آخرین هشدار و یادآوری به‌ تمام بشریت: خورشید به ماه رسیده است -ادراک- تا هرکس که هلاک می‌شود، از روی دلیل روشن و اتمام حجت باشد؛ و هر کس که زنده می‌ماند از روی دلیل روشن باشد..
عدد البيانات : 1
تغريد

آخرین هشدار و یادآوری به‌ تمام بشریت: خورشید به ماه رسیده است -ادراک- تا هرکس که هلاک می‌شود، از روی دلیل روشن و اتمام حجت باشد؛ و هر کس که زنده می‌ماند از روی دلیل روشن باشد..

رابط البيان الرسمي

mahdialumma.online/showthread.php?p=328014

اللغات المتاحة لهذا البيان

الإمام ناصر محمد اليماني
05 - رمضان - 1441 هـ
28 - 04 - 2020 مـ
۹-اردیبهشت-۱۳۹۹ه.ش.
11:10 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]

http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=327940

________________________


آخرین هشدار و یادآوری به تمام بشریت: خورشید به ماه رسیده است -ادراک-
تا هرکس که هلاک می‌شود، از روی دلیل روشن و اتمام حجت باشد؛ و هر کس که زنده می‌ماند از روی دلیل روشن باشد..

بسم الله الرحمن الرحیم و صلوات و سلام بر تمام رسولان الله پروردگار عالمیان از اولین تا آخرینشان محمد رسول الله و بر پیروانشان از اولین مؤمنان تا آخرینشان و در ملاء اعلی تا روزی که انسان‌ها در پیشگاه پروردگارشان قرار می‌گیرند و بین هیچ یک از رسولانش فرقی قایل نشده و تسلیم خداوندیم و اما بعد...
ای مردم -چه مسلمان و چه کافر-! من امام مهدی ناصر محمد یمانی خلیفه‌ی خدا بر تمام عالمیان؛ پانزده سال است که به شما هشدار می‌دهم خورشید به ماه رسیده و با روی دادن ادراک، هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده است و این "هلال نذیر" است، تا هشداری برای بشریت و نشانه‌ی تصدیق یکی از شروط بزرگ ساعت باشد و همچنین نشانه‌ی تصدیق مهدی منتظر ناصر محمد یمانی. این نشانه، برای هر انسانی است که بخواهد جلو افتاده و از ذکر قرآن عظیم پیروی کرده و در برابر خلیفه‌ی خدا و عبدش امام مهدی سرفرود آورده و خضوع کند و یا تصدیق قرآن عظیم را تأخیر انداخته و در برابر خداوند و رسولش عصیان کرده و از خضوع و اطاعت از خلیفه‌‌ی خداوند و عبدش مهدی ناصر محمد یمانی سرباز زند، تا گرفتارعذاب شدید و سخت خداوند گردد و لعنت خداوند بر دروغ‌گویان باد.
شاید تمام علمای فیزیک نجومی بشر در تمام عالم، عرب و غیرعرب بخواهند بگویند: " ناصر محمد یمانی! تو سالهاست که با ما بسیار مجادله کرده و می‌گویی: ((ای مردم خورشید به ماه رسید و هلال قبل از کسوف متولد شد و خورشید با هلال ماه اجتماع کرد)) و ما تمام دانشمندان نجوم بشریت چه عرب و چه غیر عرب همگی از تو روگرداندیم و حال اعلان می‌کنی که این آخرین هشدار و یادآوری برای مردمی است که بخواهند جلو افتاده و از کسی که آنان را به سوی خداوند دعوت می‌کند، پیروی کنند و یا این امر را به تأخیر بندازند تا عذاب شدید و سخت خداوند گرفتارشان کند. به زعم خود، تو خلیفه‌ی خداوند مهدی هستی که خداوند تو را به عنوان خلیفه‌ی خود در زمین و تمام کشورهای عالم برگزیده است. ناصر محمد! تو عالم دینی هستی یا دانشمند فیزیک نجومی؟ ای مرد! در رابطه با مسایل فقهی دینی خدا، اینها در تخصص فقها وعلمای بزرگوار دینی است و اما آنچه که مربوط به فیزیک نجومی است، این در تخصص همه‌ی دانشمندان نجوم در فیزیک نجومی و حرکت خورشید و ماه در میان تمام بشریت، چه مسلمان و چه کافرشان است. بین ما دانشمندان فیزیک نجومی اختلافی نیست به خصوص در مورد اقتران خورشید با کره‌ی ماه در محاق در پایان ماه. درمورد مشخص کردن زمان اقتران مرکزی خورشید با کره‌ی ماه که در محاق تیره و عاری از نور ماه گذشته است، میان ما اختلافی پیدا نمی‌کنی و خواهی دید تمام دانشمندان نجوم بشریت، شب اقتران مرکزی خورشید و ماه را در پایان ماه مشخص می‌کنند و دانشمندان نجوم بشریت حتی به اندازه یک ثانیه درمورد زمان آن با هم اختلاف ندارند؛ چون اقتران مرکزی خورشید و ماه در تمام عالم در یک لحظه‌ و همزمان رخ می‌دهد. آیا به دانشی که در عصر فیزیک نجومی درباره حرکت خورشید و ماه و زمین نزد ماست ایمان داری؟" پس امام مهدی ناصر محمد یمانی که خداوند علم کتاب-قرآن عظیم- را به او عطا فرموده در پاسخ شما می‌گوید: اگر دریافتید برهان علمی را از کتاب‌های شما آوردم؛ آن را از امام مهدی ناصر محمد یمانی نپذیرید؛ بلکه برهان من از قرآن عظیم است و همه‌ی شما بر حسب رشته‌ی تخصصی علمی‌ خود مورد خطاب قرآن هستید.
ای دانشمندان نجوم! این قاعده‌ی نجومی کیهانی در آیات محکم قرآن عظیم در مورد منازل ماه از آیات محکم قرآن عظیم است و قبل از آن که شما نسبت به آنها احاطه علمی پیدا کنید، نازل شده است. خداوند تعالی می‌فرماید:
{وَآيَةٌ لَّهُمُ اللَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ ﴿٣٧﴾ وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ۚ ذَٰلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ ﴿٣٨﴾ وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّىٰ عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ ﴿٣٩﴾ لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ﴿٤٠﴾} صدق الله العظیم
[يس].
{
شب برای آنها نشانه‌ای است که روز را از آن می گیریم و سپس تاریکی آنان را فرا می‌گیرد! (۳۷)و خورشید که پیوسته به سوی قرارگاهش در حرکت است؛ این تقدیر خداوند قادر و داناست. (۳۸) و برای ماه منزلگاه‌هایی قرار دادیم، سرانجام به قرارگاه اولش (محاق تاریک)بازمی‌گردد.(۳۹)نه خورشید را سزاست که به ماه رسد، و نه شب بر روز پیشی می‌گیرد؛ و هر کدام در مسیر خود شناورند. (۴۰)}
و حال بیان حقّ-این آیات- را می‌آوریم و شایسته نیست جز حقّ به خدا نسبت دهم. و اما در مورد فرموده خداوند تعالی:
{وَآيَةٌ لَّهُمُ اللَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ ﴿٣٧﴾} صدق الله العظیم
"انسلاخ" پایان انقضاء است و بر اساس آنچه که در کتاب می‌یابم، حساب آن با غروب خورشید آغاز می‌شود و در تاریکی فرو می‌روند که بعد از غروب خورشید نزدشان رخ می‌دهد و از غروب خورشید تا غروب خورشید-بعد- می‌شود یک روز. اما در مورد منازل اهله؛ این منازل با رؤیت هلال بعد از غروب خورشید آغاز می‌شود؛ یعنی به دلیل جدا شدن ماه ازخورشید از سمت شرق؛ هلال اول ماه -مثل شب رمضان-رؤیت می‌شود و منازل مرئی و قابل دیده شدن ماه، بعد از غروب خورشید آغاز می‌شود و ماه از سمت شرق از خورشید جدا شده و آن را پشت سر رها می‌کند و به سمت شرق در حرکت است در حالی که خورشید با سرعت کمتر و کندتر، در پشت سر آن حرکت می‌کند و کره‌ی ماه بیشتر و بیشتر از آن دور می‌شود تا به نقطه شرقی برسد و خورشید در نقطه غروب در مقابل آن قرار می‌گیرد و ماه به صورت بدر درآمده و زمانی که خورشید در افق غربی غروب می‌کند؛ ماه بدر از شرق سربرمی‌آورد. اولین بدر تمام؛ هنگام غروب روز چهاردهم، در شب پانزدهم ظاهر می‌شود و اولین شب بدر با غروب خورشید روز چهاردهم در شب پانزدهم، آغاز شده و بدر بودن ماه که از شب پانزدهم شروع شده تا پایان شب شانزدهم ادامه دارد و به آن " لیالی البیض" گفته می‌شود؛ چون ماه با چشم غیر مسلح همچنان به صورت بدر دیده می‌شود و اگر ادراک اکبر رخ داده باشد، سه شبه می‌شود و شب‌های بدر- در دید ناظرین- با چشم غیر مسلح؛ سه شب می‌شود. سپس ماه از شب هفدهم رو به نقصان می‌گذارد و به سمت خورشید بازمی‌گردد تا بعد از به پایان رسیدن منازل اهله ماه قبل، به "العرجون القدیم" برسد و در محاق تاریک؛ با خورشید اجتماع کند. قرص خورشید با ماه که سطح آن عاری از نور است اجتماع می‌کند و خداوند این وضعیت را در آیات محکم قرآن "العرجون القدیم" نامیده است که بعد از منازل اهله ماه گذشته است. از زمانی که خداوند آسمان‌ها و زمین را خلق نمود، وضعیت به همین ترتیب بوده است و حرکت خورشید و ماه هم به همین ترتیب بوده و نه خورشید می‌تواند به ماه برسد و هلال متولد شود در حالی که خورشید درسمت شرق آن باشد و نه شب می‌تواند از روز پیشی گیرد و از سمت شرق از آن جلو بیفتد و شرق، غرب شود و غرب شرق. چنین اتفاقی- عوض شدن جای شرق و غرب- ناشی از برعکس شدن جهت دوران زمین است و به جای آنکه از غرب به شرق بچرخد؛ از شرق به سمت غرب چرخش خواهد کرد و اینجاست که برعکس شده و شرق، غرب خواهد شد و غرب، شرق. یعنی خواهیم دید که خورشید از سمت غرب طلوع کرده و در سمت شرق غروب خواهد کرد.
ای عزیزانی که منکر حرکت زمین هستید، به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم؛ اگر خداوند، زمین شما را از دوران بازدارد؛ یک طرف عالم به طرف خورشید خواهد بود و روزش تا روز قیامت ادامه خواهد داشت و طرف دیگر تا روز قیامت شب سرمدی خواهد داشت. پس با جهلتان بشریت را از پیروی از ذکر بازندارید، چون گمان خواهند کرد قرآن عربی شما می‌گوید زمین ثابت است و دوران ندارد. بلکه این شمایید که آن را ساکن و جامد می‌پندارید، در حالی که مانند ابر در فضاء در حرکت است؛ این صنع و آفرینش خداوندی است که همه چیز را متقن آفریده. او از سخنانی که به ناحق به او نسبت می‌دهید پاک و منزه است و شما به سبب جهالت وانکار دوران زمین حول محور خود در عرض ۲۴ ساعت؛ بشر را از ایمان آوردن به قرآن عظیم به شدت باز می‌دارید؛ آیا تقوا نمی‌کنید؟! پس ندانسته به خدا نسبت ندهید.
نمی‌خواهیم این بیان را برایتان طولانی کنیم، قبلاً به صورت مفصل بیانات بسیاری برایتان نوشته و قرآن را با قرآن بیان کرده و همچنین قرآن را به طور مفصل با قرآن تفصیل کرده‌ایم و آیاتی را برایتان آوردیم که روشن کننده آیات دیگر و در همان مورد هستند. به خداوند عظیم برایتان قسم می خورم که به ذهنم خطور نکرده بود که من در بیان حق قرآن، عالم خواهم شد و عالمی نیست که از قرآن با من مجادله کند، مگر اینکه با برهان علمی ملجم بر او غالب گردم؛ برهانی روشن برای هر انسان عاقل و هر کسی که به رشد کافی رسیده باشد؛ قرانی مبین، چون این بیان قرآن با قرآن است و آن را به اذن خدا برای کسانی به تفصیل بیان کردیم که بخواهند به راه سلامت و صلح -سبل السلام- بین انسان و برادر انسانش، هدایت شوند و آنها را به سوی پیروی از راه رضوان الهی به سوی الرحمن، هدایت کنیم. و این امام مهدی است، انسانی که خداوند بیان کامل قرآن را به آموخته است؛ این صاحب علم کتاب است و کسی او را آموزش داده که خود او را به عنوان خلیفه بر تمام عالمیان برگزیده است.
به نشانه‌ی کیهانی رسیدن خورشید به ماه- ادراک- بازمی‌گردیم؛ ای مردم سؤال کنید: "ماه شعبان گذشته؛ کی به العرجون القدیم بازگشت؟" همگی یک صدا به شما می‌گویند: " ساعت دو و بیست و شش دقیقه بعد از نیمه شب پنج شنبه؛ یعنی ساعت پنج و بیست و شش دقیقه صبح پنج شنبه به وقت مکه مکرمه". سپس به آنها می‌گویید: "آیا بر اساس دانش نجومی دقیق شما که هیچ دو انسانی در آن اختلافی ندارند، این العرجون القدیم نیست که در آن چهره ماه به کلی عاری از نور است؟ ولی ناصرمحمد یمانی از قبل اعلان کرده است که خورشید به ماه رسیده که نشانه‌ای کیهانی برای تصدیق شأن او به عنوان خلیفه‌‌ی خدا بر تمام مردم عالم است و در بیانی قبل از این بیان؛ گفته است هلال رمضان ۱۴۴۱(۱۳۹۹ه.ش.) صبح چهارشنبه در محاق و چهره آن تاریک بوده و سپس متولد شده در حالی که خورشید در سمت شرق آن قرار داشت و حین غروب آفتاب چهارشنبه-شب پنج شنبه- غروب کرده و این هلال اول رمضان بوده، نه هلال آخر ماه و در فجر روز پنج شنبه خورشید با آن اجتماع کرده در حالی که به صورت هلال بوده است، یعنی شب پنج شنبه؛ اولین شب رمضان امسال (۱۴۴۱ه./۱۳۹۹ه.ش.) بوده است و امام ناصر محمد یمانی می‌گوید که اکثر دانشمندان نجوم باخبرند که این حادثه به صورت واقعی و حقیقی رخ داده است و مخفیانه در مورد آن با هم سخن می‌گویند و حقیقت آنچه که ناصر محمد یمانی می‌گوید، برای ما مردم عادی با آغاز بدر رمضان روشن خواهد شد و ماه رمضان درغروب -مساء-چهارشنبه یعنی شب پنج شنبه، وارد اولین منزل بدر خود می‌شود و چه کسی در مشرق‌ها و مغرب‌های عالم هلال رمضان را در غروب روز چهار شنبه -شب پنج شنبه- دیده است؟ و اگر ناصر محمد یمانی از راست‌گویان باشد، تمام عالم شاهد این خواهند بود که ماه رمضان، غروب چهارشنبه در شب پنج شنبه به بدر می‌رسد، چون شب آغاز ماه، همان شب نیمه‌ی ماه است و این بدین معنی نیست که ما روز پنج شنبه اول رمضان را روزه نگرفته‌ایم؛ چون هلال رمضان در حالت ادراک بود و هیچ یک از مردم جهان آن را ندید، بلکه حتی ناصر محمد یمانی روز پنج شنبه روزه نگرفت با اینکه می‌دانست شب پنج شنبه؛ شب آغاز روزه‌داری است ولی هلال رمضان -که پنج شنبه آغاز آن بود- در چهارشنبه -شب پنج شنبه- قبل از خورشید، غروب کرد و این هلال؛ هلال اول رمضان بود نه هلال آخر ماه شعبان. پس اگر ناصر محمد یمانی راست بگوید؛ حتماً درغروب -مساء-روز چهارشنبه در شب پنج شنبه؛ ماه بدر کامل خواهد بود. این در صورتی است که او راست بگوید و خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از اقتران مرکزی -جهانی- متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده باشد. و اگر غروب چهارشنبه شب پنج شنبه بدر کامل رخ نداد؛ لعنت خدا و ملایکه و تمام مردم بر ناصر محمد یمانی باد".
امام مهدی ناصر محمد یمانی به تمام مردم جهان پاسخ داده و می‌گوید: اگر بعد از غروب خورشید روز چهارشنبه شب پنج شنبه؛ با وقوع اولین بدر کامل ماه، برایتان روشن گردید ادراک حقیقتاً رخ داده است ولی مستکبران به نشانه کیهانی تصدیق خلیفه خدا ایمان نیاوردند و بعد از آن که خودشان مطمئن شدند و یقین کردند، ولی استکبار ورزیده و حاضر نشوند به شأن خلیفه خدا مهدی ناصر محمد اعتراف کنند؛ آن هم بعد از این که خودشان حقیقتاً به یقین دانستند که رمضان به حق از شب پنج شنبه آغاز شده و برای همین بدر کامل ماه در غروب روز چهار شنبه شب پنج شنبه رخ داده است؛ خداوند در آیات محکم کتابش به من فرمان داده به کسانی که نشانه‌های کیهانی پروردگار را تکذیب می‌کنند؛ بشارت عذابی دردناک را بدهم. دلیلشان چیست، چرا بعد از اینکه خداوند با بدر کامل ماه او را تصدیق کرد، ایمان نیاورده و خلیفه خدا ناصر محمد یمانی را تصدیق نمی‌کنند ؟ آنها نمی‌دانند آغاز ماه رمضان، به حق شب پنج شنبه بود، ولی خورشید به ماه رسید و هیچ انسانی نتوانست روز چهارشنبه ۲۹ شعبان در شب پنج شنبه؛ هلال رمضان را ببیند. ولی از خلال بدر کامل هنگام غروب آفتاب چهارشنبه در شب پنج شنبه برای تمام کسانی که به عقل رسیده باشند، چه مسلمان و چه کافر؛ امر روشن می‌شود. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ﴿١٦﴾ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ﴿١٧﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ﴿١٨﴾ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ﴿١٩﴾ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿٢٠﴾ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ﴿٢١﴾ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ﴿٢٢﴾ وَاللَّـهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ﴿٢٣﴾ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿٢٤﴾} صدق الله العظیم[الانشقاق]
{ سوگند به شفق، (۱۶) و سوگند به شب و آنچه را فرو پوشد (۱۷) و سوگند به ماه آنگاه که بَدر کامل می‌شود، (۱۸)كه طبق سیاره عذاب بر بالای طبق سیاره شما قرار می گیرد (مترجم: سیاره ای(کوکب عذاب) بر بالای سیاره دیگر(زمین) قرار می گیرد) (۱۹) پس چرا آنان ایمان نمی‌آورند؟! (۲۰) و هنگامی که قرآن بر آنها خوانده می‌شود سجده نمی‌کنند؟! ۩ (۲۱) بلکه کافران پیوسته آیات الهی را انکار می‌کنند! (۲۲) و خداوند آگاه‌تر است به آن چه که آنها بدان پی می‌برند(۲۳) پس آن ها را به عذابی دردناک بشارت ده! (۲۴)}
خداوندا تو می‌دانی آنچه که به آن پی خواهند برد؛ حقّ آمده از نزد پروردگارشان است تا عذاب دردناک خدا به مستکبران برسد و به آنها بشارت عذابی دردناک داده می‌شود که علاوه بر عذابی است که اکنون گرفتار آن هستند و از آن با نام ویروس کرونا یاد می‌کنند. خدایا ضعیفان و مسکینان و تمام مظلومان عالم را مورد مغفرت خود قرار ده و به آنان رحم کن و میان من و تصمیم گیرندگان مستکبر جهان و اعضای حکومت‌های آنها و کسانی که همانند آنها هستند در تمام جهان چه مسلمان و چه کافر فتح و گشایش عنایت فرما که تو خیر الفاصلین و اسرع الحاسبینی . " إِنَّا لِلَّـهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ" چگونه برای قوم مجرم تأسف بخورم ؟ و سلام على المرسلين. الحمد لله رب العالمين.
ای جماعت انصار در نقاط مختلف جهان در کشورهای عربی و غیر عربی؛ منحصراً بر تبلیغ این بیان تمرکز کنید و آن را در تمام شبکه‌های جهان مثل شبکه الجزیره و العربیه و شبکه بی بی سی عربی و شبکه سی ان ان آمریکا و تمام پایگاه‌های خبری و پایگاه‌های عربی و از طریق توییتر منتشر کنید؛ بر ترجمه این بیان تمرکز شود و علاوه بر عربی، فقط به زبان انگلیسی و فارسی ترجمه گردد، وقت زیادی برای انتشار این بیان که اهمیت بسیار زیادی دارد در اختیار ندارید. برای عذاب روزی را معین نکنید؛ و آن را به خداوند بسپارید که این امر به او اختصاص دارد؛ حتی اگر عذاب بسیار نزدیک باشد و بازگشت امور به سوی خداوند است
خليفة الله وعبده
الإمام المهدي ناصر محمد اليماني

اقتباس المشاركة: 327999 من الموضوع: تذكيرٌ أخيرٌ لكافّة البشر أنّ الشمس أدركت القمر ليهلِك من هلك عن بيّنة ويحيى من حيَّ عن بيّنة..


الإمام ناصر محمد اليماني
05 - رمضان - 1441 هـ
28 - 04 - 2020 مـ
11:10 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

[ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=327940
_________


تذكيرٌ أخيرٌ لكافّة البشر أنّ الشمس أدركت القمر ليهلِك من هلك عن بيّنة ويحيى من حيَّ عن بيّنة..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافّة رُسل الله ربّ العالمين من أوّلهم الى خاتمهم محمد رسولِ الله وعلى من تبِعهم من المؤمنين في الأوّلين وفي الآخرين وفي الملأ الأعلى الى يوم يقوم الناس لربّ العالمين، لا نفرّق بين أحدٍ من رسله ونحن له مسلمون، أما بعد..

يا معشر البشر المسلم منهم والكافر، إنّي الإمام المهدي ناصر محمد اليماني خليفة الله على العالمين أجمعين، فلَكَم أنذرتُكم منذ خمسة عشر عاماً بأنّ الشمس أدركت القمر فوُلد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً نذيراً للبشر وتصديق شرطٍ من أشراط الساعة الكبر وآية التصديق للمهديّ المنتظر ناصر محمد اليمانيّ لِمن شاء من البشر أن يتقدّم فيتّبع الذِّكر القرآن العظيم فيخضع لخليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد أو يتأخر عن التصديق بالقرآن العظيم ويعصي الله ورسوله ويأبى الخضوع والطاعة لخليفة الله وعبده المهديّ ناصر محمد اليماني حتى يمسّه الله بعذابٍ نُكر وأنّ لعنة الله على الكاذبين.

وربما يودّ كافة علماء الفيزياء الفلكيّون في كافّة البشر أجمعين العرب والعجم أن يقولوا: يا ناصر محمد اليمانيّ لقد جادلتنا فأكثرت جِدالنا على مدار سنين وأنت تقول: يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر فوُلد الهلال من قبل الكسوف واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً فأعرضنا عنك جميع علماء الفلَك في البشر العرب والعجم بشكلٍ عامٍ، وها أنت تُعلن لنا بالتذكير الأخير لمن شاء من البشر أن يتقدّم فيتّبع الداعيَ إلى الله أو يتأخّر حتى يمسّه الله الواحد القهار بعذابٍ نُكرٍ حسب زعمك أنّك خليفة الله المهديّ اصطفاك الله خليفةً في الأرض على كافّة دول العالم حسب زعمك يا ناصر محمد، فهل أنت عالمٌ في الدِّين أم عالم في الفيزياء الفلكيّة؟ ويا رجل بالنسبة للمسائل الفقهية في دين الله فهي تخصّ فضيلة الفقهاء علماء الدين، وأمّا ما يخصّ الفيزياء الفلكيّة فهي تخص كلّ عالِم فلكيّ في الفيزياء الفلكيّة لحركة الشمس والقمر في كافة علماء الفلك في البشر مسلمهم والكافر، فلا اختلاف بيننا نحن علماء الفيزياء الفلكيّة خصوصاً اقتران الشمس بالقمر المُحاق في نهاية الشهر، فلا تجده بيننا في تحديد الإقتران المركزيّ للشمس بالقمر المحاق المعتم من نور ضياء الشهر المنصرم؛ فسوف تجد كافة علماء الفلك في البشر نحدّد ليلة الإقتران المركزي للشمس والقمر في نهاية الشهر؛ فلا تجدنا نختلف جميع علماء الفلك في البشر حتى في ثانية واحدة كون الإقتران المركزيّ للشمس والقمر يحدث في لحظةٍ عالميّة، فهل تؤمن بما لدينا من العلم في عصر الفيزياء الفلكيّة لحركة الشمس والقمر والأرض؟ فمِن ثمّ يردّ عليكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ الذي آتاه الله علم الكتاب القرآن العظيم وأقول: لا تقبلوا من الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ لئِن وجدتم إنّي أجادلكم بسلطان العلم من كتيّباتكم بل من محكم القرآن العظيم وكلٌّ منكم أخاطبه من القرآن في مجال اختصاصه العلميّ.

ويا معشر علماء الفلك، إنّ القاعدة الكونيّة الفلكيّة في محكم القرآن العظيم لمنازل القمر مُحكمة في القرآن العظيم من قبل أن تحيطوا بها علماً، وقال الله تعالى:
{ وَآيَةٌ لَّهُمُ اللَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ
﴿٣٧﴾ وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ۚ ذَٰلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ ﴿٣٨﴾ وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّىٰ عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ ﴿٣٩﴾ لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ ۚ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ﴿٤٠﴾ }صدق الله العظيم [40:يس].

والى البيان الحق حقيقٌ لا أقول على الله إلا الحق: فأمّا بالنسبة لقول الله تعالى:
{ وَآيَةٌ لَّهُمُ اللَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ
﴿٣٧﴾ } فالإنسلاخ هو نهاية الإنقضاء فأجد الحساب في الكتاب أنّه يبدأ بغروب الشمس فإذا هم مظلمون من بعد غروب الشمس لديهم، فمِن غروب الشمس إلى غروب الشمس يومٌ، وبالنسبة لمنازل الأهلّة فتبدأ منزلة الشهر من رؤية الهلال بعد غروب الشمس بسبب رؤية هلال الشهر أولاً كمثل ليلة الصيام بسبب انفصاله عن الشمس شرقي الشمس فتبدأ منازل الأهلّة المرئيّة من بعد غروب الشمس متجهاً القمر شرقاً تاركاً الشمس وراءه وهو يجري نحو الشرق والشمس تجري وراءه ببُطئٍ والقمر يبتعد عنها أكثر فأكثر حتى يصل إلى نقطة الشرق والشمس تقابله في نقطة الغروب فيكون القمر بدراً يظهر من الشرق عند غروب الشمس بالأفق الغربيّ فيبدأ بدر التّمام الأول مساء يوم الرابع عشر ليلة الخامس عشر فتدخل أول ليالي بدر التمام من بعد غروب شمس يوم الرابع عشر ليلة الخامس عشر، ويستمر البدر بدءًا من ليلة الخامس عشر إلى نهاية ليلة السادس عشر وتسمّى بالليالي البيض كون القمر لا يزال يُرى بدراً بالعين، وحين يكون الإدراك الأكبر ثلاث ليالٍ فتصبح ليالي البدر ثلاثة بدور بالعين المجردة فمِن ثمّ يبدأ بالتناقص من ليلة السابع عشر فيستدير بالعودة نحو الشمس ليعود إلى العُرجون القديم فيجتمع بالشمس في المحاق المُظلم من بعد انقضاء أهلّة الشهر المُنصرم فيجتمع قرص الشمس بالقمر وهو معتمٌ قرصه من النور مظلمٌ تماماً، ويسمّيه الله في محكم القرآن بالعُرجون القديم من قبل منازل الأهلّة للشهر المنصرم، وهكذا منذ يوم خلق الله السماوات والأرض فهكذا حركة فلك الشمس والقمر، لا الشمس ينبغي لها أن تُدرك القمر فيولد الهلال والشمس الى الشرق منه ولا الليل سابق النهار فيتقدّمه شرقاً فيصير الشرق غرباً والغرب شرقاً بسبب انعكاس دورة الأرض؛ فبدل أن تدور من الغرب إلى الشرق سوف تدور من الشرق متجهة غرباً، فهنا يحدث العكس فيصير الشرق غرباً والغرب شرقاً؛ بمعنى أنّنا سوف نرى الشمس تشرق من جهة الغرب وتغرب في جهة الشرق.

ويا أحبّتي في الله الذين يُنكرون حركة الأرض، والله الذي لا إله غيره لو يوقف الله أرضكم عن الدوران لظلّ جانبٌ من العالم أمام الشمس في نهارٍ سرمديٍّ إلى يوم القيامة وجانبٌ من العالم في ليلٍ سرمديٍّ الى يوم القيامة، فلا تصدّوا البشر عن اتّباع الذِّكر بجهلكم كونهم سوف يظنّون أنّ قرآنكم العربيّ يقول أنّ الأرض ثابتة من الدوران، بل تحسبونها جامدة وهي تمرّ مَرّ السّحاب المتحركة في الفضاء، صُنع الله الذي أتقنَ كلّ شيءٍ سبحانه عمّا تقولون عليه غير الحق فتصدّون البشر عن الإيمان بالقرآن العظيم صدوداً كبيراً بسبب جهل منكري دورة الأرض حول نفسها كلّ أربعٍ وعشرين ساعة، أفلا تتّقون؟! فلا تقولوا على الله ما لا تعلمون.

فلا نريد أن نطيل عليكم في هذا البيان، فقد كتبنا لكم بيانات كثيرة من بيان القرآن بالقرآن وفصّلنا القرآن بالقرآن تفصيلاً وآتيكم بالآيات المبيّنات لآياتٍ أخر وفي نفس الموضوع، وأقسم لكم بالله العظيم ما خطر على بالي أنّني سوف أكون عالِماً بالبيان الحق للقرآن فلا يجادلني عالم من القرآن إلا غلبتُه بسلطان العلم الملجِم لكلّ عاقلٍ! بل لكلّ من بلغ رشده قرآن مُبين كونه بيان القرآن بالقرآن وفصّلناه بإذن الله تفصيلاً لمن أراد أن يهتدي الى سُبل السلام بين الإنسان وأخوه الإنسان ونهديه إلى اتّباع سبيل الرضوان إلى الرحمن؛ ذلكم الإمام المهدي الإنسان الذي علّمه الله البيان الشامل للقرآن؛ ذلكم صاحب علم الكتاب علّمه من اصطفاه الله خليفته على العالمين.

ونعود الى آية الإدراك الكونيّة للشمس والقمر، فاسألوا يا معشر البشر متى عاد قمر شعبان المنصرم الى العرجون القديم؟ فسوف يقولون لكم أجمعون بلسانٍ واحدٍ موحّد: عاد في الساعة الثانية وستة وعشرين دقيقة بعد منتصف ليلة الخميس؛ أي الساعة الخامسة وستة وعشرين دقيقة فجر الخميس بتوقيت مكة المكرمة، فمن ثم تقولون لهم: أليس ذلك هو العُرجون القديم القمر المظلم الخالي من الضياء تماماً حسب عِلمكم الفلكيّ الدقيق لا يختلف عليه اثنان من البشر، ولكنّ ناصر محمد اليمانيّ أعلن من قبل أنّ الشمس أدركت القمر آية كونيّة للتصديق بشأنه أنّه خليفة الله على العالمين، وقال في بيانٍ قبل هذا أنّ هلال رمضان هذا 1441 امتحق صباح الأربعاء ثم وُلد والشمس إلى الشرق منه وغرُب عند غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس وهو هلال رمضان أوّل الشهر وليس آخر الشهر فاجتمعت به الشمس فجر الخميس وقد هو هلالاً؛ بمعنى أنّ ليلة الخميس ليلة واحد من رمضان لعامكم هذا 1441، ويقول الإمام ناصر محمد اليمانيّ أنّ علماء الفلك أكثرهم علِموا بذلك الحدث على الواقع الحقيقي فأسرّوا النّجوى ونحن عامّة البشر سوف يتبيّن لنا حقيقة ما يقوله ناصر محمد اليمانيّ بدءًا من دخول شهر رمضان في بدره الأول مساء يوم الأربعاء ليلة الخميس، فمن ذا الذي شهد برؤية هلال رمضان مساء يوم الأربعاء ليلة الخميس في مشارق الأرض ومغاربها؟ فإن كان ناصر محمد اليمانيّ لمِن الصادقين فحتماً سوف يجد العالم بأسره أنّ قمر رمضان أبدرَ مساء يوم الأربعاء ليلة الخميس كون غُرّة الشهر هي ليلة النصف من الشهر وليس أنّنا أكلنا يوم الخميس واحد رمضان! كون هلال رمضان في حالة إدراكٍ ولم يره أحدٌ في العالمين، بل حتى ناصر محمد اليمانيّ لم يصُم الخميس برغم علمِه أنّ ليلة الصيام هي ليلة الخميس، ولكنّ هلال رمضان في غرّته الخميس غرب قبل غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس وهو هلال أوّل الشهر (رمضان) وليس هلال آخر الشهر (شعبان)، وعليه فإن كان ناصر محمد اليمانيّ لمِن الصادقين فحتماً سوف يكتمل طور بدر رمضان مساء يوم الأربعاء ليلة الخميس إن كان من الصادقين أنّ الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الاقتران المركزيّ العالميّ واجتمعت به الشمس وقد هو هلالاً، وإن لم يحدث بدر التمام مساء الأربعاء ليلة الخميس فإنّ على ناصر محمد اليمانيّ لعنة الله والملائكة والناس أجمعين.

فمن ثم يردّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ على كافّة البشر وأقول: فإن تبيّن لكم حقيقة حدث الإدراك بسبب اكتمال بدر رمضان الأوّل بعد غروب شمس يوم الأربعاء ليلة الخميس فلم يؤمن المستكبرون بآية التصديق الكونيّة لخليفة الله في الأرض من بعد ما استيقنتها أنفسهم فاستكبروا عن الإعتراف بخليفة الله المهديّ ناصر محمد من بعد ما استيقنت الحقّ أنفسهم أنّه حقاً ليلة أول أيّام شهر رمضان هي ليلة الخميس ولذلك اكتمل بدر التمام مساء يوم الأربعاء ليلة الخميس، فالذين كذبوا بآية الله الكونيّة فقد أمرني الله في محكم القرآن العظيم أن أبشّرهم بعذابٍ أليمٍ، فما سبب عدم إيمانهم بتصديق خليفة الله ناصر محمد اليمانيّ بعدما أصدقه الله ببدر التمام؟ وهم لا يعلمون بأنّ غرّة شهر رمضان حقاً كانت الخميس ولكنّ الشمس أدركت القمر فلم يره أحدٌ في البشر يوم الأربعاء تسعة وعشرين شعبان ليلة الخميس، ويتبيّن لكم من خلال بدر التمام عند غروب شمس الأربعاء ليلة الخميس لكلّ من بلغ أشده من كافة البشر مسلمهم والكافر، تصديقاً لقول الله تعالى:
{ فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ
﴿١٦﴾ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ﴿١٧﴾ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ﴿١٨﴾ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ﴿١٩﴾ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ﴿٢٠﴾ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ [۩] ﴿٢١﴾ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ﴿٢٢﴾ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ﴿٢٣﴾ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ﴿٢٤﴾ } صدق الله العظيم [الإنشقاق].

اللهم إنّك تعلم بما يوعون أنّه الحق من ربّهم حتى يمسّ الله المستكبرين بعذابٍ أليم، فليبشروا بعذابٍ أليم من ربّهم إضافة لما هم فيه من عذاب بما يسمّونه فايروس كورونا، اللهمّ اغفر وارحم الضعفاء والمساكين وكافّة المظلومين في العالمين وافتح بيني وبين المستكبرين من صُنّاع القرار وطواقم حكوماتهم ومَن كان على شاكلتهم في كافة البشر مسلمهم والكافر وأنت خير الفاصلين وأسرع الحاسبين، إنّا لله وإنّا إليه راجعون، فكيف آسى على القوم المُجرمين؟ وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

ويا معشر الأنصار في مختلف الأقطار العربيّة والأعجميّة، فلْيتمّ التركيز حصريّاً على هذا البيان بالتبليغ لكافّة القنوات العالميّة كمثل قناة الجزيرة والعربيّة وقناة بي بي سي العربيّة وقناة سي أن أن الأمريكية وكافة المواقع الإخبارية والقنوات العربية والمواقع الإخبارية وعن طريق تويتر، ويتم التركيز على ترجمة هذا البيان، بالإضافة إلى العربية تتم ترجمته بالإنجليزيّة والفارسيّة فقط، فليس لديكم وقت لنشر هذا البيان ذي الأهميّة الكبرى، ولا تحدّدوا يوم العذاب واتركوه فهو من خصوصيّة الله وإلى الله تُرجع الأمور حتى ولو كان العذاب قريباً.

خليفة الله وعبده الإمام المهدي ناصر محمد اليماني
_____________