چقدر کسانی که برهان بیان حق قرآن را پشت سرشان انداخته وبیعت خود را به تأخیرمی‌انداختند تا علی عبدالله صالح رهبری را تسلیم کند ؛نصیحت کردیم.....
عدد البيانات : 3
تغريد

چقدر کسانی که برهان بیان حق قرآن را پشت سرشان انداخته وبیعت خود را به تأخیرمی‌انداختند تا علی عبدالله صالح رهبری را تسلیم کند ؛نصیحت کردیم.....

رابط البيان الرسمي

nasser-mohammad.com/showthread.php?p=275543

اللغات المتاحة لهذا البيان

الإمام ناصر محمد اليماني
16 - ربيع الأول - 1439 هـ
04 - 12 - 2017 مـ

۱۳- آذر- ۱۳۹۶ه.ش.
09:05 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?t=33306
_____________

چقدر کسانی که برهان بیان حق قرآن را پشت سرشان انداخته و بیعت خود را به تأخیرمی‌انداختند تا علی عبدالله صالح رهبری را تسلیم کند؛ نصیحت کردیم.....
بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين من أولهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم وجميع المؤمنين الثابتين على عهد ربهم وما بدلوا تبديلاً، أما بعد..
انصار عزیزم در نقاط مختلف جهان! سلام علیکم و رحمة الله برکاته. حق‌جویانی که از میز گفتگوی جهانی در پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی «منتدیات البشری الإسلامیه» بازدید می‌کنید! سلام علیکم و رحمة الله. ما نه مرگ علی عبدالله صالح را تأیید می‌کنیم و نه تکذیب، خدا بهتر می‌داند؛ آن چه که می‌خواهم بگویم این است: چقدر، چقدر و چقدر کسانی که بیعت خود با خدا و خلیفه‌اش را منوط به تسلیم رهبری از سوی علی عبدالله صالح به امام مهدی کرده بودند؛ از این کار برحذر داشتیم. بر اساس فتوایی که خداوند در رؤیای حق داده بود که تنها بندگان نعیم اعظم با من خواهند ماند؛ دریافتم فتنه‌ای در راه است که انصار را غربال خواهد کرد و این بیان به اذن خدا برای استوارتر کردن آنهاست. حتی اگر علی عبدالله صالح کشته شود و سپس خداوند او را زنده کند تا رهبری را به امام مهدی تسلیم نماید؛ ما نمی‌توانیم کسانی را که خداوند می‌خواهد ایشان را به علت عقیده باطلشان دچار فتنه کند؛ ثابت قدم کنیم. کسانی که عقیده‌شان این بود که تنها بعد از این که علی عبدالله صالح رهبری را به امام مهدی ناصر محمد یمانی تسلیم کرد، با او بیعت خواهند کرد؛ انگار که رؤیا از بیان حق قرآن درست‌تر است! سزاوار شما نیست و نباید عقاید دینی را بر اساس رؤیا بنیان نهید؛ بلکه رؤیا تنها یک رؤیا باقی می‌ماند تا اگر خدا خواست آن را در واقعیات محقق سازد و رؤیا به صاحب آن اختصاص دارد و به خدا قسم اگر قرار بود عقاید دینی بر اساس رؤیا بنا شوند؛ دین خدا به کل تغییرو تبدیل پیدا می‌کرد.
و در مورد رؤیا؛ رؤیا فقط یک خبراست تا یا خدا آن را در عالم واقعیات تصدیق کند یا آن را محو و پاک نماید و امر گذشته و آینده با خداست. حجت در دین؛ برهان علمی از نزد خداوند عزیز و حکیم است و قبل از این به حق برایتان فتوا داده بودیم اگر پنجاه هزار سال هم با شما مجادله کنیم؛ جز با کتاب خدا و سنت حق رسولش با چیز دیگری مجادله نمی‌کنیم و غیر از این چیزی نزد ما نیست. و مهم‌ترین چیز نزد من تصدیق حق این رؤیاست که:
«هیچ عالم و جاهلی از قرآن با من مجادله نمی‌کند؛ مگر این که بر او غالب شوم» و در طول این سیزده سال، من هم چنان با برهان علمی از آیات محکم قرآن عظیم مهیمن و غالبم؛ این همان بصیرت محمد رسول‌الله و پیروان او از ائمه کتاب و مؤمنان است.
ا
ما سال‌ها قبل درمورد کسانی فتوا دادیم که عقیده خود را بر اساس تسلیم رهبری توسط علی عبدالله صالح به امام مهدی ناصر محمد یمانی بنا کرده‌اند و گفتیم که اشتباه می‌کنند؛ چون رؤیا به صاحب آن اختصاص دارد و خداوند به شما فرمان نداده است که رؤیا را مبنای فتوا در دین خداوند اسلام قرار دهید. چون رؤیا به صاحب آن اختصاص دارد و خداوند هر چه را که به خواهد محقق می‌کند و یا برای کسی که حاضر نباشد از شاکرین باشد آن را پاک و محو می‌کند. و امر گذشته و آینده با خداوند است و حتی آیات کتاب قابل تبدیل شدن هستند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَإِذَا بَدَّلْنَا آيَةً مَّكَانَ آيَةٍ ۙ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُنَزِّلُ قَالُوا إِنَّمَا أَنتَ مُفْتَرٍ ۚ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿۱۰۱﴾} صدق الله العظيم [النحل].
{چون آيه‌اى را جانشين آيه ديگر كنيم، خدا بهتر مى‌داند كه چه چيز نازل كند. گفتند كه تو دروغ مى‌بافى، نه، بيشترين‌شان نادانند.}
پیش از این بیانات زیادی نوشته بودیم و به کسانی که بیعت خود را به تأخیر می‌انداختند تا زعیم علی عبدالله صالح رهبری را به امام مهدی ناصر محمد یمانی تسلیم کند؛ از این کار برحذر می‌داشتیم تا مبادا خداوند آنان را به فتنه انداخته و مقرر فرماید ظهورخلیفه‌اش با نازل کردن عذاب رخ دهد. چه کسی به مردمی پناه خواهد داد که کتاب خدا قرآن عظیم و سنت حق نبوی را پشت سر می‌اندازند؟ با این که با بیان حق قرآن عظیم که خداوند با آن به امام مهدی ناصر محمد یمانی یاری رسانده و عالم و جاهل در مجادله از قرآن مغلوب او می‌شوند، قانع شده‌اند؛ و برای علمای امت روی این
امر تأکید نمودم که این قرار بین آنها و امام مهدی ناصر محمد یمانی است.
و اما در مورد تسلیم رهبری؛ به خداوند بزرگ که استخوان‌های پوسیده و پراکنده را زنده می‌کند قسم که زعیم علی عبدالله صالح از طریق یکی محافظان شخصی زعیم؛ به نام «رضوان معیاد» با ما تماس گرفت او یکی از انصار مخلص ماست و به علی عبدالله صالح نصیحت می‌کرد تا دیر نشده، رهبری را تسلیم کند. همین طور انصاری مکرم «جلال النویره» و «سلیم السباعی» ؛ اینها بودند که از قبل با زعیم صحبت کرده و به او نصیحت می‌کردند رهبری را تسلیم امام مهدی ناصر محمد یمانی کند؛ او را نصیحت می‌کردند تا خدا بر عزتش بیفزاید و ملک را از او نگیرد. به حق برایش قسم خوردند که من امام مهدی ناصر محمد یمانی خلیفه حق خدا هستم؛ او را نصیحت کردند تا با تسلیم رهبری، از پیشگامان باشد و در زمره شاکران درآید که برایش بهتر است و باعث می‌شود خداوند بر عزتش بیفزاید. او در جواب گفته بود:«حال که شما با او هستید؛ ما هم با او هستیم».
ما در جواب زعیم؛ مستقیماً بیانی صادر کرده و به او گفتیم: زعیم علی عبدالله صالح؛ اگر واقعا با امام ناصر محمد یمانی هستی؛ برتوست که برای تسلیم رهبری به خانه امام مهدی بیایی و شایسته خلیفه حق خدا در زمین نیست که درخواست ملاقات با رئیس جمهور یا پادشاه و امیری را کند و تسلیم رهبری را از او گدایی نماید. شایسته خلیفه حق خدا در زمین نیست که تسلیم رهبری را از احدی از آفریدگان خدا گدایی کند هرکس که می‌خواهد باشد، فرقی ندارد؛ رئیس جمهور باشد یا پادشاه یا امیر.. چون من خلیفه خدا هستم ؛ سبحان الله العظیم...اگر چنین کنم وای برمن که جز خدا ولی و یاوری برایم نیست؛ چرا که این تحقیر شأن خلیفه خداست. این از روی تکبر و غرور من نیست؛ خداوند خود متولی ظهور خلیفه‌اش است و علی عبدالله صالح باید از من درخواست ملاقات کند؛ این فتوای پروردگار درمورد تمام خلفای بشر در جهان است و ما تبدیل و تغییری در آن نمی‌دهیم و اگر ولایت امام مهدی ناصر محمد یمانی خلیفه خدا در زمین را نپذیرند؛ خداوند در یک شب مرا بر تمام خلفای دولت‌های بشری غالب خواهد کرد در حالی که همگی خوار و ناتوان شده‌اند؛ پس هرکس بیعت کند به خودش نیکی کرده و خداوند بر عزت او می‌افزاید.
همان طور که قبلا به زعیم علی عبدالله صالح گفته بودیم؛ اگر راست می‌گفت و با امام ناصر محمد یمانی بود؛ باید می‌آمد و درخواست ملاقات با من برای تسلیم رهبری را می‌کرد و یا برای تسلیم رهبری به خانه‌ام می‌آمد ولی نکرد. انگار غرور او را به گناه کشاند و نگذاشت برای تسلیم رهبری به خانه من بیاید! خدا از قلب او آگاه است و مرگ و حیات به دست خداوند سبحان است؛ خدا بهتر می‌داند که آیا واقعا غرور او را به گناه کشاند؟ اگر چنین باشد؛ خداوند حال قومی را تغییر نمی‌دهد تا این که خودشان در خود تغییری ایجاد کنند. ما جز خیر، گمانی در باره او نداریم و زندگی و مرگ او به دست خداوند است و دست احدی نیست. نه مرگ او را تأیید می‌کنیم و نه تکذیب و خداوند خیر الغافرین است و کسی که غرور او را به گناه بکشاند در حق خود ظلم کرده است. خداوند هر چه را که بخواهد پاک و محو کرده و هر چه را که بخواهد تثبیت می‌کند و ام الکتاب نزد اوست و اگر او [علی عبدالله صالح] آن طور که می‌گویند واقعاً کشته شده باشد؛ عبرتی است برای تمام خلیفه‌های دولت‌های جهان تا درامر اعلان تسلیم رهبري به خلیفه خدا غرور آنها را به گناه نکشاند و با این تسلیم، خداوند بر عزت آنان می‌افزاید و ملکشان را از آنان نمی‌گیرد و اگر چنین نکنند؛ سرانجام کسانی که غرور آنها را به گناه می‌کشاند هم در دنیا و هم درآخرت وخیم است.
با این که زعیم علی عبدالله صالح با به تأخیر انداختن تسلیم رهبری به خود ظلم کرد؛
ولی برای این که به او ظلم نکرده باشیم به اتفاقاتی می‌پردازیم که به حق دیروز رخ داد و لعنت خداوند بر دروغگویان باد. این داستان تماسی است که از جانب علی عبدالله صالح بعد از ظهر دیروز با من گرفته شد؛ من روی تختم استراحت می‌کردم؛ در بیداری نه خواب . گفتند : «زعیم می‌خواهد رهبری را تسلیمت کند». گفتم: به خانه‌ام بیاید. گفتند: «زعیم نمی‌تواند؛ راه ورود و خروج خانه‌اش بسته است چون از همه طرف در محاصره و از همه طرف در تنگنا است؛ عرصه بر او تنگ شده است» . گفتم: خدا او را ببخشد . خودش با تأخیر در تسلیم رهبری در حق خودش ظلم کرد. در هرصورت ما برای تحویل گرفتن رهبری به خانه او نمی‌رویم چون این مانند آن است که از وضعیت موجود سوء استفاده کرده باشیم؛ رهبری خود به خانه من می‌آید. من الآن تلاش خواهم کرد جنگ را متوقف کرده و جلوی ریخته شدن خون جنگ‌جویان را در صنعاء بگیرم؛ من برای این که رهبری را به من تسلیم کند سراغش نمی‌آیم؛ بلکه هدف من جلوگیری از ریخته شدن خون جنگجویان الحوثی و انصار صالح است.
سپس با یکی از مشرفین [متولیان] انصار الله «ابو صادق السقاف» تماس گرفتم و به من گفت کجاست؛ پس به سراغ صادق السقاف رفتم و او و برخی از مشرفین [متولیان] که از آل السقاف بودند وعده‌ای دیگر را پیدا کردم؛ نزدیک بیست نفر بودند شامل مشرفین و فرمانده‌ها و افراد عادی. با آنها تماس گرفتم تا مقرشان را به من نشان دهند و به مقر آنها رسیدم. تنها عده کمی از آنها را می‌شناختم؛ آنهایی که می‌شناختم از آل السقاف و از سیدهای صرواح بودند. به آنها گفتم: من آمده‌ام تا مانع خونریزی بین شما و انصار صالح در صنعاء شوم. از این امر استقبال کردند و گفتند:«ما تو را می‌شناسیم و می‌دانیم از انسان‌های صادق و راستگو هستی؛ با فرمانده‌های ارشد تماس می‌گیریم تا جنگ در محله السیاسی را متوقف کنند تا بتوانی بر طبق درخواستت برای برقراری صلح با صالح تماس بگیری». گفتم: ای آل السقاف خداوند تلاش و سعی شما و گروهی از انصار الله که با شما بوده و خواهان صلح و آشتی هستند؛ قبول نماید. سپس از راه خیابان العشاش و الصباحة رفته و از خیابان الصباحة وارد مسیر «عصر» شدم تا وارد خیابان الزبیری و سپس خیابان حده شوم و از طرف مرکز تجاری الکمیم وارد خانه زعیم گردم. ولی درحالی‌که من جایی در خیابان «عصر» بودم؛ مشرف «ابوصادق السقاف» با من تماس گرفت . گفتند شیخ ناصر خواهش می‌کنیم منتظر شو تا با فرمانده عملیات در میدان کنتاکی تماس بگیریم. بعد ابو صادق با من تماس گرفت و گفت: «شیخ ناصر منتظر بمان تا هم با فرماندهان ارشد تماس بگیریم وهم با فرمانده‌های میدانی تا جنگ را متوقف کنند . برای این که امکان ورود به آنجا برایت مهیا شود باید جنگ از دو طرف متوقف شود» و هم چنین از طرف زعیم علی عبدالله صالح تماس گرفتند،. به آنها گفتم: شایسته امام مهدی ناصر محمد یمانی نیست که حرف دروغی بزند یا توافق دروغی بکند؛ چون با بعضی از آنها توافق کرده بودم که هدفم این است که جنگ میان آنها و صالح را متوقف کنم تا مردم یمن در هول هراس نباشند و خونریزی نشود. به آنها گفتم من بر اساس درخواست مسؤلین الحوثی‌ هم چنان منتظر می‌مانم تا تیراندازی متوقف شود تا بتوانم وارد شوم. کسی که از طرف زعیم با من در تماس بود گفت: «ما درخواست تو را انجام داده‌ایم و تیراندازی از طرف انصار زعیم متوقف شده، ولی انصار الله هم چنان به تیراندازی ادامه می‌دهند». گفتم: با ابو صادق السقاف تماس خواهم گرفت. او گفت: «شیخ تیراندازی از طرف انصار الله هم چنان ادامه دارد؛ از تو می‌خواهم منتظر شوی تا با مقامات ارشد تماس بگیریم تا دستور توقف آتش را بدهند؛ به خانه ات برگرد. ما شب و بعد از این که تیراندازی متوقف شد با تو تماس می‌گیریم» . از من خواست که برگردم و منتظر شوم تا خبرم کند و گفت: «وقت نماز مغرب نزدیک شده و هوا دارد تاریک می‌شود و این وقت مناسبی نیست. بهتر است تلاش خود برای برقراری صلح را فردا از همین منطقه «عصر»ادامه دهی ».
اگر چه به محض تماس من با اطرافیان زعیم ؛ ظرف ده دقیقه جنگ از طرف آنها متوقف شد تا برای برقراری صلح نزد آنها برسم و درمورد من؛ من برای توقف جنگ از طرف حزب المؤتمر در محله السیاسی به سراغ زعیم می‌رفتم. از نزد مسؤلان انصار الله که با آنان ملاقات کرده بودم، رفتم و با شماره خاص با کسی که نزد زعیم بود تماس گرفتم و به او گفتم جنگ در محله الامن السیاسی را متوقف کنند و بگذارند با چند ماشین مسلح وارد شوم و به آنها برسم تا برای توقف خونریزی میانجی‌گری کنم . به آنها گفتم: والله، والله من الآن نمی‌پذیرم که رهبری تسلیمم شود. گفتم من با مشرفینی که از دوستانم هستند و به من اعتماد دارند توافق کرده‌ام. من به آنها نگفته‌ام که برای تحویل گرفتن رهبری سراغ زعیم می‌روم؛ بلکه برای متوقف کردن جنگ می‌روم؛ برای میانجی‌گری برای توقف جنگ و خونریزی و جلوگیری از ترس و هراس هموطنان در صنعاء. ولی اگر بخواهم با خونریزی رهبری را به دست آورم؛ به خداوند بزرگ قسم هیچ لشکری یارای مقابله با سپاه امام مهدی را ندارد؛ چون آنها بنده دینار و درهم و دلار نیستند؛ آنها قومی هستند که محبوب خداوندند و محب او؛ و حتی بهشت که به اندازه آسمان‌ها و زمین است آنها را به فتنه نمی‌اندازد؛ آنها به دنبال نعیمی بسیار بزرگتر از آن هستند چون تا خداوند در نفس خود راضی نشود؛ راضی نمی‌شوند. چرا که رضوان خدا بر بندگانش هدف بزرگ آنان است و در نفس خود از این امر آگاهند که این نعیم به حق بزرگتر از جنات النعیم است؛ نعیمی که به اندازه آسمان‌ها و زمین است. هدف آنها عکس هدف شیاطین است؛ چرا که هدف آنان هدایت تمام امت است تا شاکر پروردگارشان باشند. چون خداوند از شکرگزار بودن بندگان راضی است و کفر را از آنان نمی پسندد. ولی هدف شیطان و شیاطین بشر هم حزبش این است که شب وروز تلاش کنند امت راه راست را گم کرده وبه بیراهه بروند و نسبت به پروردگار و نعیم رضوانش کافر گردند؛ چون خداوند از شکر گزاری بندگانش راضی می‌شود ولی آنها ازرضوان خدا نسبت به بندگانش کراهت داشته و اعمالشان به هدر رفته است. به آنها بشارت عذاب الهی را می‌دهم که ساعت ۹ یکی از روزها نازل خواهد شد. ما آن روز را نزدیک می‌بینیم و به اذن خداوند؛ خلیفه خدا در زمین یک شبه بر تمام عالمیان چیره خواهد شد درحالی‌که همگی خوار و ناتوان شده‌اند و خواهند دانست و خدا بر هر کاری قادر است.
من با پروردگارم، از همه کس بی‌نیازم و او مرا بر عالمیان چیره خواهد کرد که پروردگارم غنی و حمید است و خداوند امر جنگ را از مؤمنان کفایت کرد و همانا که خداوند قوی و عزیز است.
فراموش نکنید امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ خلیفه خدا بر عالمیان است؛ پس تسلیم رهبری از جانب علی عبدالله صالح چیست؛ حال چه زنده باشد و روزی خوار و چه آن طور که می‌گویند به شهادت رسیده باشد واین خداوند است که آگاه‌تر و حکیم‌تر است ولو این که کشته شده باشد؛ این امر تنها باعث ایمان و پایداری بیشتر امام مهدی ناصر محمد یمانی و تمام بندگان نعیم اعظم رضوان پروردگار می‌شود؛ آنها ملک را عبادت نمی‌کنند که وابسته به تسلیم رهبری از جانب رئیس یا پادشاه یا امیری باشد و بازگشت امور به سوی خداست. حتی نعیم جنت خداوند که به اندازه آسمان‌ها و زمین است آنها را به فتنه نمی‌اندازد. خداوند ازخیانت چشم‌ها و رازهای پنهان در سینه آگاه است و خواهند دانست وعده خدا حق است اما اکثر مردم نمی دانند.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 275333 من الموضوع: لكم نصحنا الذين يؤجلون بيعتهم لتسليم القيادة من علي عبد الله صالح ونبذوا سلطان علم البيان الحقّ للقرآن وراء ظهورهم ..

- 1 -
الإمام ناصر محمد اليماني
16 - ربيع الأول - 1439 هـ
04 - 12 - 2017 مـ
09:05 مساءً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=275273

_____________


لكم نصحنا الذين يؤجلون بيعتهم لتسليم القيادة من علي عبد الله صالح ونبذوا سلطان علم البيان الحقّ للقرآن وراء ظهورهم ..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين من أولهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم وجميع المؤمنين الثابتين على عهد ربهم وما بدّلوا تبديلاً، أمّا بعد..

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته أحبتي الأنصار في مختلف الأقطار في العالمين، السلام عليكم ورحمة الله كافة الزوار الباحثين عن الحقّ في طاولة الحوار العالميّة موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلاميّة، فبرغم أننا لا نقرّ ولا ننكر مقتل علي عبد الله صالح فالله أعلم، وما أريد قوله هو لَكَمْ ولَكمْ ولَكمْ حذرت الذين ربطوا عقيدة مبايعتهم لله وخليفته لحين يتمّ تسليم القيادة من علي عبد الله صالح إلى الإمام المهديّ، وبحسب فتوى الله في الرؤيا الحقّ أنه لن يثبت معي إلا عبيد النعيم الأعظم فعلمت من خلال ذلك أنها توجد فتنةٌ قادمةٌ لغربلة الأنصار، وهذا البيان تثبيتٌ لهم بإذنّ الله. وحتى ولو قُتل علي عبد الله صالح وأحياه الله ليسلّم القيادة إلى الإمام المهديّ فلن نستطيع أن نثبّت من يُريد الله فتنتهم بالعقيدة الباطلة أنهم لن يبايعوا الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلا بعد أن يسلّمه علي عبد الله صالح القيادة، وكأن الرؤيا أصدق من البيان الحقّ للقرآن! ولا ينبغي لكم أن تؤسسوا عليها عقائد في الدين، بل تظل مجرد رؤيا حتى يصدقها الله إن يشأ، والرؤيا تخصّ صاحبها، ألا والله لو كانت العقائد تؤسس على الرؤيا لبدّلوا دين الله تبديلاً.

وبالنسبة للرؤيا فهي مجرد خبر رؤيا حتى يصدقها الله أو يمحوها، ولله الأمر من قبل ومن بعد؛ بل الحجّة في الدين هو سلطان العلم من الله العزيز الحكيم، وسبقت فتوانا بالحقّ لو جادلتكم خمسين ألف سنة لما جادلتكم إلا بكتاب الله وسنة رسوله الحقّ وما عندي غير ذلك، وأهم شيء عندي هو تصديقي الرؤيا بالحقّ أنه
(( لا يجادلني عالٍم ولا جاهلٌ من القرآن إلا غلبته ))، ولا أزال مهيمناً بسلطان العلم من محكم القرآن العظيم على مدار ثلاثة عشر عاماً، تلك هي بصيرة محمدٍ رسول الله ومن اتبعه من أئمة الكتاب والمؤمنين.

وأما الذين أسسوا عقيدتهم على تسليم القيادة من علي عبد الله صالح إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فسبقت فتوانا منذ سنين أنهم لخاطئون كون الرؤيا خاصة ولم يأمركم الله أن تجعلوا الرؤيا فتاوى في دين الله الإسلام كونها تخصّ صاحبها وقد يحققها الله إن يشأ أو يمحوها لمن أبى أن يكون من الشاكرين، فلله الأمر من قبل ومن بعد؛ بل حتى آيات في الكتاب قابلة للتبديل. تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَإِذَا بَدَّلْنَا آيَةً مَّكَانَ آيَةٍ ۙ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُنَزِّلُ قَالُوا إِنَّمَا أَنتَ مُفْتَرٍ ۚ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ (101)} صدق الله العظيم [النحل].

وسبقت بياناتٌ كثيرةٌ في هذا الشأن بتحذير الذين يؤخّرون بيعتهم حتى يسلّم القيادة الزعيم علي عبد الله صالح إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني حتى لا يفتنهم الله ويُظهر خليفته بعذابٍ من عنده، فمن يجير من عذاب الله الذين نبذوا كتاب الله القرآن العظيم وسنة رسوله الحقّ وراء ظهورهم؟ وبرغم قناعتهم بالبيان الحقّ للقرآن العظيم الذي أيّد الله به الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فلا يجادله عالِمٌ ولا جاهل إلا غلبه، وأكدت لكافة علماء المسلمين أن ذلك بينهم وبين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

وأما بالنسبة لتسليم القيادة فأقسم بالله العظيم من يحيي العظام وهي رميم أنه اتّصل بي الزعيم علي عبد الله صالح عن طريق أحد الحراسة الجسدية للزعيم (رضوان معياد) وهو أحد أنصاريَّ المخلصين الناصحين لعلي عبد الله صالح بتسليم القيادة قبل أن يفوته الأوان وكذلك أنصاريّ المكرم (جلال النويره) وكذلك (سليم السباعي) وهم الذين كلّموا الزعيم من قبل ونصحوه بتسليم القيادة للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ونصحوه حتى يزيده الله عزاً إلى عزّه ولا ينزع منه ملكه، وأقسموا له بالحقّ أني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني خليفة الله بالحقّ فنصحوه أن يكون من السابقين بتسليم القيادة إلى الإمام المهديّ وأن يكون من الشاكرين خيراً له ولن يزيده الله إلا عزاً إلى عزّه، فقال لهم: "ما دمتم معه فنحن معه".

وصدر ردّنا على الزعيم مباشرةً ببيانٍ وقلنا له: يا أيها الزعيم علي عبد الله صالح، إن كنت حقاً مع الإمام ناصر محمد اليماني فعليك أن تأتي إلى دار الإمام المهديّ لتسليم القيادة فلا ينبغي لخليفة الله أن يطلب مقابلة رئيسٍ أو ملكٍ أو أميرٍ ليشحت منه تسليم الخلافة، فلا ينبغي لخليفة الله الحقّ في الأرض أن يشحت تسليم القيادة من أبو أبو كائن من كان سواء رئيساً أو ملكاً أو أميراً لكوني خليفة الله، سبحان الله العظيم! فلو أفعل ذلك فلن أجد لي من دون الله ولياً ولا نصيراً، كون ذلك تحقير من شأن خليفة الله، وليس تكبراً مني ولا غروراً، فهو من يتولّى إظهار خليفته وعلي من يطلب هو مقابلتي، وهذه فتوى لكافة خلفاء البشر في العالمين، ولن نبدل تبديلاً. وإن رفضوا الولاء للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني خليفة الله في الأرض فسوف يُظهرني الله على كافة خلفاء دول البشر في ليلةٍ وهم صاغرون، فمن بايع فقد أحسن لنفسه ولن يزيده الله إلا عزّاً إلى عزّه.

وكما قلنا من قبل للزعيم علي عبد الله صالح إن كان من الصادقين أنه مع الإمام ناصر محمد اليماني أن يأتيني ويطلب هو مقابلتي لتسليمي القيادة أو يأتي إلى داري لتسليم القيادة، ولم يفعل. وكأنه قد أخذته العزّة بالإثم أن يأتي إلى داري لتسليم القيادة! والله أعلم بما في قلبه وبيده حياته وموته سبحانه، والله أعلم فهل أخذته العزّة بالإثم حقاً؟ فإن كان كذلك فلا يغيّر الله ما بقومٍ حتى يغيّروا ما بأنفسهم، ولا نظنّ فيه إلا خيراً، وحياته وموته بيد الله وليست بيد أحدٍ، فلا نقرّ بموته ولا ننكر، فالأمر لله من قبل ومن بعد، والله هو خير الغافرين، ومن أخذته العزّة بالإثم فقد ظلم نفسه، ويمحو الله ما يشاء ويُثبِت وعنده أمّ الكتاب، فإن كان فعلاً قُتل كما يقولون فتلك عبرةٌ لكل خليفةِ أيّ دولةٍ في الأرض أن لا تأخذه العزّة بالإثم من إعلان التسليم لخليفة الله، ولن يزيده الله إلا عزّاً إلى عزّه ولن ينزع الله منه ملكه، ما لم؛ فعاقبة الذين تأخذهم العزّة بالإثم وخيمةٌ في الدنيا والآخرة.

ولكن حتى لا نظلم الزعيم علي عبد الله صالح برغم ظلمه لنفسه بتأخير تسليم القيادة، وعلى كل حال نواصل ما جرى بالأمس بالحقّ ولعنة الله على الكاذبين، وهي قصة اتصالٍ من طرف الزعيم بي وأنا مستلقي على سرير نومي بالعلم وليس بالحلم وذلك من بعد ظهيرة يوم أمس، وقال: "إن الزعيم يريد يسلمك القيادة"، فقلت له: فليأتِ إلى داري، فقال: "الزعيم لا يستطيع الوصول والخروج من داره إليك كونه محاصرٌ من كل الجهات وضاق عليه الخناق من كل الجهات"، فقلت: سامحه الله هو من ظلم نفسه بتأخير تسليم القيادة، وعلى كل حال فلن أذهب إلى داره بغرض استلام القيادة فكأني مستغلٌ للظروف؛ بل القيادة تأتيني إلى داري؛ بل سوف أسعى الآن لتوقيف الحرب وحقن دماء المقتتلين في صنعاء ولن آتِ إليه ليسلّمني القيادة؛ بل بهدف حقن دماء المتقاتلين الحوثيين وأنصار صالح.

فمن ثم تواصلت بأحد المشرفين بأنصار الله وهو أبو صادق السقاف فدلني على مكانه ثم ذهبت لأبي صادق السقاف فوجدته ومن معه من المشرفين من آل السقاف وغيرهم مجموعةً يقاربون عشرين شخصاً ما بين مشرفٍ وقياديٍّ وعاديّ، فتواصلت معهم ليدلّوني على مقرهم، فجئت إلى مقرٍ لهم، ولم أعرف منهم إلا قليلٌ وهم الذين أعرفهم من قبل من آل السقاف من سادة صرواح، فقلت لهم: أنا جئتكم لحقن الدماء بينكم وبين أنصار صالح في صنعاء. فرحبوا بذلك وقالوا: "نحن نعرفك ونعلم أنك من الصادقين وسوف نتواصل مع القيادات العليا لتوقيف القتال في الحي السياسي كي تصل إلى الزعيم لتحقيق السلم حسب طلبك". فقلت: تقبل الله مسعاكم يا آل السقاف ومن معكم من أنصار الله الذين يريدون السلم والسلام. فمن ثم انطلقت عبر طريق العُشاش والصُباحة ثم استدرت إلى طريق عَصِر من عقبة الصُباحة للدخول إلى شارع الزبيري ثم إلى شارع حده للدخول إلى بيت الزعيم من جانب مركز الكميم التجاري ولكنه اتصل بي المشرف أبو صادق السقاف وأنا حينها في نقطة في عَصِر، قالوا انتظر يا شيخ حتى نتواصل مع العمليات، فمن ثم اتصل بي أبو صادق وقال: "يا شيخ ناصر أرجو منك الانتظار حتى يتمّ التواصل مع القيادات العليا وكذلك نتواصل مع المشرفين في جولة كنتاكي لتوقيف القتال حتى يتسنى لك الدخول يا شيخ ناصر فلا بد من توقيف القتال من الطرفين ومن بطرف الزعيم علي عبد الله صالح". فقلت لهم: لا ينبغي للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني أن يكذب في قوله واتفاقه كوني اتفقت مع بعضٍ منهم أني أريد توقيف الحرب بينهم وبين صالح لعدم ترويع اليمنيين وعدم سفك الدماء، وقلت لهم لا أزال انتظر لتوقيف إطلاق النار حسب طلب مشرفين حوثيين ليتسنى لي الدخول، فقال المتصل من طرف الزعيم: "نحن نفذنا طلبك وتمّ توقيف النار من طرف أنصار الزعيم ولا يزال الإطلاق مستمراً من أنصار الله". فقلت: سوف أتواصل مع المشرف أبو صادق السقاف. فقال: "يا شيخ لا يزال إطلاق النار مستمراً من قِبَل أنصار الله، فاطلب منك الانتظار حتى نتواصل مع القيادات العليا ليصدروا أوامر بتوقيف إطلاق النار، فارجع إلى دارك وسوف نتصل بك الليلة بعد وقف إطلاق النار". وطلب مني الرجوع والانتظار حتى يردّ لي الخبر. وقال: "الآن اقترب وقت صلاة المغرب وسيحل الظلام وليس الوقت مناسباً، ويُفضل أن تستمر في عملك لتحقيق السلام غداً في نقطة عَصِر"، برغم أني بمجرد اتصال مني لمن حول الزعيم تمّ توقيف القتال من طرفهم في ظرف عشر دقائق نظراً لوصولي إليهم لتحقيق السلم ،فبالنسبة لي فسوف أذهب إلى الزعيم لتوقيف الحرب طرف المؤتمر في الحي السياسي، وخرجت من عند مشرفي أنصار الله ممن التقيت بهم واتصلت بالرقم الخاص الذي بجانب الزعيم فكلمته أن يوقفوا القتال في حي الأمن السياسي فيتسنى لي الدخول إليهم في عدة سيارات مسلحين للتوسط لحقن الدماء، وقلت لهم: والله ثم والله لن أقبل تسليم القيادة الآن وأنا اتفقت مع مشرفين أصدقاء يثقوا في قولي فلم أقل لهم سوف أذهب للزعيم لاستلام القيادة؛ بل لإيقاف؛ بل للتوسط لإيقاف الحرب وحقن الدماء وعدم ترويع المواطنين في صنعاء، وأما لو أريد تسليم القيادة بسفك الدم فأقسم بالله العظيم لا يجاري جيش الإمام المهديّ جيشاً في العالم كونهم ليسوا عبدة الدينار ولا الدرهم والدولار؛ بل قومٌ يحبهم الله ويحبونه لا تفتنهم حتى الجنة التي عرضها السماوات والأرض؛ بل يريدون النعيم الأعظم منها كونهم لن يرضوا حتى يرضى الله في نفسه كون رضوان الله على عباده هو هدفهم الأكبر يجدونه في أنفسهم هو حقاً نعيماً أكبر من نعيم جنات النعيم التي عرضها السماوات والأرض، هدفهم بعكس هدف الشيطان كون هدفهم هدى الأمّة جميعاً حتى يكونوا شاكرين لربهم كون الله يرضى لعباده الشكر ولا يرضى لهم الكفر، ولكن هدف الشيطان وحزبه من شياطين البشر هو السعي ليلاً ونهاراً لإضلال الأمّة عن الصراط المستقيم حتى يكونوا كافرين بربهم ونعيم رضوانه كون الله يرضى لعباده الشكر ولكنهم كرهوا رضوان الله على عباده فأحبط أعمالهم، وأبشّرهم بعذابٍ من ربهم الساعة التاسعة يوماً ما ونراه قريباً بإذن الله فيُظهر الله خليفته في الأرض على العالمين في ليلةٍ وهم صاغرون ولسوف يعلمون وكان الله قديراً.

واستغنيت بربي ليظهرني على العالمين إنّ ربي غني حميد، وكفى الله المؤمنين القتال وكان الله قوياً عزيزاً.

فلا تنسوا أن الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني خليفة الله على العالمين، وما عساه يكون تسليم القيادة من علي عبد الله صالح سواء كان حياً يرزق أم استشهد كما يقولون والله أعلم وأحكم؟ وحتى ولو قتل فلا ولن يزيد الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وكافة عبيد النعيم الأعظم رضوان الله ربهم إلا إيماناً وتثبيتاً، ولم يعبدوا المُلكَ بتسليم القيادة من رئيسٍ ولا من ملكِ ولا أميرٍ وإلى الله ترجع الأمور، فلا يفتنهم حتى نعيم الجنة التي عرضها السماوات والأرض، يعلم خائنة الأعين وما تخفي الصدور، ولسوف يعلمون أن وعد الله حقّ ولكن أكثر الناس لا يعلمون.

وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
_________________


گوشزد ویادآوری و هشدار مهدی منتظر ناصر محمد یمانی...

رابط البيان الرسمي

awaited-mahdi.com/forum/showthread.php?p=276367

اللغات المتاحة لهذا البيان

- 2 -
الإمام ناصر محمد اليماني
24 - ربيع الأول - 1439 هـ
12 - 12 - 2017 مـ
۲۱-آذر-۱۳۹۶ ه.ش.
07:13 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=276317
_____________

گوشزد و یادآوری و هشدار مهدی منتظر ناصر محمد یمانی...

بسم الله وبالله وعلى الله فليتوكل المتوكلون

بعد از آن که پروردگار انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور را آزمایش سختی کرد؛ پاسخ‌ های آنان را دنبال می‌کنیم که آیا رؤیای تسلیم رهبری در قلب آنها بزرگتر از کلام خداوند در آیات محکم کتابش است؟
ای قوم چقدر امروز شبیه دیروز است و گذشته تکرار می‌شود؛ می‌خواهید حکمت امتحان سخت صحابه رسول‌الله در مورد تصدیق نشدن رؤیای ایشان در انجام عمره در ابتدای امر را به شما نشان دهم؟ برای آن بود که خداوند آن چه که در قلب‌های آنان است را بیازماید که آیا در سینه‌هاشان تصدیق آیات خداوند در آیات محکم کتابش بزرگتر است یا تنها یک رؤیا درمورد انجام عمره؟ اما آیات خدا در محکمات کتابش بزرگتر است و هرکس به آنها اعتصام جوید، به راه راست [صراط مستقیم] هدایت می‌شود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{تِلْكَ آيَاتُ اللَّـهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّـهِ وَآيَاتِهِ يُؤْمِنُونَ ﴿۶﴾ وَيْلٌ لِّكُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ ﴿۷﴾ يَسْمَعُ آيَاتِ اللَّـهِ تُتْلَىٰ عَلَيْهِ ثُمَّ يُصِرُّ مُسْتَكْبِرًا كَأَن لَّمْ يَسْمَعْهَا ۖ فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿۸﴾ وَإِذَا عَلِمَ مِنْ آيَاتِنَا شَيْئًا اتَّخَذَهَا هُزُوًا ۚ أُولَـٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِينٌ ﴿۹﴾ مِّن وَرَائِهِمْ جَهَنَّمُ ۖ وَلَا يُغْنِي عَنْهُم مَّا كَسَبُوا شَيْئًا وَلَا مَا اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّـهِ أَوْلِيَاءَ ۖ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ ﴿۱۰﴾ هَـٰذَا هُدًى ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ لَهُمْ عَذَابٌ مِّن رِّجْزٍ أَلِيمٌ ﴿۱۱﴾ } صدق الله العظيم [الجاثية].
{ اینها آیات خداوند است که ما آن را به حقّ بر تو تلاوت می‌کنیم؛ اگر آنها به این آیات ایمان نیاورند، به کدام سخن بعد از سخن خدا و آیاتش ایمان می‌آورند؟! (۶) وای بر هر دروغ‌گوی گناه‌کار(۷) که پیوسته آیات خدا را می‌شنود که بر او تلاوت می‌شود، امّا از روی تکبّر اصرار بر مخالفت دارد؛ گویی اصلاً آن را هیچ نشنیده است؛ چنین کسی را به عذابی دردناک بشارت ده! (۸) و هرگاه از بعضی آیات ما آگاه شود، آن را به باد استهزا می‌گیرد؛ برای آنان عذاب خوارکننده‌ای است! (۹) و پشت سرشان دوزخ است؛ و هرگز آنچه را به دست آورده‌اند آنها را [از عذاب الهی] رهایی نمی‌بخشد، و نه اولیایی که غیر از خدا برای خود برگزیدند و عذاب بزرگی برای آنهاست! (۱۰) این [قرآن] مایه هدایت است، و کسانی که به آیات پروردگارشان کافر شدند، عذابی سخت و دردناک دارند! (۱۱)}
و رؤيای محمد رسول‌الله صلى الله عليه وآله وسلم
فتنه و آزمایش مردم بود؛ چه مؤمنانی که از او پیروی کرده و آن چه که بزرگتر بود، یعنی قرآن حاوی ذکر را تصدیق کرده بودند و چه برای تشکیک‌کنندگان و کافران و برای همین آن رؤیای عمره آزمایش و فتنه مردم یعنی مؤمنان و کافران بود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

{وَإِن مِّن قَرْيَةٍ إِلَّا نَحْنُ مُهْلِكُوهَا قَبْلَ يَوْمِ الْقِيَامَةِ أَوْ مُعَذِّبُوهَا عَذَابًا شَدِيدًا ۚ كَانَ ذَٰلِكَ فِي الْكِتَابِ مَسْطُورًا ﴿۵۸﴾ وَمَا مَنَعَنَا أَن نُّرْسِلَ بِالْآيَاتِ إِلَّا أَن كَذَّبَ بِهَا الْأَوَّلُونَ ۚ وَآتَيْنَا ثَمُودَ النَّاقَةَ مُبْصِرَةً فَظَلَمُوا بِهَا ۚ وَمَا نُرْسِلُ بِالْآيَاتِ إِلَّا تَخْوِيفًا ﴿۵۹﴾ وَإِذْ قُلْنَا لَكَ إِنَّ رَبَّكَ أَحَاطَ بِالنَّاسِ ۚ وَمَا جَعَلْنَا الرُّؤْيَا الَّتِي أَرَيْنَاكَ إِلَّا فِتْنَةً لِّلنَّاسِ وَالشَّجَرَةَ الْمَلْعُونَةَ فِي الْقُرْآنِ ۚ وَنُخَوِّفُهُمْ فَمَا يَزِيدُهُمْ إِلَّا طُغْيَانًا كَبِيرًا ﴿۶۰﴾ وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلَائِكَةِ اسْجُدُوا لِآدَمَ فَسَجَدُوا إِلَّا إِبْلِيسَ قَالَ أَأَسْجُدُ لِمَنْ خَلَقْتَ طِينًا ﴿۶۱﴾ قَالَ أَرَأَيْتَكَ هَـٰذَا الَّذِي كَرَّمْتَ عَلَيَّ لَئِنْ أَخَّرْتَنِ إِلَىٰ يَوْمِ الْقِيَامَةِ لَأَحْتَنِكَنَّ ذُرِّيَّتَهُ إِلَّا قَلِيلًا ﴿۶۲﴾ قَالَ اذْهَبْ فَمَن تَبِعَكَ مِنْهُمْ فَإِنَّ جَهَنَّمَ جَزَاؤُكُمْ جَزَاءً مَّوْفُورًا ﴿۶۳﴾ وَاسْتَفْزِزْ مَنِ اسْتَطَعْتَ مِنْهُم بِصَوْتِكَ وَأَجْلِبْ عَلَيْهِم بِخَيْلِكَ وَرَجِلِكَ وَشَارِكْهُمْ فِي الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ وَعِدْهُمْ ۚ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا ﴿۶۴﴾ إِنَّ عِبَادِي لَيْسَ لَكَ عَلَيْهِمْ سُلْطَانٌ ۚ وَكَفَىٰ بِرَبِّكَ وَكِيلًا ﴿۶۵﴾}
صدق الله العظيم [الإسراء].

{هیچ شهر و آبادی نیست مگر این که آن را پیش از روز قیامت هلاک یا به عذاب شدیدی گرفتارخواهیم ساخت؛ این، در کتاب مسطور ثبت است. (۵۸) هیچ چیز مانع ما نبود که این معجزات را بفرستیم جز اینکه پیشینیان ، آن را تکذیب کردند؛ ما به ثمود، ناقه دادیم؛ که روشنگر بود؛ اما بر آن ستم کردند [و ناقه را کشتند]. ما معجزات را فقط برای بیم دادن [و اتمام حجت] می‌فرستیم. (۵۹) زمانی که به تو گفتیم: «پروردگارت احاطه کامل به مردم دارد؛ و ما آن رؤیایی را که به تو نشان دادیم، فقط برای آزمایش مردم بود؛ همچنین شجره ملعونه را که در قرآن ذکر کرده‌ایم. ما آنها را بیم داده و انذار می‌کنیم؛ اما جز طغیان عظیم، چیزی بر آنها نمی‌افزاید!» (۶۰) زمانی را که به فرشتگان گفتیم: «برای آدم سجده کنید!» آنها همگی سجده کردند، جز ابلیس که گفت: «آیا برای کسی سجده کنم که او را از خاک آفریده‌ای؟!» (۶۱) گفت: «به من بگو، این کسی را که بر من برتری داده‌ای اگر مرا تا روز قیامت زنده بگذاری، همه فرزندانش را، جز عده کمی، گمراه و ریشه‌کن خواهم ساخت!» (۶۲) فرمود: «برو! هر کس از آنان از تو تبعیت کند، جهنم کیفر شماست، کیفری است فراوان! (۶۳) هر کدام از آنها را می‌توانی با صدایت تحریک کن! و لشکر سواره و پیاده‌ات را بر آنها گسیل دار! و در ثروت و فرزندان‌شان شرکت جوی! و آنان را با وعده‌ها سرگرم کن! ولی شیطان، جز فریب و دروغ، وعده‌ای به آنها نمی‌دهد (۶۴) تو هرگز سلطه‌ای بر بندگان من، نخواهی یافت همین قدر کافی است که پروردگارت حافظ آنها باشد.» (۶۵)}
والحمدلله الواحد القهار که انصار پیشگام برگزیده را با آیات پروردگارشان در محکمات ذکر ثابت قدم و استوار نگاه داشت؛ آنها عقیده خود در پیروی از امام مهدی ناصر محمد یمانی را بر اساس تسلیم رهبری از جانب علی عبدالله صالح و دیگران قرار نداده‌اند [گرچه خداوند کار خود را به انجام می‌رساند] و افراد متزلزل خواهند دانست بازگشت‌شان به کجاست و خواهند دانست که خداوند برهمه چیز قادر است و کار خود را به انجام می‌رساند و بازگشت امور به خداست.
اما متأسفانه کسانی که آگاه نیستند را می‌بینم که می‌گویند: «امام مهدی ناصر محمد یمانی را چه می‌شود که بعد از خبرهای مربوط به قتل زعیم علی عبدالله صالح تنها یک بیان برای‌مان نوشت! آیا اطمینانش از این که مهدی منتظرناصر محمد است متزلزل شده یا از کسی می‌ترسد؟» . پس مهدی منتظر ناصر محمد یمانی در پاسخ کسانی که نمی‌دانند می‌گوید: به خداوند واحد قهار قسم اگر تمام جن و انس نسبت به دعوت مهدی منتظرناصر محمد یمانی کافر شوند؛ به اندازه مثقال ذره‌ای به یقین من خللی وارد نمی‌شود.
و اما این شیر در پاسخ کسانی که گمان می‌کنند ناصر محمد یمانی از احدی غیر از خدا می‌ترسد می‌گوید: سبحان الله العظیم! پاک و منزه است خداوند بزرگ از این که مهدی منتظر ترسویی را برگزیند! به خداوند الرحمن قسم می‌خورم مهدی منتظرناصر محمد یمانی از هیچ جن و انسی هراس ندارد ولو این که تمام جن و انس برای جنگ با من جمع شوند؛ خداوند مرا بر همه آنها پیروز می‌کند نعم المولی و نعم النصیر. در مورد کسی که خداوند مولای اوست و می‌داند پروردگارش او را برگزیده چه گمانی دارید؟ پناه برخدا که در قلب امام مهدی ناصر محمد یمانی کوچک‌ترین ضعف و خللی در اعتمادش به پروردگارش رخ دهد او با من است و می‌شنود و می‌بیند. به الله که جز او خدایی نیست قسم تنها شیاطین سرکش نسبت به امام مهدی ناصر محمد یمانی حقد و کینه دارند؛ شیاطینی که از آن چه که خداوند نازل فرموده و از رضوان الهی بیزارند و اکراه دارند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ كَرِهُوا مَا أَنزَلَ اللَّهُ فَأَحْبَطَ أَعْمَالَهُمْ ﴿۹﴾} صدق الله العظيم [محمد].
{این به خاطر آن است که از آنچه خداوند نازل کرده کراهت داشتند؛ از این رو خدا اعمال‌شان را حبط و نابود کرد!}
و تصديق فرموده خداوند تعالى:
{ذَٰلِكَ بِأَنَّهُمُ ٱتَّبَعُواْ مَآ أَسْخَطَ ٱللَّهَ وَكَرِهُواْ رِضْوَٰنَهُۥ فَأَحْبَطَ أَعْمَٰلَهُمْ} صدق الله العظيم [محمد:۲۸].
{این به خاطر آن است که آنها از آنچه خداوند را به خشم می‌آورد پیروی کردند، و آنچه را موجب خشنودی اوست کراهت داشتند؛ از این رو [خداوند] اعمالشان را نابود کرد!}
از بعضی از انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور تعجب می‌کنم؛ چگونه است وقتی حوادثی در تصدیق بیان حق ذکررخ داد؛ می‌بینم منتظر هستند بیان جدیدی آن هم بعد از وقوع حادثه برای‌شان بنویسم! ذکاوت بعضی از انصار کجاست؛ آیا بهتر نیست بیان حاوی اخبار را قبل از وقوع آن منتشر کرده و بعد از وقوع؛ آن بیان را یادآوری کنند؛ آیا از نظر آنها بهتر است بعد از این که اخبار را از الجزیره و الحدث و غیره شنیدند؛ برایشان بیان بنویسیم؟ شما را چه می‌شود چگونه حکم می‌کنید؟
هم چنین وااسفا که برخی از انصار بیانات را بدون نقل تاریخ صدور بیان؛ نقل می‌کنند. اینجا اعجاز بیان حق ضایع شده و دیگران تصور می‌کنند بیان بعد از وقوع و پخش خبر آن نوشته شده است. اگر این کار آنها یعنی ضایع کردن تاریخ بیان خبرها که از علم غیب موجود در آیات محکم ذکر کتاب خداوند علام الغیوب آورده شده؛ تعمدی وعمدی باشد به آنها هشدار می‌دهیم که غضب [خدا] برآنان است. این کتابی است که خبر شما و خبرگذشتگان و آیندگان در آن آمده است؛ شما را چه می‌شود چگونه حکم می‌کنید؟ مگر این که خطا از انصار جدیدی سر زده باشد که نمی‌دانند امام مهدی ناصر محمد یمانی برمبلغان بیان ذکر برای عالمیان حرام کرده که بیانی را بدون تاریخی که در اینترنت جهانی گذاشته شده است نقل کنند. از خدا بترسید و گوش داده و اطاعت کنید؛ باشد که مورد رحمت خدا قرار گیرید و عذاب خدا بسیار نزدیک شده است و باید برای انتشار بیان حق ذکر از راه اینترنت جهانی شتاب کنید تا عذری در درگاه پروردگارتان باشد و شاید مسلمانانی که ایمان ضعیفی دارند از خدا بترسند و تقوا پیشه کنند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{وَالْمُرْسَلَاتِ عُرْفًا ﴿۱﴾ فَالْعَاصِفَاتِ عَصْفًا ﴿۲﴾ وَالنَّاشِرَاتِ نَشْرًا ﴿۳﴾ فَالْفَارِقَاتِ فَرْقًا ﴿۴﴾ فَالْمُلْقِيَاتِ ذِكْرًا ﴿۵﴾ عُذْرًا أَوْ نُذْرًا ﴿۶﴾ إِنَّمَا تُوعَدُونَ لَوَاقِعٌ ﴿۷﴾} صدق الله العظيم [المرسلات].
{قسم به رسولانی که از پی هم فرستاده می‌شوند. (۱) قسم به آنان که به سرعت تند باد [به حکم حق] می‌شتابند. (۲) قسم به ناشرانی که [ذکررا] نشر می‌دهند. (۳) و قسم به آنان که [حق و باطل را بر خلق] کاملا جدا می‌کنند. (۴) و قسم به آنان که ذکر [خدا و کتاب الهی] را القا می‌کنند. (۵) تا عذر و حجت و بیم و تهدید باشد. (۶) که آنچه به شما وعده دهند البته واقع خواهد شد. (۷)}
خداوندا شاهد باش که ابلاغ کردم؛ خداوندا شاهد باش و نصرمن الله و فتح قریب؛ ای خردمندان از خدا بترسید و دعوت به حکمیت کتاب خدا را استجابت کنید؛ قبل از این که روز عذاب از راه برسد تا خداوند شما را مانند بزرگترین شیطان در میان شیاطین بشر دونالد ترامپ [که بدترین جنبندگان درآیات محکم کتاب خداست] و اولیای او که با دل و جان همراهش هستند؛ لعنت نکند. من به کسانی که از دعوت به حکمیت ذکر سرباز زده و دربرابر آن استکبار می‌ورزند بشارت عذابی بسیار سخت و روزی بسیار دشوار را می‌دهم و بازگشت امور به خداوندی است که ازچشم‌های خائن و رازهای پنهان در سینه‌ها آگاه است و بازگشت به سوی اوست.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ المنتصِر ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 276321 من الموضوع: لكم نصحنا الذين يؤجلون بيعتهم لتسليم القيادة من علي عبد الله صالح ونبذوا سلطان علم البيان الحقّ للقرآن وراء ظهورهم ..

- 2 -
الإمام ناصر محمد اليماني
24 - ربيع الأول - 1439 هـ
12 - 12 - 2017 مـ
07:13 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=276317
_____________تنبيهٌ وتذكيرٌ وتحذيرٌ من المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني
..

بسم الله وبالله وعلى الله فليتوكل المتوكلون، وتسجيل متابعة ردود الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور من بعد التمحيص لهم من ربهم،
فهل رؤيا تسليم القيادة في قلوبهم أكبر من كلام الله في آياته في محكم كتابه ؟

ويا قوم ما أشبه اليوم بالبارحة فهل أدلكم عن الحكمة من تمحيص صحابة رسول الله في عدم تصديق رؤيا العمرة بادئ الأمر؟ وذلك ليمحص الله ما في قلوبهم، فهل تصديقهم بآيات الله في محكم كتابه هي أكبر في صدورهم أم تفتنهم مجرد رؤيا العمرة؟ ولكن آيات الله في محكم كتابه هي الأكبر فمن اعتصم بها هُدي إلى صراطٍ مستقيمٍ. وقال الله تعالى:
{تِلْكَ آيَاتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَآيَاتِهِ يُؤْمِنُونَ (6) وَيْلٌ لِّكُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ (7) يَسْمَعُ آيَاتِ اللَّهِ تُتْلَىٰ عَلَيْهِ ثُمَّ يُصِرُّ مُسْتَكْبِرًا كَأَن لَّمْ يَسْمَعْهَا ۖ فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِيمٍ (8) وَإِذَا عَلِمَ مِنْ آيَاتِنَا شَيْئًا اتَّخَذَهَا هُزُوًا ۚ أُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِينٌ (9) مِّن وَرَائِهِمْ جَهَنَّمُ ۖ وَلَا يُغْنِي عَنْهُم مَّا كَسَبُوا شَيْئًا وَلَا مَا اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ ۖ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (10) هَٰذَا هُدًى ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ لَهُمْ عَذَابٌ مِّن رِّجْزٍ أَلِيمٌ (11)} صدق الله العظيم [الجاثية].

ورؤيا محمدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم كانت فتنةً للناس أي سواء المؤمنين الذين اتّبعوه وصدقوا بما هو أكبر؛ القرآنَ ذي الذكر، أو الممترين والكافرين. ولذلك كانت رؤيا العمرة فتنةً للناس أي المؤمنين والكافرين. تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَإِن مِّن قَرْيَةٍ إِلَّا نَحْنُ مُهْلِكُوهَا قَبْلَ يَوْمِ الْقِيَامَةِ أَوْ مُعَذِّبُوهَا عَذَابًا شَدِيدًا ۚ كَانَ ذَٰلِكَ فِي الْكِتَابِ مَسْطُورًا (58)وَمَا مَنَعَنَا أَن نُّرْسِلَ بِالْآيَاتِ إِلَّا أَن كَذَّبَ بِهَا الْأَوَّلُونَ ۚ وَآتَيْنَا ثَمُودَ النَّاقَةَ مُبْصِرَةً فَظَلَمُوا بِهَا ۚ وَمَا نُرْسِلُ بِالْآيَاتِ إِلَّا تَخْوِيفًا (59) وَإِذْ قُلْنَا لَكَ إِنَّ رَبَّكَ أَحَاطَ بِالنَّاسِ ۚ وَمَا جَعَلْنَا الرُّؤْيَا الَّتِي أَرَيْنَاكَ إِلَّا فِتْنَةً لِّلنَّاسِ وَالشَّجَرَةَ الْمَلْعُونَةَ فِي الْقُرْآنِ ۚ وَنُخَوِّفُهُمْ فَمَا يَزِيدُهُمْ إِلَّا طُغْيَانًا كَبِيرًا (60) وَإِذْ قُلْنَا لِلْمَلَائِكَةِ اسْجُدُوا لِآدَمَ فَسَجَدُوا إِلَّا إِبْلِيسَ قَالَ أَأَسْجُدُ لِمَنْ خَلَقْتَ طِينًا (61) قَالَ أَرَأَيْتَكَ هَٰذَا الَّذِي كَرَّمْتَ عَلَيَّ لَئِنْ أَخَّرْتَنِ إِلَىٰ يَوْمِ الْقِيَامَةِ لَأَحْتَنِكَنَّ ذُرِّيَّتَهُ إِلَّا قَلِيلًا (62) قَالَ اذْهَبْ فَمَن تَبِعَكَ مِنْهُمْ فَإِنَّ جَهَنَّمَ جَزَاؤُكُمْ جَزَاءً مَّوْفُورًا (63) وَاسْتَفْزِزْ مَنِ اسْتَطَعْتَ مِنْهُم بِصَوْتِكَ وَأَجْلِبْ عَلَيْهِم بِخَيْلِكَ وَرَجِلِكَ وَشَارِكْهُمْ فِي الْأَمْوَالِ وَالْأَوْلَادِ وَعِدْهُمْ ۚ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا (64) إِنَّ عِبَادِي لَيْسَ لَكَ عَلَيْهِمْ سُلْطَانٌ ۚ وَكَفَىٰ بِرَبِّكَ وَكِيلًا (65)} صدق الله العظيم [الإسراء].

والحمد لله الواحد القهار الذي ثبّت الأنصار السابقين الأخيار بآيات ربهم في محكم الذكر ولم تتأسس عقيدتهم في اتّباع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني على تسليم القيادة من علي عبد الله صالح أو غيره برغم أنّ الله بالغٌ أمره، ولسوف يعلم المُرجفون أيّ منقلبٍ ينقلبون، ولسوف يعلمون أنّ الله على كل شيءٍ قديرٍ وأنّ الله بالغ أمره، وإلى الله ترجع الأمور.

بل للأسف إنّ بعض الذين لا يعلمون كأني أراهم يقولون: "ما بال الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني من بعد أخبار مقتل الزعيم علي عبد الله صالح لم يكتب إلا بياناً واحداً! فهل اهتزت ثقته بأنه المهديّ المنتظَر ناصر محمد، أم يخاف من أحدٍ؟" فمن ثم يرد المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني على الذين لا يعلمون وأقول: أقسم بالله الواحد القهار لو كفر بدعوة المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني كافة الإنس والجان لما اهتزّ يقيني بالحقّ مثقال ذرةٍ.

وأما الذين يظنون أنّ ناصر محمد اليماني يخاف أحداً من دون الله فمن ثم يردّ عليهم قسورة وأقول: سبحان الله العظيم أن يصطفي مهديّاً منتظراً جباناً! وأقسم بالله الرحمن لا يخشى المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني من كافة الإنس والجانّ ولو اجتمعوا لقتاله أجمعون لنصرني الله عليهم أجمعين، نعم المولى ونعم النصير. فما ظنّكم بمن كان الله مولاه كونه يعلم أن ربه من اصطفاه؟ وأعوذ بالله أن يكون في قلب الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني ضعفُ إيمانٍ بثقتي بربي مثقال ذرةٍ فهو معي يسمع ويرى، ألا والله الذي لا إله غيره لا يحقد على الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني الذي يدعو إلى الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم إلا كلُّ شيطانٍ مريدٍ كره ما أنزل الله وكره رضوان الله. تصديقاً لقول الله تعالى:
{ذَلِكَ بِأَنَّهُمْ كَرِهُوا مَا أَنزَلَ اللَّهُ فَأَحْبَطَ أَعْمَالَهُمْ(9)} صدق الله العظيم [محمد].

وتصديقاً لقول الله تعالى: {ذَٰلِكَ بِأَنَّهُمُ ٱتَّبَعُواْ مَآ أَسْخَطَ ٱللَّهَ وَكَرِهُواْ رِضْوَٰنَهُۥ فَأَحْبَطَ أَعْمَٰلَهُمْ} صدق الله العظيم [محمد:28].

وياعجبي من بعض الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور فكيف أنها إذا جاءت الأحداث تصديقاً للبيان الحقّ للذكر فأراهم ينتظرون مني بياناً جديداً يريدون أن أكتبه لهم من بعد وقوع الحدث! فأين ذكاء بعض الأنصار فهل الأفضل نشر بيان ذكر الأخبار من قبل الحدث وتذكير بيان الأخبار من بعد الحدث، أم يرون الأفضل أن نكتب لهم البيان من بعد أن سمعوا بالأخبار من قناة الجزيرة أو الحدث وغيرهن؟ ما لكم كيف تحكمون؟

وكذلك يا أسفي أنّ بعض الأنصار يقتبس من البيانات دون أن يقتبس التاريخ لتنزيلها، فهنا يضيع إعجاز البيان الحقّ فيظنّه الآخرون بياناً من بعد أخبار الحدث. أولئك نحذّرهم من غضبٍ عليهم إن كان بقصدٍ منهم وتعمدٍ لإضاعة تاريخ بيان الأخبار من علم الغيب في محكم الذكر من كتاب الله علام الغيوب الذي فيه خبركم وخبر من كان قبلكم ونبأ ما بعدكم. ما لكم كيف تحكمون؟ غير أن هذا الخطأ ألاحظه من بعض الأنصار الجدد لم يكونوا يعلمون أنّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني يحرّم على المبلّغين البيان الحقّ للذكر للعالمين من غير تاريخ تنزيل البيان حسب تاريخه التقني في الإنترنت العالميّة، فاتقوا الله واسمعوا وأطيعوا لعلكم تُرحمون فإنّ عذاب الله قريبٌ فلا بدّ من أن تشمروا بنشر البيان الحقّ للذكر في الإنترنت العالميّة معذرةً إلى ربكم ولعلهم يتقون أضعف الإيمان المسلمون. تصديقاً لقول الله تعالى:
{وَالْمُرْسَلَاتِ عُرْفًا (1) فَالْعَاصِفَاتِ عَصْفًا (2) وَالنَّاشِرَاتِ نَشْرًا (3) فَالْفَارِقَاتِ فَرْقًا (4) فَالْمُلْقِيَاتِ ذِكْرًا (5) عُذْرًا أَوْ نُذْرًا (6) إِنَّمَا تُوعَدُونَ لَوَاقِعٌ (7)} صدق الله العظيم [المرسلات].

اللهم قد بلغت اللهم فاشهد، ونصرٌ من الله وفتحٌ قريبٌ فاتقوا الله يا أولي الألباب واستجيبوا لدعوة الاحتكام إلى الكتاب من قبل يوم العذاب حتى لا يلعنكم الله كما سوف يلعن الشيطان الأكبر في شياطين البشر وأوليائه قلباً وقالباً ذلكم دونالد ترامب أشَرّ الدواب في محكم الكتاب. وأُبشّر من أبى واستكبر عن دعوة الاحتكام إلى الذكر بعذابٍ نُكرٍ ويومٍ عسر، وإلى الله تُرجع الأمور يعلم خائنة الأعين وما تخفي الصدور وإليه النشور.

وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ المنتصِر ناصر محمد اليماني.
____________


اعلان سناریوی پخش خبر کشته شدن زعیم علی عبدالله صالح...

رابط البيان الرسمي

mahdialumma.xyz/showthread.php?p=276724

اللغات المتاحة لهذا البيان

- 3 -
الإمام ناصر محمد اليماني
26 - ربيع الأول - 1439 هـ
14 - 12 - 2017 مـ
۲۳- آذر -۱۳۹۶ه.ش.
10:07 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]


http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=276561
__________


اعلان سناریوی پخش خبر کشته شدن زعیم علی عبدالله صالح...

اقتباس المشاركة: 191934 من الموضوع: لا ينبغي للزعيم علي عبد الله صالح أن يُقتل من قبل أن يسلِّم قيادة اليمن إلى الإمام المهدي ناصر محمد اليماني..

الإمام ناصر محمد اليماني
23 - شعبان- 1436 هـ
10 - 06 - 2015 مـ
۲۰-خرداد-۱۳۹۴ه.ش.
03:55 صباحاً
ـــــــــــــــــ

سزاوار زعیم علی عبدالله صالح نیست که قبل از تسلیم قیادت یمن به امام مهدی ناصر محمد یمانی کشته شود..

بسم الله الرحمن الرحيم
{إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْراً}
[الطلاق:۳].

{خداوند فرمان خود را به انجام می‌رساند؛ و خدا برای هر چیزی اندازه‌ای قرار داده است}
وخداوند تعالی می فرماید:
{وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لا يَعْلَمُونَ} [يوسف:۲۱] صدق الله العظيم.
{خداوند بر کار خود پیروز است، ولی بیشتر مردم نمی‌دانند}

از دروغ گفتن حیا نمی‌کنند!
خواهیم دانست و همگی خواهند دانست کدام یک از ما درست‌تر می‌گوییم. به خداوندی که خدایی جز او نیست و معبودی جز او وجود ندارد، قسم اگر تمام عالم جمع شوند و یک زبان بگویند: «زعیم علی عبدالله صالح کشته شده است» فوراً به آنان جواب می‌دهم و می‌گویم: شما دروغ می‌گویید و می‌دانید چرا خبر همه را تکذیب خواهم کرد؟ چون به یقین می‌دانم که من به پروردگار سبحانم نسبت دروغ ندادهام. خداوند در هفت رؤیا به من فتوا داده است که این علی عبدالله صالح است که قیادت و رهبری را به امام مهدی ناصر محمد یمانی تسلیم می‌کند و پروردگارم چهره او را به صورت کاملاً روشن و درحالی‌ که زنده بود و رزق می‌خورد به من نشان داد. پس چگونه ممکن است کشته شود در حالی‌که این اوست که قیادت را به امام مهدی ناصر محمد یمانی تسلیم می‌کند؟ سبحان الله العظیم، خداوند امر خود را به انجام می‌رساند ولی اکثر مردم نمی‌دانند.

پس مجدد فتوای حق خود را تکرار می‌کنیم:
اگر تمام بندگان خداوند در ملکوت آسمان‌ها و زمین جمع شده و بخواهند علی عبدالله صالح را به قتل برسانند؛ حتی اگر به یک دیگر کمک کرده و از هم پشتیبانی کنند، تا زمانی که او قیادت یمن را به امام مهدی ناصر محمد یمانی تسلیم نکرده باشد؛ در این امر توفیقی نخواهند داشت. ای عزیزان من آیا می‌دانید چرا این یقین کامل و تام است؟ چون من می‌دانم که به خدایم دروغ نبسته‌ام و کسی که قیادت یمن را به امام مهدی ناصر محمد یمانی تسلیم می‌کند رئیس علی عبدالله صالح است پس شاهد این امر باشید و آینده راستگو را از دروغگو جدا خواهد کرد.
وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 191908 من الموضوع: لا ينبغي للزعيم علي عبد الله صالح أن يُقتل من قبل أن يسلِّم قيادة اليمن إلى الإمام المهدي ناصر محمد اليماني..

[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=191897

الإمام ناصر محمد اليماني
23 - 08 - 1436 هـ
10 - 06 - 2015 مـ
03:55 صباحاً
ـــــــــــــــــ


لا ينبغي للزعيم علي عبد الله صالح أن يُقتل من قبل أن يسلِّم قيادة اليمن إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
..


بسم الله الرحمن الرحيم {إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْراً} [الطلاق:3].
وقال الله تعالى:
{وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لا يَعْلَمُونَ} [يوسف:21] صدق الله العظيم.

ألا يستحيون من الكذب! ولسوف نعلم ويعلم الجميع أيّنا أصدق قيلاً، فوالله الذي لا إله غيره ولا يُعبد سواه لو اجتمع بين يدي كافة هذا العالَم وقالوا بلسانٍ واحدٍ: "لقد قُتل الزعيم علي عبد الله صالح" لأجبتهم على الفور وأقول: إنّكم لكاذبون، وهل تدرون لماذا سوف أكذّب خبرهم جميعاً؟ وذلك لكوني أعلمُ علمَ اليقين أنّي لم أكذب على ربّي الله سبحانه فهو من أفتاني في سبع رؤًى بأنّ الذي سوف يسلّم القيادة للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني هو علي عبد الله صالح، وكان يريني ربّي صورته وهو حيٌّ يرزق. فكيف يُقتل وهو لم يسلّم القيادة بعد إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني؟ ويا سبحان الله العظيم! إنّ الله بالغُ أمره ولكن أكثر الناس لا يعلمون.

وعليه فسوف نجدد الفتوى بالحــقّ:


لو اجتمع كلّ عبيد الله في ملكوت السماوات والأرض يريدون قتل الزعيم علي عبد الله صالح لما استطاعوا ولو كان بعضهم لبعضٍ ظهيراً ونصيراً حتى يسلِّم القيادة للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، وهل تعلمون أحبتي في الله لماذا هذا اليقين التام؟ وذلك كوني أعلم أني لم أفترِ على ربي بأنّ الذي سوف يسلّم قيادة اليمن إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني أنّه الرئيس علي عبد الله صالح، فكونوا على ذلك من الشاهدين والأيام سوف تبيّن الصادق من الكاذب.

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
____________


و این بیانی است که ما قبلا آن را نوشته‌ایم؛ قبل از آن که خبر کشته شدن زعیم علی عبدالله صالح پخش شود؛ تاریخ بیان روشن است و قبل از انتشار خبر دروغی است که تمام شبکه‌های نادان عرب و جهان آن را منتشر کردند. همه آنها یک زبان گفتند:«زعیم علی عبدالله صالح کشته شد» ولی امام مهدی بیش از دو سال قبل به این خبر پاسخ داده بود؛ پاسخ به خبرهای شبکه‌های جهانی قبل از وقوع خبر و بعد از وقوع آن ؛ نه انصارالله او را کشته‌اند نه سنحان و نه آن طور که برخی‌ از شما فکر می‌کنید طارق برادرزاده‌اش.

و اما در مورد جسدش می‌گویم: سید عبدالملک الحوثی علی عبدالله صالح را به تمام مردم نشان بده باشد که شهادت بدهند زعیم علی عبدالله صالح یقینا کشته شده است و بدان اگر شما واقعا او را کشته باشید؛ خداوند قادراست او را برانگیزد.
ای جماعت انصارالله! اگر واقعا انصارالله هستید از خدا بترسید و تلاش نکنید با ثابت کردن این که نشانه‌های تصدیق امام مهدی ناصر محمد یمانی رخ نداده؛ نور خدا را خاموش کنید؛ ولی خداوند کار خود را به انجام می‌رساند ولی اکثر مردم نمی‌دانند. آیا حرص شما برای کشتن زعیم علی عبدالله صالح برای این بود که به مردم عالم ثابت کنید ناصر محمد یمانی کذاب است و مهدی منتظر و صاحب علم کتاب قرآن عظیم نیست؟ ای عجب! اما حجت در برابر شما اقامه شده چون شیعیان بیشتر از همه مردم امام یمانی را می‌شناسند و می‌دانند که پرچم یمانی هدایتگرترین پرچم است و می‌دانند هرکس دربرابر او عصیان و سرکشی کند در آتش است که جایگاهی بسیار بد است. چون کسی است که از امر یمانی منتظر خلیفه خدا که با بیان حق قرآن عظیم مردم را به سوی حق و صراط مستیقم هدایت می‌کند؛ سرپیچی می‌کند. پس هرکس که سرباز زد و استکبار ورزید؛ حتما خدا او را لعنت می‌کند؛ همان طور که خدا ابلیس مستکبر را که به دلیل کرسی خلافت به فتنه افتاد و حاضر به اطاعت از خلیفه خدا آدم نشد؛ لعنت کرد. ای شیعیان اثنی عشری عزیزم! از خدا بترسید و اولین کسانی نباشید که مهدی منتظر امام دوازدهم از آل بیت را تکذیب می‌کنند؛ تلاش نکنید مهدی منتظر ناصر محمد یمانی را تکذیب کنید با این تصور که قادر به عاجز و ناتوان کردن اوهستید؛ که خداوند شما را گرفتار عذاب بسیار دشواری می‌کند. [اشاره به آیه کریمه سوره سبأ : وَالَّذِينَ سَعَوْا فِي آيَاتِنَا مُعَاجِزِينَ أُولَـٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ مِّن رِّجْزٍ أَلِيمٌ ﴿٥﴾]
و اما اهل سنت؛ آنها از یمانی چیزی نمی‌دانند و هم چنین خبر ندارند در زمان فتنه‌ها پرچم یمانی هدایتگرترین پرچم در میان پرچم‌های بشردر تمام عالم است؛ آنها نمی‌دانند او مردم را به سوی حق و راه راست دعوت می‌کند و نمی‌دانند هرکس در برابر او عصیان کند جایگاهش در قرار گاهی بسیار بد [آتش] است. این شیعیان هستند که بیشترین اطلاع را از یمانی ناصر محمد دارند و از جمله آنان شیخ علی کورانی.
همه شما از جمله جناب شیخ فاضل علی کورانی بدانید یمانی منتظرهمان مهدی منتظر است و لعنت خدا بردروغگویان باد و یا لعنت خدا بر کسانی باد که بعد از آن که مسیر هدایت برایشان روشن شد تعصب و غرور آنان را به گناه کشاند. از خدا بترسید و گوش داده و اطاعت کنید؛ باشد مورد رحمت الهی قرار گیرید. هیچ خیری در کسانی که بر صنعاء مسلط شده‌اند یعنی حوثی‌های انصار الله نیست و هیچ خیری در کسانی که به سوی صنعاء در حرکتند یعنی اصلاحیون هم نیست آنها همگی مانند هم مفسدند؛ مگر این که به دعوت به حکمیت براساس کتاب خدا قرآن عظیم و سنت حق رسولش تن دهند و اگر به آیات خدا یقین دارند؛ در موارد اختلافشان ازقضاوتی که میان آنان می‌کنیم در سینه‌شان حرجی نباشد و در برابر حکم خداوند کاملا تسلیم گردند.
خداوند علی عبدالله صالح را برهان علمی من بر شما قرار نداده تا دلیل تصدیق و پیروی حق آمده از نزد پروردگارتان باشد؛ بلکه برهان و دلایل علمی حجتی که برای شما اقامه می‌کنیم آیات محکم قرآن عظیم است و کسی از شما نیست که از قرآن عظیم با من مجادله کند، مگر این که امام مهدی ناصر محمد یمانی با برهان علمی خاموش کننده از آیات قرآن عظیم بر او غلبه نکند؛ این قرار میان من و شما است.
ای علی عبدالله صالح که تغییر چهره داده‌ای! از خداوند واحد قهار بترس؛ مردم یمن میان دو آتش گرفتار شده‌اند؛ آتش اصلاحیون که به سوی صنعاء در حرکتند و آتش حوثی‌ها که برپایتخت یمن صنعاء مسلطند. هردو گروه‌تان ظالمید و در حق مردم یمن ظلم می‌کنید؛ مردم یمن از حکومت هردو گروه بیزارند و اکراه دارند؛ مگر می‌خواهید با زور مردم را وادار کنید به حکومت شما [حوثی‌ها و اصلاحیون] تن دهند؟ اگر راست می‌گویید پس با دل و جان و واقعا و به حق از انصار خدا باشید و آن چه که در قرآن عظیم برشما نازل شده را اقامه کنید؛ شما را مانند یهود و نصاری در این فرموده خداند تعالی می‌بینم:
{ وَقَالَتِ الْيَهُودُ لَيْسَتِ النَّصَارَىٰ عَلَىٰ شَيْءٍ وَقَالَتِ النَّصَارَىٰ لَيْسَتِ الْيَهُودُ عَلَىٰ شَيْءٍ وَهُمْ يَتْلُونَ الْكِتَابَ ۗ كَذَٰلِكَ قَالَ الَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ مِثْلَ قَوْلِهِمْ ۚ فَاللَّهُ يَحْكُمُ بَيْنَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ فِيمَا كَانُوا فِيهِ يَخْتَلِفُونَ ﴿۱۱۳﴾ وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّن مَّنَعَ مَسَاجِدَ اللَّهِ أَن يُذْكَرَ فِيهَا اسْمُهُ وَسَعَىٰ فِي خَرَابِهَا ۚ أُولَٰئِكَ مَا كَانَ لَهُمْ أَن يَدْخُلُوهَا إِلَّا خَائِفِينَ ۚ لَهُمْ فِي الدُّنْيَا خِزْيٌ وَلَهُمْ فِي الْآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ ﴿۱۱۴﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].
{یهودیان گفتند که نصاری را از حق چیزی در دست نیست، و نصاری گفتند که یهود را از حق چیزی در دست نیست، در صورتی که هر دو گروه کتاب آسمانی را می‌خوانند. کسانی که نمی‌دانند هم چنین می‌گویند. و خداوند در این اختلافات روز قیامت میان آنها حکم خواهد فرمود. (۱۱۳) و کیست ستمکارتر از آن که مردم را از ذکر نام خدا در مساجد منع کند و در خرابی آن اهتمام و کوشش نماید؟ چنین گروه را نشاید که در مساجد مسلمین در آیند جز آنکه [بر خود] ترسان باشند. این گروه را در دنیا ذلت و خواری نصیب است و در آخرت عذابی بزرگ. (۱۱۴)}
به همین ترتیب شیعه می‌گوید اهل سنت برحق نیست و اهل سنت می‌گوید شیعه برحق نیست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{كَذَٰلِكَ قَالَ الَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ مِثْلَ قَوْلِهِمْ} صدق الله العظيم البقرة:۱۱۳]،
یعنی کسانی که نمی‌دانند حق آمده از نزد پروردگارشان چیست: هم اهل سنت و هم شیعیان. هیچ یک از شما برحق نیستید؛ مگر این که آن چه را که پروردگارتان در قرآن عظیم نازل نموده برپا دارید و به دعوت به حکمیت الهی تن دهید تا با آیات محکم قرآن عظیم میان شما حکم کنیم و اگر سرباز زنید؛ هیچ یک برحق نیستید و چیزی در دست‌تان نیست؛ بلکه بر دین و ملت شیطان رجیمید و به شما بشارت عذابی بی‌مانند را می‌دهم [عذاب عقیم] ای کسانی که حاضر به استجابت دعوت خلیفه خدا امام مهدی ناصر محمد یمانی که مردم را به راه راست [صراط مستقیم] دعوت می‌کند؛ نیستید...
و اما درمورد عالی‌جناب زعیم رامز! علی عبدالله صالح؛ به او می‌گویم: آیا قبلاً به حق به تو فتوا نداده بودم که اگر رهبری را به امام مهدی ناصر محمد یمانی تسلیم نکنی، تمام احزاب به تو هجوم خواهند آورد و تمام راه‌ها بر رویت بسته خواهد شد و تنها دری که برایت باز می‌ماند امام مهدی ناصر محمد یمانی است؟ و این به معنی آن نیست که رهبری و قدرت هم چنان به دست توست ؛ اگر چنین بود خداوند در رؤیایی حق به من نشان نمی‌داد که به من می‌گویی: «رهبری را به تو تسلیم کردم و من و همسرم بر ذمه‌ی تو هستیم» و من به تو گفتم: نترس به خدا قسم که من از پسرت برایت بهتر خواهم بود. و این یعنی تو رهبری را به امام مهدی ناصر محمد یمانی واگذار کرده و حتی قادر به حمایت از خود و اهل بیتت نیستی.
و اما درمورد تسلیم رهبری به امام مهدی ناصر محمد یمانی؛ این امری معنوی است چون تو رهبر قلب مردم یمن شده‌ای. جز تمام احزاب ؛ تمام مردم با توهستند با این که ۳۳ سال ظالمانه حکم کردی ولی در مقایسه با ظلم اصلاحیون و حوثی‌ها؛ ظلم علی عبدالله صالح مانند قطره‌ای دردریاست. چقدر خبر کشته شدنت در شبکه‌های خبری آنها را غمگین کرد ولی امام مهدی ناصر محمد یمانی به یقین می‌داند که در مورد رؤیای تسلیم رهبری از سوی علی عبدالله صالح؛ به پروردگارش نسبت دروغ نداده است و حتی اگر تو را کشته باشند؛ خدا تو را برمی‌انگیزد! و اما اگر بعد از این بیان به دنبال تو بگردند تا تو را به قتل برسانند؛ خداوند آنان را لعنت کرده و تو را از مکرآنان نجات می‌دهد و فکر نمی‌کنم آنها چنین کنند؛ ما منکر این نیستیم که در میان انصارالله مردان صادقی وجود دارند ولی اکثر آنها مجرمانی هستند که از انصار الله شمرده می‌شوند. پس از فتنه‌ای بترسید و پروا کنید که تنها گریبان ظالمان شما را نمی‌گیرد و بدانید خداوند شدید العقاب است.
به خدا قسم کشته شدن هرکس از انصارالله و اصلاحیون و تمام احزاب دیگر مسلمانان، برای امام مهدی ناصر محمد یمانی خسارت است و من برای همه آنان غمگینم. انا لله و انا الیه راجعون...
عالی‌جناب سلمان بن عبدالعزیز! از خدا بترس؛ ای دولت‌های ائتلاف عربی [که به خاطر پول با هم ائتلاف کرده‌اید] از خدا بترسید؛ یمن ما را نابود کردید و بسیاری از مردم یمن را کشتید؛ همگی از عذاب روز بی‌مانند [عقیم] بترسید و به دعوت کسی که با بیان حق قرآن عظیم مردم را به راه راست می‌خواند پاسخ دهید. خداوند به خاطر کتابش خشمگین است؛ چه کسی شما و تمامی کافران را از خشم او پناه خواهد داد؟ خداوند خلیفه خود مهدی منتظرناصر محمد یمانی را در یک شب با عذابی بسیار سخت بر تمام بشریت غالب خواهد کرد. خداوندا شاهد باش ابلاغ کردم خداوندا شاهد باش و تو فرمودی و سخن تو حق است:

{فَإِن تَوَلَّوْا فَقُلْ حَسْبِيَ اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ ۖ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ ۖ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ ﴿۱۲۹﴾} صدق الله العظيم [التوبة].
{ اگر آنها روی بگردانند بگو: «خداوند مرا کفایت می‌کند؛ هیچ معبودی جز او نیست؛ بر او توکّل کردم؛ و او صاحب عرش بزرگ است}

و اما به آن جماعتی که هم چنان بیعت خود با خلیفه حق پروردگارشان را به تأخیر می‌اندازند تا ببینند آیا علی عبدالله صالح رهبری را تسلیم وی خواهد کرد می‌گویم: والله، والله، والله، شما به خودتان ظلم کردید؛ علی عبدالله صالح از خداوند و آیاتش بزرگتر نیست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{تِلْكَ آيَاتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَآيَاتِهِ يُؤْمِنُونَ ﴿۶﴾ وَيْلٌ لِّكُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ ﴿۷﴾ يَسْمَعُ آيَاتِ اللَّهِ تُتْلَىٰ عَلَيْهِ ثُمَّ يُصِرُّ مُسْتَكْبِرًا كَأَن لَّمْ يَسْمَعْهَا ۖ فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿۸﴾} صدق الله العظيم [الجاثية].
{اینها آیات خداوند است که ما آن را به حقّ بر تو تلاوت می‌کنیم؛ اگر آنها به این آیات ایمان نیاورند، به کدام سخن بعد از سخن خدا و آیاتش ایمان می‌آورند؟! (۶) وای بر هر دروغگوی گناه‌کار (۷) که پیوسته آیات خدا را می‌شنود که بر او تلاوت می‌شود، امّا از روی تکبّر اصرار بر مخالفت دارد؛ گویی اصلاً آن را هیچ نشنیده است؛ چنین کسی را به عذابی دردناک بشارت ده! (۸)}

ولی متأسفانه ممکن است بعضی از قلب‌هایی که بر آنها پرده افکنده شده بگویند:«بلکه ما صبر می‌کنیم تا برایمان روشن شود آیا علی عبدالله صالح زنده است و روزی‌خوار و رهبری را تسلیم امام مهدی ناصر محمد یمانی می‌کند؟» . پس در برابر شما به حق حجت اقامه کرده و می‌گوییم: چطور عقاید خود را براساس رویا بنا می‌کنید! کلام خدا را تبدیل نکنید که برای شما بهتر است. شما خدا را عبادت می‌کنید یا علی عبدالله صالح را؟ شما را چه می‌شود چگونه حکم می‌کنید! بلکه باید در برهان علمی بیان حق قرآن که در قسمت بیانات پایگاه آمده تدبر کنید و تفاسیر علمایتان را با بیان امام مهدی ناصر محمد که قرآن را با قرآن و احادیث حق سنت نبوی که مخالف آیات محکم قرآن عظیم نباشند؛ تبیین می‌کند مقایسه نمایید. و به پروردگار عالمیان قسم می‌خورم؛ عده کثیری از مسلمانان شاهد این قسم هستند: ای علمای مسلمین و پیروان‌شان؛ تنها دو راه پیش رویتان می‌ماند؛ یا از کتاب خدا و سنت حق رسولش پیروی کنید و یا از آن روگردانده وپیرو احادیث شیطان رجیم که مخالف کتاب خدا و سنت حق رسولش هستند شوید، که در این صورت خداوند شما را مانند ابلیس شیطان به شدت لعنت خواهد کرد؛ ای کسانی که برایتان روشن شده حق آمده از پروردگارچیست؛ ولی از آن پیروی نکرده و راه حق را درپیش نمی‌گیرید؛ هرکس غرور او را به گناه بکشاند؛ جهنم برایش کافی است و جزو بندگانی از بندگان خداست که نصیب شیطان شده‌اند. خداوند تعالی می‌فرماید:
{لَّعَنَهُ اللَّهُ ۘ وَقَالَ لَأَتَّخِذَنَّ مِنْ عِبَادِكَ نَصِيبًا مَّفْرُوضًا ﴿۱۱۸﴾}صدق الله العظيم [النساء].
{خدا او را لعنت کرد و او گفته است: «از بندگان تو، سهم معیّنی خواهم گرفت!}
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين ..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 276573 من الموضوع: لا ينبغي للزعيم علي عبد الله صالح أن يُقتل من قبل أن يسلِّم قيادة اليمن إلى الإمام المهدي ناصر محمد اليماني..- 3 -
الإمام ناصر محمد اليماني
26 - ربيع الأول - 1439 هـ
14 - 12 - 2017 مـ
10:07 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=276561
____________


إعلان سيناريو إشاعة مقتل الزعيم علي عبد الله صالح
..اقتباس المشاركة: 191908 من الموضوع: لا ينبغي للزعيم علي عبد الله صالح أن يُقتل من قبل أن يسلِّم قيادة اليمن إلى الإمام المهدي ناصر محمد اليماني..

[ لمتابعة رابط المشاركـــــــــــــة الأصليّة للبيــــــــــــــان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=191897

الإمام ناصر محمد اليماني
23 - 08 - 1436 هـ
10 - 06 - 2015 مـ
03:55 صباحاً
ـــــــــــــــــ


لا ينبغي للزعيم علي عبد الله صالح أن يُقتل من قبل أن يسلِّم قيادة اليمن إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
..


بسم الله الرحمن الرحيم {إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْراً} [الطلاق:3].
وقال الله تعالى:
{وَاللَّهُ غَالِبٌ عَلَى أَمْرِهِ وَلَكِنَّ أَكْثَرَ النَّاسِ لا يَعْلَمُونَ} [يوسف:21] صدق الله العظيم.

ألا يستحيون من الكذب! ولسوف نعلم ويعلم الجميع أيّنا أصدق قيلاً، فوالله الذي لا إله غيره ولا يُعبد سواه لو اجتمع بين يدي كافة هذا العالَم وقالوا بلسانٍ واحدٍ: "لقد قُتل الزعيم علي عبد الله صالح" لأجبتهم على الفور وأقول: إنّكم لكاذبون، وهل تدرون لماذا سوف أكذّب خبرهم جميعاً؟ وذلك لكوني أعلمُ علمَ اليقين أنّي لم أكذب على ربّي الله سبحانه فهو من أفتاني في سبع رؤًى بأنّ الذي سوف يسلّم القيادة للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني هو علي عبد الله صالح، وكان يريني ربّي صورته وهو حيٌّ يرزق. فكيف يُقتل وهو لم يسلّم القيادة بعد إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني؟ ويا سبحان الله العظيم! إنّ الله بالغُ أمره ولكن أكثر الناس لا يعلمون.

وعليه فسوف نجدد الفتوى بالحــقّ:


لو اجتمع كلّ عبيد الله في ملكوت السماوات والأرض يريدون قتل الزعيم علي عبد الله صالح لما استطاعوا ولو كان بعضهم لبعضٍ ظهيراً ونصيراً حتى يسلِّم القيادة للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، وهل تعلمون أحبتي في الله لماذا هذا اليقين التام؟ وذلك كوني أعلم أني لم أفترِ على ربي بأنّ الذي سوف يسلّم قيادة اليمن إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني أنّه الرئيس علي عبد الله صالح، فكونوا على ذلك من الشاهدين والأيام سوف تبيّن الصادق من الكاذب.

وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
أخوكم؛ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
____________


وهذا البيان كتبناه مسبقاً بزمنٍ من قبل إعلان الخبر بمقتل الزعيم علي عبد الله صالح بحسب تاريخ تنزيل البيان من قبل أن تأفك به كافة قنوات الأخبار العربيّة و العالميّة الأغبياء؛ فقالوا بلسانٍ واحدٍ: "لقد قُتل الزعيم علي عبد الله صالح". ولكن الإمام المهديّ كذلك كتب الجواب مسبقاً من قبل أكثر من سنتين رداً على أخبار قنوات البشر من قبل الخبر ومن بعد الخبر، ولم يقتله أنصار الله، ولم يقتله سنحان، ولم يقتله طارق ابن أخيه كما يزعم بعضكم.

وأما بالنسبة لجثته فأقول: يا أيها السيد عبد الملك الحوثي اِئْتِ بعلي عبد الله صالح على أعين الناس لعلهم يشهدون يقيناً مقتل الزعيم علي عبد الله صالح، واعلم أنّ الله على بعثه لقدير لو كنتم حقاً قتلتموه.

وحتماً ستظهر قصة مقتل الزعيم علي عبد الله صالح مجرد حلقةٍ كمثل حلقات (رامز جلال) صاحب الوجوه المختلفة التي كأنها حقيقيةٌ لتحقيق الكاميرا الخفية، فالحكم لله وهو أسرع الحاسبين.

ويا معشر أنصار الله اتقوا الله إن كنتم حقاً أنصار الله فلا تسعوا لتطفئوا نور الله بإثبات عدم تصديق آيات التصديق للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني، ولكن الله بالغٌ أمره، ولكن أكثر الناس لا يعلمون. فهل حرصكم على قتل الزعيم علي عبد الله صالح لتثبتوا للعالمين أنّ ناصر محمد اليماني كذّابٌ وليس المهديّ المنتظَر صاحب علم الكتاب القرآن العظيم؟ فيا للعجب! بل الحجّة عليكم قائمةٌ كون الشيعة هم أعلم الناس بالإمام اليماني، ويعلمون أنّ راية اليماني أهدى الرايات، ويعلمون أنّ من عصاه أنه في النار وبئس القرار كون من عصى اليماني المنتظَر خليفة الله الذي يدعو إلى الحقّ وإلى صراطٍ مستقيمٍ بالبيان الحقّ للقرآن العظيم، فمن أبى واستكبر فحتماً يلعنه الله كما لعن الله إبليس المستكبر عن طاعة خليفة الله آدم بسبب فتنة كرسي الخلافة، فاتقوا الله أحبتي في الله الشيعة الاثني عشر فلا تكونوا أوّل من يكذّب بالمهديّ المنتظَر الإمام الثاني عشر من آل البيت، فلا تسعوا معاجزين لتكذيب المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني فيعذبكم الله عذاباً نكراً.

وأما أهل السُّنة فلا يعلمون عن اليماني شيئاً ولا يعلمون أنّ أهدى الرايات من بين رايات البشر في العالمين في عصر الفتن هي راية اليماني، ولا يعلمون أنه يدعو إلى الحقّ وإلى صراطٍ مستقيمٍ، ولا يعلمون أنّ من عصاه أنه في النار وبئس القرار؛ بل الشيعة من يعلمون أكثر عن اليماني ناصر محمد، ومنهم الشيخ علي الكوراني.

واعلموا علم اليقين أنتم ويا فضيلة الشيخ علي الكوراني أنّ اليماني المنتظَر هو ذاته المهديّ المنتظَر ولعنة الله على الكاذبين أو الذين تأخذهم العزّة بالإثم من بعد ما تبيّن لهم الهدى، فاتقوا الله واسمعوا وأطيعوا لعلكم تُرحمون، فلا خير في الذين استولوا على عاصمة اليمن صنعاء الحوثيّون أنصار الله ولا خير في القادمين إلى صنعاء الإصلاحيين المفسدين أمثالهم حتى تستجيبوا لدعوة الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم وسنة رسوله الحقّ ثم لا تجدوا في صدوركم حرجاً مما قضينا بينكم بالحقّ فتسلّموا تسليماً لحكم الله بينكم فيما كنتم فيه تختلفون إن كنتم بآيات الله توقنون.

ولم يجعل الله الزعيم علي عبد الله صالح سلطان عِلمي عليكم حتى تصدقوا وتتبعوا الحقّ من ربكم؛ بل سلطان العلم والحجّة عليكم نقيمها من محكم القرآن العظيم فلا تجادلونني من القرآن العظيم إلا وهيمن عليكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني بسلطان العلم الملجم من محكم القرآن العظيم فذلك بيني وبينكم.

ويا علي عبد الله صالح المتنكر اتقِ الله الواحد القهار فقد صار الشعب اليماني بين نارين نار الإصلاحيين القادمين إلى صنعاء ونار الحوثيين المسيطرين على العاصمة صنعاء؛ فكليكما ظالمين للشعب اليماني؛ بل الشعب اليماني لحكم الطائفتين لمن الكارهين، أم تريدون أن تُكرهوا الناس على القبول بحكمكم يا معشر الحوثيين والإصلاحيين؟ بل كونوا أنصار الله الحقّ قلباً وقالباً إن كنتم صادقين فأقيموا ما تنزّل إليكم في القرآن العظيم، وأراكم كمثل اليهود والنصارى في قول الله تعالى:
{ وَقَالَتِ الْيَهُودُ لَيْسَتِ النَّصَارَىٰ عَلَىٰ شَيْءٍ وَقَالَتِ النَّصَارَىٰ لَيْسَتِ الْيَهُودُ عَلَىٰ شَيْءٍ وَهُمْ يَتْلُونَ الْكِتَابَ ۗ كَذَٰلِكَ قَالَ الَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ مِثْلَ قَوْلِهِمْ ۚ فَاللَّهُ يَحْكُمُ بَيْنَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ فِيمَا كَانُوا فِيهِ يَخْتَلِفُونَ (113) وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّن مَّنَعَ مَسَاجِدَ اللَّهِ أَن يُذْكَرَ فِيهَا اسْمُهُ وَسَعَىٰ فِي خَرَابِهَا ۚ أُولَٰئِكَ مَا كَانَ لَهُمْ أَن يَدْخُلُوهَا إِلَّا خَائِفِينَ ۚ لَهُمْ فِي الدُّنْيَا خِزْيٌ وَلَهُمْ فِي الْآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ (114) } صدق الله العظيم [البقرة].

وكذلك قالت الشيعة ليس أهل السُّنة على شيء، وقالت السُّنة ليست الشيعة على شيء. تصديقاً لقول الله تعالى:
{كَذَٰلِكَ قَالَ الَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ مِثْلَ قَوْلِهِمْ} صدق الله العظيم [البقرة:113]، أي الذين لا يعلمون الحقّ من ربهم وهم السُّنة والشيعة، فلستم على شيء لا الشيعة ولا السّنة حتى تقيموا ما تنزل إليكم من ربكم القرآن العظيم فتستجيبوا لدعوة الاحتكام إلى الله لنحكم بينكم من محكم القرآن العظيم، وإن أبيتم فأنتم لستم على شيءٍ بل على ملّة الشيطان الرجيم. وأبشّركم بعذابٍ عقيمٍ يا من أبيتم الاستجابة لخليفة الله الداعي إلى الصراط المستقيم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

وبالنسبة لفخامة الزعيم رامز علي عبد الله صالح فأقول له: ألم نفتِك من قبل بالحقّ أنك إذا لم تسلّم القيادة إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فسوف تتكالب عليك الأحزاب وتتقطع بك الأسباب حتى لا يبقى أمامك إلا باب الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني؟ وليس تسليم القيادة أنها لا تزال بيدك قيادةً وقوةً فلو كان ذلك لما أراني الله في الرؤيا الحقّ أنك تقول لي: "سلمتك القيادة وأنا وزوجتي في ذمتك" فقلت لك: لا تخف والله لأكونن لك خيرا لك من ولدك. فهذا يعني أنك سلمت القيادة إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأنت غير قادر حتى على حماية نفسك وأهل بيتك.

وأما بالنسبة لتسليمك القيادة إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فهو معنوي كونك أصبحت قائداً لقلوب الشعب اليماني غير الأحزاب فجميع الشعب معك برغم ظلمك في حكمك 33 عاماً، ولكن بالمقارنة مع ظلم حكم الإصلاحيين والحوثيين فأصبح ظلم علي عبد الله صالح ليس إلا قطرةً في المحيط الهادي. فلكم أحزنهم خبر مقتلك في قنوات الأخبار ولكني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني أعلمُ علمَ اليقين أني لم أفترِ على ربي رؤيا تسليم القيادة من علي عبد الله صالح حتى ولو قتلوك لبعثك الله! وأما لو يبحثوا عنك الآن من بعد البيان يريدوا قتلك فسوف يلعنهم الله وينجّيك من مكرهم ولا أظنّهم سيفعلون، فلا ننكر أن في أنصار الله رجالاً صادقين وأكثرهم قومٌ مجرمون محسوبون عليهم، فاتقوا فتنةً لا تصيبنّ الذين ظلموا منكم خاصةً، واعلموا أن الله شديد العقاب.

ألا والله إن قتل أيٍّ من أنصار الله والإصلاحيين وكافة أحزاب المسلمين لخسارة على الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وإني لحزينٌ عليهم أجمعين، إنا لله وإنا إليه راجعون.. فاتقِ الله يا صاحب السمو الملكي سلمان بن عبد العزيز، واتقوا الله يا معشر دول تحالف النقد العربي دمّرتم يمننا وأهلكتم كثيراً من اليمانيين، فاتقوا عذاب يومٍ عقيمٍ جميعاً واستجيبوا لداعي الله إلى الصراط المستقيم بالبيان الحقّ للقرآن العظيم فقد غضب الله لكتابه فمن يجركم من عذابه وكافة الكافرين به؟ ولسوف يظهر الله خليفته المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني على كافة البشر في ليلةٍ بعذابٍ نكرٍ، اللهم قد بلغت اللهم فاشهد إنك قلت وقولك الحقّ:
{فَإِن تَوَلَّوْا فَقُلْ حَسْبِيَ اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ ۖ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ ۖ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ (129)} صدق الله العظيم [التوبة].

وأما معشر الذين لا يزالون يؤجّلون بيعتهم لخليفة الله الحقّ من ربهم حتى ينظروا هل يسلّمه القيادة علي عبد الله صالح فأقول لهم: والله ثم والله ثم والله لقد ظلمتم أنفسكم، فليس علي عبد الله صالح أكبر من الله وآياته. تصديقاً لقول الله تعالى:
{تِلْكَ آيَاتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَآيَاتِهِ يُؤْمِنُونَ (6) وَيْلٌ لِّكُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ (7) يَسْمَعُ آيَاتِ اللَّهِ تُتْلَىٰ عَلَيْهِ ثُمَّ يُصِرُّ مُسْتَكْبِرًا كَأَن لَّمْ يَسْمَعْهَا ۖ فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِيمٍ (8)} صدق الله العظيم [الجاثية].

ولكن للأسف لربما بعض القلوب الغلف يقولون: "بل نصبر حتى يتبيّن لنا هل علي عبد الله صالح حيٌّ يرزق فحتماً سوف يسلّم القيادة إلى الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني". فمن ثم نقيم عليكم الحجّة بالحقّ وأقول لكم: كيف تبنون عقائدكم على الرؤيا! فلا تبدّلوا كلام الله خيراً لكم، فهل تعبدون الله أم علي عبد الله صالح؟ ما لكم كيف تحكمون! بل تدبّروا سلطان علم البيان الحقّ للقرآن في موسوعة البيان وقارنوا بين تفاسير علمائكم وبين بيان الإمام المهديّ ناصر محمد للقرآن بالقرآن وبأحاديث السُّنة النبويّة الحقّ التي لا تخالف لمحكم القرآن العظيم، وأقسم برب العالمين قسماً شاهداً عليه كثير من المسلمين لأجعلنّكم يا معشر علماء المسلمين وأتباعهم بين خيارين اثنين إمّا أن تتبعوا كتاب الله وسنّة رسوله الحقّ أو تعرضوا عنه وتتبعوا أحاديث الشيطان الرجيم المخالفة لكتاب الله وسنّة رسوله الحقّ ثم يلعنكم الله كما لعن الشيطان إبليس لعناً كبيراً، فاحذروا يا من تبيّن لهم الحقّ من ربهم ولم يتخذوه سبيلاً، ومن أخذته العزّة بالإثم فحسبه جهنم أولئك من نصيب الشيطان في عباد الله. وقال الله تعالى:
{لَّعَنَهُ اللَّهُ ۘ وَقَالَ لَأَتَّخِذَنَّ مِنْ عِبَادِكَ نَصِيبًا مَّفْرُوضًا (118)} صدق الله العظيم [النساء].

وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين ..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
_____________