿۵۱﴾ فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَن تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ ۚ فَعَسَى اللَّـهُ أَن يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِّنْ عِندِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِي أَنفُسِهِمْ نَادِمِينَ ﴿۵۲﴾ وَيَقُولُ الَّذِينَ آمَنُوا أَهَـٰؤُلَاءِ الَّذِينَ أَقْسَمُوا بِاللَّـهِ جَهْدَ أَيْمَانِهِمْ ۙ إِنَّهُمْ لَمَعَكُمْ ۚ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَأَصْبَحُوا خَاسِرِينَ ﴿۵۳﴾ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا مَن يَرْتَدَّ مِنكُمْ عَن دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللَّـهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّـهِ وَلَا يَخَافُونَ لَوْمَةَ لَائِمٍ ۚ ذَٰلِكَ فَضْلُ اللَّـهِ يُؤْتِيهِ مَن يَشَاءُ ۚ وَاللَّـهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ ﴿۵۴﴾ إِنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّـهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَيُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَهُمْ رَاكِعُونَ ﴿۵۵﴾ وَمَن يَتَوَلَّ اللَّـهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّـهِ هُمُ الْغَالِبُونَ ﴿۵۶﴾ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الَّذِينَ اتَّخَذُوا دِينَكُمْ هُزُوًا وَلَعِبًا مِّنَ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ مِن قَبْلِكُمْ وَالْكُفَّارَ أَوْلِيَاءَ ۚ وَاتَّقُوا اللَّـهَ إِن كُنتُم مُّؤْمِنِينَ ﴿۵۷﴾ } صدق الله العظيم [المائدة].
{اى کسانى که ایمان آورده‌اید! یهودیان و نصاری را پشتیبان و دوست خود مگیرید، [که] آنها [در برابر شما] دوست و پشتیبان یکدیگرند و کسانى از شما که آنها را ولیّ خود بدانند، از آنها هستند. خداوند گروه ستمکاران را هدایت نمى‌کند. (۵۱) پس کسانى را که در دل‌هایشان بیمارى است، مى‌بینى که در [دوستی با] آنان بر یکدیگر پیشى مى‌گیرند و مى‌گویند: «مى‌ترسیم حادثه‌اى براى ما پیش آید.» چه بسا خداوند پیروزى یا حادثه‌ی دیگرى از سوى خود [به نفع مسلمانان] پیش بیاورد و این دسته، از آنچه در دل پِنهان داشتند، پشیمان گردند. (۵۲) و آنها که ایمان آورده‌اند مى‌گویند: «آیا این [منافقان] همان‌ها هستند که با نهایت تأکید به خدا سوگند یاد کردند که با شما هستند؟!» اعمالشان نابود گشت و زیانکار شدند. (۵۳) اى کسانى که ایمان آورده‌اید! هر کس از شما از آیین خود بازگردد، [بداند که‌] خداوند در آینده قومى را مى‌آورد که آنها را دوست دارد و آنها [نیز] او را دوست دارند. [آنان‌] با مؤمنان فروتن و در برابر کافران سرسخت و نیرومندند، در راه خدا جهاد مى‌کنند و از سرزنش هیچ ملامت­گرى هراس ندارند. این فضل خداست که به هرکس بخواهد عنایت مى‌فرماید و خدا رحمت‌گستری داناست. (۵۴) سرپرست و ولىّ شما تنها خداست و پیامبر او و کسانی که ایمان آورده­اند. همان کسانی که نماز برپا مى‌دارند و در حال رکوع زکات مى‌دهند. (۵۵) و کسانى که ولایت خدا و پیامبر او و آن مؤمنان را بپذیرند، بی­شک حزب خدا پیروز است. (۵۶) اى کسانی که ایمان آورده‌اید! کسانی را که آیین شما را به استهزاء و بازى مى‌گیرند، از اهل کتاب وکافران، ولىّ خود انتخاب نکنید و اگر ایمان دارید، از خدا پروا کنید. (۵۷)}

و بدانید که مقصود خداوند نصاری [مسیحیان] واقعی و حق نیست؛ بلکه مقصود کسانی است که به دروغ و منافقانه خود را نصاری نشان داده و اصلشان یهودی است و هیچ از نصاری [مسیحیان] نیستند؛ بلکه دشمنان خدا و بنده‌اش مسيح عيسى‌بن‌مريم -صلّى الله عليه وعلى أمّه وأسلّم تسليماً- هستند.
و اما درمورد رسیدن خورشید به ماه [ادراک] تا جایی که خورشید با هلال ماه اقتران کرده و از شرق بر آن پیشی گیرد؛ خدا را به شهادت گرفته و به حق و یقین شهادت می‌دهم و شاهد بودن خداوند کافی است، که زمان آغاز و کامل شدن بدر کامل ماه رجب از ساعت سه بر اساس ساعت هماهنگ جهانی و بعد از نیمه شب دوشنبه به وقت گرینویچ؛ یعنی ساعت نه به وقت مرکز امریکا بعد از غروب آفتاب روز یک‌شنبه شب دوشنبه؛ یعنی ساعت شش صبح روز دوشنبه در زمان طلوع آفتاب در یمن و مکه مکرمه خواهد بود؛ این لحظه آغاز بدر کامل ماه است. و اما شب سه‌شنبه بعد از غروب آفتاب روز دوشنبه، ماه همان اول به صورت بدر ظاهر می‌شود؛ چون لحظه کامل شدن بدر ماه در زمان طلوع آفتاب روز دوشنبه بوده و در زمان غروب، ماه بدر خواهد بود ولی شب نیمه ماه درعالم؛ شب سه‌شنبه و بعد از غروب آفتاب دوشنبه است؛ ما نام شب سه‌شنبه را شب جهانی می‌گذاریم چون ماه در زمان غروب آفتاب روز دوشنبه درحالی‌که به صورت بدر کامل است ظاهر می‌شود. اگر ادراک رخ نداده بود این شب [دوشنبه] از نظر شرعی شب آغاز ماه رجب بود. ولی شب نیمه رجب، شب سه‌شنبه است چون از اول تا آخر آن بدر ماه کامل است
و درمورد شب‌های بدر، از صبح دوشنبه آغاز می‌شود و تا صبح سه‌شنبه و سپس صبح چهارشنبه ادامه می‌یابد، یعنی ۴۸ ساعت ماه بدر تمام است. در هر حال، برای تمام مردم عالم روشن خواهد شد که هلال ماه رجب بزرگ‌تر از حدی است که باید باشد و می‌گویند شب اول است؛ یا شب دوم یا سوم است [انتفاخ اهله] ولی اکثر شما از این غافلید.
خدایا شاهد باش که ابلاغ کردم خدایا شاهد باش...انصار پیشگام برگزیده عزیزم! این بیان را منتشر کنید؛ من می‌ترسم به زودی عذابی بر مردم نازل شود و مسلمانان هم چنان بیش از همه انسان‌ها مهدی منتظرناصر محمد یمانی را انکار کرده و نسبت به او کافرند؛ مگر کسانی که پروردگارم به آنان رحم کند. سبحان الله بر مسلمانان ...خدایا از تو یاری می‌جوییم! چطور حق را باطل و باطل را حق می‌بینند مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند؟ مگر دعوت ما چیزی جز دعوت به حکمیت بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم وپیروی از سنت حق نبوی[که برخلاف آیات محکم قرآن عظیم نباشد]و نفی تعدد أحزاب سیاسی و مذهبی است؟ و کسی از آنها، این دعوت را استجابت نکرد؛ مگر کسی که پروردگارم به او رحم کرده باشد! و در برابر آنان خدا مرا بس است، اگر با هدایت آنها به راه راست؛ ایشان را مورد مغفرت قرار دهد...
و درمورد شیاطین بشر، گمان نکنید از مکر شما غافلیم؛ شما در فکر مکر از راه یکی از کسانی هستید که به ظاهر از انصار است و می‌خواهید راه منافقان را درپیش گیرید.

ای دشمنان خدا! شکست خورده‌ و ذلیل خواهید شد؛ این تحدی ناشی از غرور از کثرت انصار نیست، ولو اگر هزاران بیلیون انصار مسلح به جدیدترین اسلحه‌ها را داشته باشم، به اذن خداوند گرفتار غرور نمی‌شوم؛ بلکه من با خداوند واحد قهار شما را به مبارزه می‌طلبم. به تمامی شما دشمنان جن و انس خدا می‌گویم: اگر مکر و حیله‌ای دارید به کار گیرید و منتظر نمانید و امانم ندهید. خواهید فهمید که خلیفه خدا پروردگاری دارد که از او حمایت می‌کند؛ شما را از مسخ شدن به خوک برحذر می‌داریم چون هنوز مسخ به خوک انجام نشده و تنها مسخ شدن به میمون رخ داده و تمام شده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَلَقَدْ عَلِمْتُمُ الَّذِينَ اعْتَدَوْا مِنكُمْ فِي السَّبْتِ فَقُلْنَا لَهُمْ كُونُوا قِرَدَةً خَاسِئِينَ ﴿۶۵﴾ فَجَعَلْنَاهَا نَكَالًا لِّمَا بَيْنَ يَدَيْهَا وَمَا خَلْفَهَا وَمَوْعِظَةً لِّلْمُتَّقِينَ ﴿۶۶﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
{ و شناخته‌ايد آن گروه را كه در آن روز شنبه از حد خود تجاوز كردند، پس به آنها خطاب كرديم: بوزينگانى خوار و خاموش گرديد. (۶۵) و آنها را عبرت معاصران و آيندگان و اندرزى براى پرهيزگاران گردانيديم. (۶۶)}
اما درکتاب چنین می‌یابم که خداوند وعده داده کسانی را که بخواهد به خوک مسخ خواهد کرد؛ کسانی که خداوند از مکر خبیثانه در نفس‌شان باخبر است و درصورتی که بخواهند نسبت به امام مهدی مکری به کار برند؛ گرفتار آن خواهند شد. خداوند تعالی می‌فرماید:
{قُلْ هَلْ أُنَبِّئُكُم بِشَرٍّ مِّن ذَٰلِكَ مَثُوبَةً عِندَ اللَّهِ مَن لَّعَنَهُ اللَّهُ وَغَضِبَ عَلَيْهِ وَجَعَلَ مِنْهُمُ الْقِرَدَةَ وَالْخَنَازِيرَ وَعَبَدَ الطَّاغُوتَ أُولَٰئِكَ شَرٌّ مَّكَانًا وَأَضَلُّ عَن سَوَاءِ السَّبِيلِ ﴿۶۰﴾} صدق الله العظيم [المائدة].
{ بگو: «آیا شما را از جایگاه و کیفرى که نزد خدا بدتر از این است، باخبر کنم؟! کسانى که خداوند آنها را از رحمت خود دور ساخته و مورد خشم قرار داده و بعضى از آنها را [مسخ کرده و] به صورت میمون‌ها و خوک‌هایى قرار داده است. آنها در بندگى طاغوت در آمده‌اند. جایگاه آنها بدتر است و از راه راست گمراه‌ترند.» (۶۰)}
و تصديق فرموده خداوند تعالى:
{وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ ﴿۴۰﴾} صدق الله العظيم [الحج].
{خداوند کسانی را که یاری او کنند یاری می‌کند؛ خداوند قوی و شکست ناپذیر است.}
آیا خود را هم‌آورد خداوند عزیز و حمید می‌دانید؟ پس برای مکر علیه مهدی منتظر ناصر محمد یمانی تعجیل کنید؛ اگر راست می‌گویید. هرکس برخدا توکل کند؛ او برایش کافی است. گمان شما درمورد پروردگار عالمیان چیست؟ آیا قدرت غلبه بر خداوند سبحان را دارید؟ یا این اوست که بر تمام بندگانش قاهر و غالب است؛ خداوند دارای قدرت استوار و غالب و مسلط بر امرش؛ خداوند شدید المحال؟
امیدوارم اگرخداوند می‌داند که ناصر محمد یمانی دروغگویی گستاخ است و تظاهر می‌کند مهدی منتظر است؛ وخداوند واحد قهار او را انتخاب نکرده است؛ به حق لا اله الا انت و به حق رحمتی که برخود فرض نموده و به حق نعیم اعظم رضوان نفسش؛ راهی برای تسلط آشکار شیاطین بشر بر ناصر محمد یمانی؛ قرار دهد و درغیر این صورت؛ شرّ تمام شیاطین بشر و گمراهان را ازسر مهدی منتظر ناصر محمد یمانی دفع نماید. و اگر می‌داند امام مهدی ناصر محمد یمانی، مهدی منتظر ناصر محمد و خلیفه خدا بر تمام عالمیان است؛ بدانید که خلیفه خدا پروردگاری دار
د که حامی او و حامی تمام کسانی است که به پروردگارشان توکل می‌کنند. نعم المولی و نعم النصیر و خواهید دانستید چه بر سرتان خواهد آمد...
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين.
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 253362 من الموضوع: أقسمُ بالله الواحد القهار أنّ الشمس أدركت القمر يا معشر البشر، وعلّمني ربّي أنّ ذلك نذيرٌ للبشر لمن شاء منهم أن يتقدم أو يتأخر ..

- 1 -
[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]

http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=253355

الإمام ناصر محمد اليماني
29 – جمادى الآخرة - 1438 هـ
28 – 03 – 2017 مـ
11:34 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
__________________أقسمُ بالله الواحد القهار أنّ الشمس أدركت القمر يا معشر البشر، وعلّمني ربّي أنّ ذلك نذيرٌ للبشر لمن شاء منهم أن يتقدم أو يتأخر
..

بسم الله الرحمن الرحيم، لا قوة إلا بالله العلي العظيم، إنا لله وإنا إليه راجعون، والصلاة والسلام على رُسل الله أجمعين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلوات ربهم عليهم ورحمته وعلى من تبعهم بإحسانٍ إلى يوم الدين، أما بعد..

يا عباد الله، أقسم بالله الواحد القهار الذي يخلقُ ما يشاء ويختار ما كان لهم الخيرة في اختيار خليفته من دونه سبحان الله عمّا يشركون! ويا معشر البشر المُسلم منهم والكافر، فلتسمعوا ما أقول بالحقّ، وأقسمُ بمن نعيم رضوانه على عباده هو النعيم الأعظم من جنته الله لا إله إلا هو ربّي وربكم وربّ السماوات والأرض وما بينهم وربّ العرش العظيم؛ إني لم أفترِ على ربّي في الرؤيا الحقّ ما أمرني به مراراً وتكراراً بأنْ أنذر البشر أنّ الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال، وعلّمني ربّي أنّ ذلك تصديقُ شرطٍ من أشراط الساعة الكُبر وآيةُ التصديق للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني خليفة الله على العالمين. ولعنة الله على الكاذبين، ومن أظلمُ ممن افترى على الله كذباً؟

وها هي الشمس أدركت القمر كذلك في شهركم هذا شهر رجب لعامكم هذا 1438 وحدث إدراكٌ عند الشروق بتوقيت مكة المكرمة صباح الإثنين وحدث إدراكٌ عند غروب شمس الإثنين ليلة الثلاثاء بتوقيت مكة المكرمة وأنتم لا تعلمون فولد الهلال من قبل الاقتران فجر الإثنين فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال، ولعنة الله على الكاذبين.

ألا وإنّ غرّة رجب الشرعيّة وبحسب رؤية الأهلّة بدأت بعد غروب شمس الإثنين ليلة الثلاثاء ولا نقول بأنّ غرّة رجب بحسب رؤية الأهلّة كانت ليلة الإثنين؛ بل ليلة الإثنين هي إتمامُ شهر جمادى الآخرة ثلاثون، وليلة الثلاثاء هي غرّة شهر رجب وبحسب رؤية منازل الأهلّة المرئية الشرعيّة، ولكن الشمس أدركت القمر فولد الهلال والشمس إلى الشرق منه صباح يوم الإثنين بحسب توقيت صنعاء ومكة المكرمة المُعظّمة وكان هلال شهر رجب في حالة إدراكٍ كون الشمس إلى الشرق منه برغم بدْءِ ميلاده، وكذلك عند غروب شمس الإثنين ليلة الثلاثاء غرب القمر قبل غروب شمس الإثنين وهو كذلك في حالة إدراكٍ بدقائق معدودة بحسب توقيت مكة المكرمة المُعظّمة مركز الأرض والكون.

وعليه فإني أُشهد الله على البشر أجمعين أنّ ليلة نصف رجب هي ليلة الثلاثاء بعد غروب شمس الإثنين، ولعنة الله على الكاذبين.

فلكم أنذرتكم ولكم حذّرتكم ولكم صرخ قلمي العالميّ عبر الإنترنت العالميّة وكررت التحذير والنذير وقلت:
يا معشر البشر، لقد أدركت الشمس القمر فولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال. فهكذا علّمني ربّي منذ عدد سنين وأنا أصرخ فيكم!

وربّما يودّ أحد السائلين من العالمين أن يقول: "يا ناصر محمد اليماني، إذا لم يفهم الإدراك هذا عُلماءُ الفيزياء الفلكيّة في المُسلمين والعالمين فكيف نستطيع أن نعلمه نحنُ العامة؟ فحتى وإن كنّا مُتعلمين نقرأ ونكتب ولكننا لسنا من عُلماء الفيزياء الفلكيّة". فمن ثم يردُّ الإمام المهديّ على كافة السائلين في العالمين وأقول: وهل يَخفى القمر البدر عن الناظرين؟ فمن بعد انتهاء منازل الأهلّة الأولى يصبح قرص القمر بدراً للناظرين في ليلة النصف ولكن إذا أدركت الشمس القمر فيجد العالَم بأسره أنّ منازل أهلّة القمر الأولى اكتملت ووصل إلى تمام الإبدار من قبيل أن تأتي ليلة النصف من الشهر، فما السبب؟

وربّما يودّ أحد علماء الفلك الذين يصدّون عن حقيقة آية الإدراك صدوداً أن يقاطعني فيقول: "يا ناصر محمد اليماني، إنك تستطيع أن تلفِّق كذبك على غير عُلماء الفلك ولكن عُلماء الفلك لك لبالمرصاد، فنحن نعلم أنّ القمر إمّا أن يكتمل ليلة الخامس عشر أو ليلة الرابع عشر". فمن ثم أردُّ على المُمترين من علماء الفلك المُستكبرين عن الحقّ وأقول: قاتلك الله من أفّاكٍ أثيمٍ! وهل تُسمّى ليلة النصف بليلة النصف إلا نظراً لكون القمر البدر يكتمل في ليلة النصف من الشهر منذ أن فطر الله السماوات والأرض والشمس والقمر؟ ولا الشمس ينبغي لها أن تُدرك القمر ولا الليل سابق النهار وكلٌّ في فلك يسبحون منذ بدْءِ الدهر والشهر حتى يدخل البشر في عصر أشراط الساعة الكُبر فتدرك الشمس القمر فيولد الهلال من قبل الاقتران فتلاها برغم ميلاد هلال الشهر الجديد فيكون إلى الغرب من الشمس وهلال الشهر الجديد يتلوها في الجريان. تصديقاً لقسم الله تعالى: {وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا (1) وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا (2) وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا (3) وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا (4) وَالسَّمَاءِ وَمَا بَنَاهَا (5) وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا (6) وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا (7) فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا (8) قَدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا (9) وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا (10) كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا (11)} صدق الله العظيم [الشمس].

وإنما ليالي الإبدار ليلتان بسبب أنّ منزلة السادس عشر لا تؤثر على القمر البدر كونه يُغطي نقص المنزلة وهج القمر البدر ولذلك لا يظهر على وجه القمر أيّ نقصانٍ للناظرين ليلة السادس عشر، ولذلك نسمّي ليالي الإبدار ليلتان وهنّ ليلة الخامس عشر من بعد غروب شمس نهار الرابع عشر فتدخل ليلة الخامس عشر وليلة السادس عشر تأتي من بعد غروب شمس الخامس عشر، فتلكما هنّ ليالي الإبدار التمام، وليس الحساب في الكتاب من منتصف الليل؛ بل من غروب الشمس إلى غروب الشمس ليلة، فمن غربت الشمس عنه بالأفق الغربي دخلت ليلةُ يومه الجديد. ولذلك قال الله تعالى: {أُحِلَّ لَكُمْ لَيْلَةَ الصِّيَامِ الرَّفَثُ إِلَىٰ نِسَائِكُمْ هُنَّ لِبَاسٌ لَّكُمْ وَأَنتُمْ لِبَاسٌ لَّهُنَّ عَلِمَ اللَّهُ أَنَّكُمْ كُنتُمْ تَخْتَانُونَ أَنفُسَكُمْ فَتَابَ عَلَيْكُمْ وَعَفَا عَنكُمْ فَالْآنَ بَاشِرُوهُنَّ وَابْتَغُوا مَا كَتَبَ اللَّهُ لَكُمْ وَكُلُوا وَاشْرَبُوا حَتَّىٰ يَتَبَيَّنَ لَكُمُ الْخَيْطُ الْأَبْيَضُ مِنَ الْخَيْطِ الْأَسْوَدِ مِنَ الْفَجْرِ ثُمَّ أَتِمُّوا الصِّيَامَ إِلَى اللَّيْلِ وَلَا تُبَاشِرُوهُنَّ وَأَنتُمْ عَاكِفُونَ فِي الْمَسَاجِدِ تِلْكَ حُدُودُ اللَّهِ فَلَا تَقْرَبُوهَا كَذَٰلِكَ يُبَيِّنُ اللَّهُ آيَاتِهِ لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ (187)} صدق الله العظيم [البقرة].

كونكم تشهدون هلال شهر رمضان بعد غروب شمس آخر يومٍ من شعبان فيدخل تاريخ حساب الشهور والأيام في الكتاب من غروب الشمس إلى غروب الشمس ليلة 24 ساعة، ولذلك قال الله تعالى: {شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَيِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَىٰ وَالْفُرْقَانِ فَمَن شَهِدَ مِنكُمُ الشَّهْرَ فَلْيَصُمْهُ وَمَن كَانَ مَرِيضًا أَوْ عَلَىٰ سَفَرٍ فَعِدَّةٌ مِّنْ أَيَّامٍ أُخَرَ يُرِيدُ اللَّهُ بِكُمُ الْيُسْرَ وَلَا يُرِيدُ بِكُمُ الْعُسْرَ وَلِتُكْمِلُوا الْعِدَّةَ وَلِتُكَبِّرُوا اللَّهَ عَلَىٰ مَا هَدَاكُمْ وَلَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ (185) وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ أُجِيبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْيَسْتَجِيبُوا لِي وَلْيُؤْمِنُوا بِي لَعَلَّهُمْ يَرْشُدُونَ (186)} صدق الله العظيم [البقرة]. فما هو الشهر المقصود؟ هو هلال الشهر الجديد بعد غروب شمس آخر يومٍ في شعبان فيدخل تاريخ صيام الذين شاهدوه وآخرون يتمّون الشهر ثلاثين يوماً.

ولكن ليلة البدر الأولى دائماً منذ أن خلق الله السماوات والأرض تأتي على حسب رؤية هلال الشهر الأولى، فإن كانت رؤيته ليلة اليوم الفلاني فتجدون ليلة النصف تأتي بحسب أوّل مشاهدةٍ لهلال الشهر الجديد، وهذا ما تعارف عليه البشر أمّةً بعد أمّةٍ أنّ ليلة الخامس عشر هي ليلة النصف من الشهر. وأما حين تدرك الشمس القمر في غرّته الأولى فحتماً لا شكّ ولا ريب تأتي ليلة النصف قبل ليلة النصف برغم أنهم لم يشاهدوا الهلال من أيّ منطقةٍ من مناطق أرض البشر. فلماذا جاءت ليلة النصف في وقتٍ مبكرٍ من قبل ليلة النصف التي تمت فيها رؤية هلال الشهر لأول مرة من قِبَل مناطق في الأرض ورغم ذلك تأتي ليلة النصف من قبل الرؤية الأولى، كون ليلة الرؤية الأولى لهلال الشهر هي ذاتها ليلة البدر يأتي في نفس تلك الليلة التي تمت فيها رؤية هلال الشهر من قبل أي منطقةٍ من مناطق البشر فيكتمل الإبدار بعد مرور أربع عشر ليلة فتدخل ليلة القمر البدر ليلة الخامس عشر من بعد غروب شمس الرابع عشر، فأما أصحاب الرؤية الأولى فيكون الحساب لديهم ليلة النصف، وأما الذين أتمّوا الشهر فيكون الحساب لديهم ليلة الرابع عشر، ولكن القمر البدر يراه في ليلةٍ واحدةٍ جميعُ البشر، فمن غربت عليه الشمس أشرق قمر ليلة البدر مباشرةً، وذلك منذ العصور الأولى حتى دخل البشر في عصر أشراط الساعة الكبرى فأدركت الشمس القمر فتلاها بسبب ولادة هلال أوّل الشهر الجديد من قبل الاقتران فتجتمع به الشمس وقد هو هلال، وهنا تختل جميع البرامج الفلكيّة الفيزيائيّة الدقيقة بالعلم والمنطق.

فوالله ثم والله ثم والله ثم والله قسماً عداد أسماء الله الحسنى وصفاته العُلى أنّه تبيّن لعددٍ من علماء الفلك بأنّ هناك شيء حدث في العلم الفلكيّ ولم يفهموا ما هو! وماذا حدث للقمر والشمس والأرض؟ فكيف أنهم يجدون في برامجهم الفلكيّة العلميّة الفيزيائيّة الدقيقة ميقات ولادة الهلال ورغم ذلك يجدونه يغرب قبل غروب الشمس برغم أنهم أجمعين ليعلمون علم اليقين أنّ هلال الشهر الجديد ينفصل عن الشمس شرقاً منذ لحظة ولادته بعد مضي الدقيقة الأولى من الاقتران المركزي! فمن ثم أخذت كثيراً منهم العزّة بالإثم وصاروا يأتون بمصطلحاتٍ جديدةٍ كمثل قولهم الاقتران السطحي والاقتران المركزي!! قاتلهم الله، أليس الاقتران السطحي هو ذاته الاقتران المركزي؟ كون سطح القمر يكون جهة الشمس وليل القمر الأسود جهة الأرض فمن ثم ينفصل فيولد هلال الشهر تاركاً الشمس وراءه من جهة الغرب منذ الدقيقة الأولى يتقدمها شرقاً والشمس تتلوه من ناحية الغرب، وهكذا منذ أن فطر الله السماوات والأرض ومن عليها، حتى إذا أدركت الشمس القمر فيولد الهلال من قبل الاقتران فتجتمع به الشمس وقد هو هلال.

فوالله ثم والله ثم والله، إنه شاهدَ من شاهد من علماء الفلك وأصحاب الرؤية شاهدوا كسوفاً وهلالاً في نفس الوقت، ومنهم من أعلن بذلك وهو عبد الله الخضيري من أصحاب الرؤية الشرعيّة ووثّق ذلك هو وشاهدٌ معه آخر من علماء الفلك الفيزيائيين وعلموا بذلك علم اليقين، فأما عبد الله الخضيري فيريد أن يقيم الحجّة على علماء الفلك بأنّ علومهم مجرد علومٍ ظنيّةٍ، وأما العالَم الفلكيّ الفيزيائي فهو في حالة ذهول وصار يشكّ في دقة العلم الفلكيّ الفيزيائي وهو كان من الموقنين، ولكنه قد تزلزل العلم الفلكيّ في أنفس علماء الفلك برغم أني أشهد لله وحده أنّ العلوم الفلكيّة الفيزيائيّة القمريّة في منتهى الدقة التي أحاط الله بها علماء الفلك الفيزيائيين وليس المنجّمون الكذابون الأفّاكون أولياء الشياطين؛ بل نقصد علماء الفلك الفيزيائيين الذين تزلزل علمهم الفلكيّ في أنفسهم بسبب حدوث الإدراك المتكرر في كثيرٍ من الشهور. ولكن لا ينبغي أن يعلم بحقيقة الإدراك غير المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني بإذن الله لتكون آية تصديقٍ ونذيرٍ من الله للبشر أنهم دخلوا في عصر أشراط الساعة الكبرى فأدركت الشمس القمر فولد الهلال من قبل الكسوف والاقتران فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال، فالفرار الفرار من قبل أن يسبق الليل النهار بسبب طلوع الشمس من مغربها يوم الفتح الأكبر أو أمرٍ يحدث من قبل ذلك من عند الله. تصديقاً لقول الله تعالى: {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْيَهُودَ وَالنَّصَارَىٰ أَوْلِيَاءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِيَاءُ بَعْضٍ وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي الْقَوْمَ الظَّالِمِينَ (51) فَتَرَى الَّذِينَ فِي قُلُوبِهِم مَّرَضٌ يُسَارِعُونَ فِيهِمْ يَقُولُونَ نَخْشَىٰ أَن تُصِيبَنَا دَائِرَةٌ فَعَسَى اللَّهُ أَن يَأْتِيَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْرٍ مِّنْ عِندِهِ فَيُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا أَسَرُّوا فِي أَنفُسِهِمْ نَادِمِينَ (52) وَيَقُولُ الَّذِينَ آمَنُوا أَهَٰؤُلَاءِ الَّذِينَ أَقْسَمُوا بِاللَّهِ جَهْدَ أَيْمَانِهِمْ إِنَّهُمْ لَمَعَكُمْ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَأَصْبَحُوا خَاسِرِينَ (53) يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا مَن يَرْتَدَّ مِنكُمْ عَن دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللَّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَلَا يَخَافُونَ لَوْمَةَ لَائِمٍ ذَٰلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَن يَشَاءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ (54) إِنَّمَا وَلِيُّكُمُ اللَّهُ وَرَسُولُهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ يُقِيمُونَ الصَّلَاةَ وَيُؤْتُونَ الزَّكَاةَ وَهُمْ رَاكِعُونَ (55) وَمَن يَتَوَلَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ (56) يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الَّذِينَ اتَّخَذُوا دِينَكُمْ هُزُوًا وَلَعِبًا مِّنَ الَّذِينَ أُوتُوا الْكِتَابَ مِن قَبْلِكُمْ وَالْكُفَّارَ أَوْلِيَاءَ وَاتَّقُوا اللَّهَ إِن كُنتُم مُّؤْمِنِينَ (57)} صدق الله العظيم [المائدة].

واعلموا أنّ الله لا يقصد النصارى الحقّ؛ بل نصارى تنصّروا كذباً ونفاقاً وهم من أصلٍ يهوديٍّ وليسوا من النصارى في شيءٍ؛ بل أعداء لله ولعبده المسيح عيسى ابن مريم صلّى الله عليه وعلى أمّه وأسلّم تسليماً.

وبالنسبة لإدراك الشمس والقمر حتى يجتمع بها وقد هو هلال فيتجاوزها شرقاً أشهدُ الله شهادة الحقّ اليقين وكفى بالله شهيداً أنه سوف يبدأ بدر تمام قمر رجب ويصل إلى بدر التمام الساعة الثالثة بالتوقيت العالميّ البيزنطيّ بعد منتصف ليلة الإثنين بتوقيت غرينتش أي الساعة التاسعة بتوقيت وسط أمريكا بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين أي الساعة السادسة صباح الإثنين بشروق شمس اليمن ومكة المُكرمة، فهنا تبدأ لحظة وصول بدر التمام، وأما ليلة الثلاثاء بعد غروب شمس الإثنين فيظهر بدراً من أولها كونه سبق اكتمال لحظة الإبدار عند شروق شمس الإثنين والقمر البدر في الغروب، ولكن ليلة النصف العالميّة هي ليلة الثلاثاء بعد غروب شمس الإثنين، ونسمي ليلة الثلاثاء بالعالميّة كون القمر البدر سوف يظهر بدراً من أوّلها عند غروب شمس الإثنين فتلك هي ليلة غرّة رجب الشرعيّة لولا الإدراك ولكن ليلة نصف رجب هي ليلة الثلاثاء كون القمر البدر يحتويها من أولها إلى آخرها.

وبالنسبة لليالي الإبدار فهي تبدأ من فجر الإثنين إلى فجر الثلاثاء إلى فجر الأربعاء أي ثمانٍ وأربعين ساعة بدر التمام. وعلى كل حال سوف يتبيّن للعالَم انتفاخ أهلّة رجب الأولى فيقال ليلة أو ليلتان أو ثلاث، ولكن أكثركم يجهلون.

اللهم قد بلغت اللهم فاشهد، فبلغوا بياني هذا أحبتي الأنصار السابقين الأخيار فإني أخشى على الناس من عذابٍ قريبٍ ولا يزال المُسلمون من أشدّ الناس كفراً وانكاراً للمهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني إلا من رحم ربي. ويا سبحان الله على المسلمين والله المستعان! فكيف يرون الحقّ باطلاً والباطل حقاً إلا من رحم ربي؟ فهل دعوناهم إلا إلى الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم وإتباع السّنة النّبويّة الحقّ التي لا تخالف لمحكم القرآن العظيم ونفي تعدد الأحزاب السياسيّة والمذهبيّة؟ فلم يستجب منهم إلا من رحم ربي! وحسبي الله عليهم أن يغفر لهم بهدايتهم إلى الصراط المستقيم.

وبالنسبة لشياطين البشر فلا تحسبونا نجهل مكركم؛ بل تفكرون بمكرٍ عن طريق أحد الأنصار ظاهراً؛ وتريدون أن تتخذوا طريقة المنافقين. خسئتم وفشلتم يا أعداء الله، وليس التحدي غروراً بكثرة الأنصار حتى لو يكونوا عشر مائة بليون أنصاري يملكون كافة الأسلحة الحديثة لما اغتررت بكثرتهم بإذن الله؛ بل أتحداكم بالله الواحد القهار. فنقول لكم يا معشر أعداء الله من الجنّ والإنس: إن كان لكم كيداً فكيدون ثم لا تُنظرون، ولسوف تعلمون أنّ لخليفة الله رباً يحميه، ونحذّركم من المسخ إلى خنازير ولم يمضِ المسخ إلى خنازير بعد؛ بل مضى وانقضى المسخ إلى قردةٍ فقط. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَلَقَدْ عَلِمْتُمُ الَّذِينَ اعْتَدَوْا مِنكُمْ فِي السَّبْتِ فَقُلْنَا لَهُمْ كُونُوا قِرَدَةً خَاسِئِينَ (65) فَجَعَلْنَاهَا نَكَالًا لِّمَا بَيْنَ يَدَيْهَا وَمَا خَلْفَهَا وَمَوْعِظَةً لِّلْمُتَّقِينَ (66)} صدق الله العظيم [البقرة].

ولكني أجد في الكتاب كذلك وعدَ الله بالمسخ إلى خنازير إن يشاء الله لمن يعلم بما في أنفسهم من المكر الخبيث إن أرادوا الإقدام على تحقيق مكرهم بالإمام المهديّ. وقال الله تعالى: {قُلْ هَلْ أُنَبِّئُكُم بِشَرٍّ مِّن ذَٰلِكَ مَثُوبَةً عِندَ اللَّهِ مَن لَّعَنَهُ اللَّهُ وَغَضِبَ عَلَيْهِ وَجَعَلَ مِنْهُمُ الْقِرَدَةَ وَالْخَنَازِيرَ وَعَبَدَ الطَّاغُوتَ أُولَٰئِكَ شَرٌّ مَّكَانًا وَأَضَلُّ عَن سَوَاءِ السَّبِيلِ (60)} صدق الله العظيم [المائدة].

وتصديقاً لقول الله تعالى: {وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ (40)} صدق الله العظيم [الحج].

فهل ترون أنفسكم كفواً لله العزيز الحميد؟ فعجّلوا بالمكر ضدّ المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني إن كنتم صادقين. ومن يتوكل على الله فهو حسبه، فما ظنّكم بالله ربّ العالمين؟ هل عليه تقدرون سبحانه، أم إنّه هو القاهر فوق عباده ذو القوة المتين الغالب على أمره شديد المحال؟

ورجوت من الله بحقّ لا إله إلا هو وبحقّ رحمته التي كتب على نفسه وبحقّ عظيم نعيم رضوان نفسه إن كان يعلم أنّ ناصر محمد اليماني كذابٌ أشِرٌ وليس إلا منتحل شخصيّة المهديّ المنتظَر ولم يصطفِه الله الواحد القهار أن يجعل لشياطين البشر على ناصر محمد اليماني سلطاناً مبيناً وألّا يدفع عن المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني مكر وشرّ كافة شياطين البشر والضالين. وإن كان يعلم أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني هو المهديّ المنتظَر ناصر محمد خليفة الله على العالمين فاعلموا أنّ لخليفة الله ربّاً يحميه ويحمي كلّ المتوكلين على ربهم، نعم المولى ونعم النصير وسوف تعلمون كيف كان نكير. وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين.

خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
___________________


بسم الله الرحمن الرحيم الكبير المتعال

رابط البيان الرسمي

noon-group.org/forum/showthread.php?p=253473

اللغات المتاحة لهذا البيان


- 2 -
[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]

الإمام ناصر محمد اليماني
01 – رجب - 1438 هـ
29 – 03 – 2017 مـ
۱-فروردین-۱۳۹۶ه.ش.
09:27 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
__________________بسم الله الرحمن الرحيم الكبير المتعال القائل:
{{{ وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا ۚ وَمَا رَبُّكَ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ﴿۹۳﴾ }}}
صدق الله العظيم [النمل].
{{{بگو: «حمد و ستایش مخصوص ذات خداست؛ خداوند آیاتش را به شما نشان خواهد داد وآنها را خواهید شناخت؛ و پروردگار تو از آنچه انجام می‌دهید غافل نیست}}}
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
_____________

اقتباس المشاركة: 253452 من الموضوع: أقسمُ بالله الواحد القهار أنّ الشمس أدركت القمر يا معشر البشر، وعلّمني ربّي أنّ ذلك نذيرٌ للبشر لمن شاء منهم أن يتقدم أو يتأخر ..


- 2 -
[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]

http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=253424

الإمام ناصر محمد اليماني
01 – رجب - 1438 هـ
29 – 03 – 2017 مـ
09:27 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
__________________بسم الله الرحمن الرحيم الكبير المتعال القائل:
{{{ وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا ۚ وَمَا رَبُّكَ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ (93) }}}
صدق الله العظيم [النمل].

خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
_____________