دعوت امام مهدی ناصرمحمد یمانی از رهبر القاعده درعراق ابوبکر بغدادی
عدد البيانات : 1
تغريد

رابط البيان الرسمي

nasser-mohammad.com/showthread.php?p=153927

الانتقال الى الموضوع

http://www.bayannoon.com/?page_id=999&n=18794

اللغات المتاحة لهذا البيان

- 2 -
الإمام ناصر محمد اليماني
13 - 10 - 1435 هـ
09 - 08 - 2014 مـ


1393-05-18 ه.ش.
09:56 صباحاً
ــــــــــــــــــ


از امام مهدی ناصر محمد یمانی به پیشوایان کفر و مفسدین فی الأرض و سفاکان خونریز داعش، ابوبکر بغدادی و گروهش...


بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليه وجميع المسلمين من سلم الناس من شرِّ أيديهم وألسنتهم إلا بالحقّ في كل زمانٍ ومكانٍ وأسلّمُ تسليماً، أمّا بعد..

ای ابوبکر بغدادی پیش از این امام مهدی ناصر محمد یمانی ؛ بیانیه ای صادر کرده و در آن با کلماتی محترمانه منطقی و نیکو شما را به گفتگو –قبل از ظهور- دعوت کرده بود، اما تو به دعوت ما وقعی نگذاشتی و با اینکه از آن باخبر شدی به این دعوت به گفتگو پاسخ ندادی، چرا که دیدی نمی توانی با دلیل علمی به گفتگو با امام مهدی ناصر محمد یمانی بپردازی چون می دانی که حق این است که در دین اسلام، اجبار و اکراه وجود ندارد (لا اکراه فی الدین ) و می دانی که بر خلاف آیات محکم کتاب خداوندعمل کرده ای.

به خداوند قسم آنچه که می بینم این است که تو و حزبت از شیاطین بشر هستید وبا تظاهر به ایمان؛ کفرتان را مخفی می کنید تا چهره دین اسلام را که رحمت خداوند بر عالمیان است تشویه کرده و زشت نشان دهید .شما می خواهید تمام مردم از دین اسلام متنفر شوند. اما امام مهدی ناصر محمد یمانی در کمین شما نشسته است و برای مسلمانان روشن خواهد کرد شما گروهی مجرم هستید که خون مسلمان و کافر را بر زمین می ریزید و اهمیتی برای دین قائل نیستید. شما اسرای مسلمان را می کشید؛ آنها را در یک صف قرار داده و به سرشان شلیک می کنید و می گویید:[ خدایا از ما بپذیر]!!! سبحان الله چگونه ممکن است خداوند ریختن خون مسلمانان را بپذیرد؟ لعنت خداوند بر مجرمان و مفسدین فی الأرض باد ؛ لعنتی بزرگ ...

ابوبکر (بغدادی)به خداوند سوگند می خورم ؛ اگرخداوند قبل از آنکه تو توبه کنی فرمانروایی زمین را به من بسپارد (به من تمکین دهد )؛ به حق حد خداوند را درمورد تو جاری خواهم ساخت و گردنت را قطع خواهم نمود و این حکم برای تو ظالمانه نیست ؛ مگر آنکه در "دوران گفتگو قبل از ظهور" توبه کنی ، چگونه خود را خلیفه زمین می خوانی و سپس خون مسلمانان و کافرانی که به جنگ دین شما نیامده اند بر زمین می ریزی؟ بیا تا از محکمات کتاب خداوند برایت دلیل و حجت بیاورم که خداوند کشتن اسرای کافر را حرام کرده است؛ ترا چه می شود که اسرای مسلمان را می کشی؟


ابوبکر بغدادی، محمدٌ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- برای مشورت درباره اسرای نبردی که از جانب خداوند نبرد روز "فرقان"نامیده شده است، صحابه خود را فرا خواند. این همان اولین جنگ بین حق و باطل ونبرد بدر است که در جریان آن -خداوند مقرر داشت- حق و باطل جدا شده و هر کس که زنده ماند با دلیلی روشن زنده بماند و هرکس که هلاک شد با دلیلی روشن به هلاکت رسیده باشد.گواه آن فرموده خداوند تعالی است:

{إِن كُنتُمْ آمَنتُم بِاللَّهِ وَمَا أَنزَلْنَا عَلَىٰ عَبْدِنَا يَوْمَ الْفُرْقَانِ يَوْمَ الْتَقَى الْجَمْعَانِ ۗ وَاللَّهُ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ (41) إِذْ أَنتُم بِالْعُدْوَةِ الدُّنْيَا وَهُم بِالْعُدْوَةِ الْقُصْوَىٰ وَالرَّكْبُ أَسْفَلَ مِنكُمْ ۚ وَلَوْ تَوَاعَدتُّمْ لَاخْتَلَفْتُمْ فِي الْمِيعَادِ ۙ وَلَٰكِن لِّيَقْضِيَ اللَّهُ أَمْرًا كَانَ مَفْعُولًا لِّيَهْلِكَ مَنْ هَلَكَ عَن بَيِّنَةٍ وَيَحْيَىٰ مَنْ حَيَّ عَن بَيِّنَةٍ ۗ وَإِنَّ اللَّهَ لَسَمِيعٌ عَلِيمٌ (42)} صدق الله العظيم [الأنفال].

{ و اگر به خدا و آنچه بر بنده خود در روز فرقان كه دو گروه به هم رسيدند نازل كرده‌ايم ايمان آورده‌ايد، بدانيد كه هرگاه چيزى به غنيمت گرفتيد خمس آن از آن خدا و پيامبر و خويشاوندان و يتيمان و مسكينان و در راه ماندگان است. و خدا به هر چيز تواناست. (۴۱) شما در كرانه نزديك‌تر بيابان بوديد و آنها در كرانه دورتر بودند و آن قافله در مكانى فروتر از شما بود. اگر شما با يكديگر زمان جنگ را تعيين مى‌كرديد باز هم از آن تخلف مى‌ورزيديد تا خدا کاری را که انجام‌شدنی بود به انجام رساند تا کسی که هلاک شد با دلیلی روشن هلاک گردد و کسی که زنده گشت، با دلیلی روشن زنده گردد. و خداست که به‌راستی بسیار شنوای بس داناست. (۴۲)}

بعد از پیروزی قاطع بر پیشوایان کفر که از سرکشان ستمگر قریش بودند، محمدٌ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- بزرگان صحابه را فراخواند تا درباره کافران اسیر شده که به مسلمانان تعدی کرده و درحق آنها ظلم کرده بودند ؛ تصمیم گرفته شود. محمد رسول الله وصحابه ایشان صلّى الله عليهم وأسلم تسليماً توافق کردند تا اسیران مرد خادمین وغلامان نبی باشند در حالیکه واجب بود صبر کنند تا خداوند در مورد آنها حکم نماید.بعد این تصمیم ، جبریل فوراً از جانب خداوند فرستاده شد و کلام خداوند تعالی را با خود فرود آورد:

{مَا كَانَ لِنَبِيٍّ أَن يَكُونَ لَهُ أَسْرَى حَتَّى يُثْخِنَ فِي الأَرْضِ تُرِيدُونَ عَرَضَ الدُّنْيَا وَاللّهُ يُرِيدُ الآخِرَةَ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ (67) لَّوْلاَ كِتَابٌ مِّنَ اللّهِ سَبَقَ لَمَسَّكُمْ فِيمَا أَخَذْتُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (68)} صدق الله العظيم [الأنفال].

{نبی حق ندارد اسیری بگیرد تا در زمین قدرتمند شود؛ شما متاع دنیوی می‌خواهید و خداوند آخرت را [برای شما] می‌خواهد، و خداوند پیروزمند فرزانه است‌ (۶۷) اگر فرمان و حکم لازمی که از سوی خدا گذشته است [رحمت خداوند که بر خود نوشته است] ، نبود مسلماً شما را به سبب آنچه گرفتید، عذابی بزرگ می رسید (۶۸)}

ای امت اسلام، ببینید وقتی نبی و صحابه قبل از آمدن فتوا از جانب پروردگارشان وارد قضیه اسرا شدند؛ در نفس خداوند چه رخ داد.خداوند تعالی می فرماید: {لَّوْلاَ كِتَابٌ مِّنَ اللّهِ سَبَقَ لَمَسَّكُمْ فِيمَا أَخَذْتُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (68) اگر فرمان و حکم لازمی که از سوی خدا گذشته است [رحمت خداوند که بر خود نوشته است] ، نبود مسلماً شما را به سبب آنچه گرفتید، عذابی بزرگ می رسید (۶۸)} ] صدق الله العظيم .اگر خداوند رحمت بر مؤمنان را بر خود فرض نکرده بود بخاطرامری که وارد آن شده بودند همگی دچار عذاب دردناکی می گردیدند.سبحان الله! چقدر خداوند رحیم است! آنها تصمیم نگرفته بودند که کافران اسیر را به قتل برسانند، بلکه فقط می خواستند از آنها به عنوان خدم وحشم نبی و صحابه بزرگ که قادر به تامین معیشتشان بودند استفاده کنند ولی نبی اجازه ندارد برای قدرتمند شدن در زمین اسرا را به خدمت خود در آورد و این ظلم بر انسان است. پس به حکم خداوند که درباره اسیران کافر نازل شده است نظر کنید:

{فَإِذَا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّىٰ إِذَا أَثْخَنْتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاءً} صدق الله العظيم [محمد:4].

{ و هنگامی که با کافران در میدان جنگ روبه‌رو شدید گردنهایشان را بزنید، تا بر آنها غلبه کنید و تسلط یابید؛ در این هنگام اسیران را محکم ببندید؛ سپس یا بر آنان منّت گذارید (و آزادشان کنید) یا در برابر آزادی از آنان فدیه [= غرامت‌] بگیرید؛}

این یعنی خداوند اجازه داده است تاازکافران ثروتمندی که اسیر شده اند، فدیه گرفته و رهایشان کنید.اما به مؤمنان امر نموده است بر اسیران کافری که فقیر هستند منت گذاشته و بخاطر خداوند آنها را رها ساخته و با ایشان با نیکویی و کرامت سخن گویند. ای امت اسلام به حکم خداوند درباره کافرانی که در طی تهاجم به مسلمانان اسیر شده اند توجه کنید .با وجود اینکه آنها به مسلمانان و دین شان تعدی کرده اند ، ولی خداوند فرمان قتل اسرای کافر به دست مؤمنان را صادر نکرده است؛ پس حکم خداوند درباره مسلمانانی که در بند ابوبکر بغدادی و گروهش هستند و در حالی که اسیرند به دست آنها به قتل می رسند چیست؟ خداوند با او(بغدادی ) بجنگد که او جنایتکار جنگی است

هرکس به گروه ابوبکر بغدادی بپیوندد؛گرفتار لعنت خداوند و ملائکه و تمام مردم خواهد شد ؛ چون حزب داعش چیزی جز یک حزب شیطانی نیست که چهره دین اسلام؛ دینی که رحمت برای عالمیان است را زشت و واژگونه نشان می دهد. لعنت بر ابوبکر بغدادی ؛ لعنت شدید بر او باد اگر که توبه نکند و به سوی خداوند بازنگردد؛ یا لعنت بر ناصر محمد یمانی اگر او مهدی منتظر و خلیفه حق خداوند در زمین نباشد.

ای انصار پیشگام و برگزیده به شما امر می کنیم این بیان را ازهر راه و با تمام وسایل ممکن و امن(بی خطر برای انصار ) منتشر سازید تا مردم دور و نزدیک بدانند اسلام و مسلمانان؛ اهل سنت و شیعیان و و تمام مذاهب اسلامی از اعمالی که ابوبکر بغدادی و حزبش مرتکب می شوند بری هستند داعشیان مجرم جنگی هستند که با ستمگری خون مسلمانان و مسیحیان را می ریزند؛ خون کافرانی که به جنگ مسلمانان و دینشان نیامده اند را نیز با ستمگری می ریزند چراکه از سیاست یهودیان برای تخریب چهره اسلام تبعیت می کنند و هر کس که با آنها دوستی کند از آنهاست.

از تمام نظام ها و ملتهای عربی و دعوت می کنیم همگی در یک صف واحد دربرابر ابوبکر بغدادی و حزبش قرار گیرند. ای مردم عرب درباره این گروه حسن نظر نداشته باشید که هیچ خیری در آنها نیست.به خداوند که جرم آنان(داعش ) بسیارسنگین تر از رهبران غافل نظام های عربی است که به زندگی دنیا راضی شده اند.ضرر نظام های عربی کمتر از داعش است چون این قوم به معنای واقعی کلمه بدترین مجرمان هستند و خطرناک تر از آن خراب کردن چهره دین اسلام در نزد بشریت است.

چه کسی نسبت به این بیان و فتوایی که با دلیل کوبنده علمی از محکمات قرآن عظیم و بدون ظلم در حق ابوبکر بغدادی و حزب او داده ام اعتراض دارد؟به خداوند قسم اگر به یاری هم نیز برخاسته و به هم کمک کنند قادر نیستند با دلایل علمی بر امام مهدی غلبه کنند. حسبي الله لا إله إلا هو عليه توكلت وهو ربّ العرش العظيم.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده؛ الرحمة للعالمين الإمام المهدي ناصر محمد اليماني.اقتباس المشاركة: 153758 من الموضوع: دعوة من الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلى زعيم القاعدة بالعراق أبو بكر البغدادي..


- 2 -

[ لمتابعة رابط المشاركـــة الأصليّة للبيــان ]
http://www.mahdialumma.com/showthread.php?p=153751

الإمام ناصر محمد اليماني
13 - 10 - 1435 هـ
09 - 08 - 2014 مـ
09:56 صباحاً
ــــــــــــــــــمن الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلى أئمة الكفر المفسدين في الأرض سفاكي الدماء أبي بكرٍ البغدادي وحزبه داعش
..

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليه وجميع المسلمين من سلم الناس من شرِّ أيديهم وألسنتهم إلا بالحقّ في كل زمانٍ ومكانٍ وأسلّمُ تسليماً، أمّا بعد..أيا أبا بكر البغدادي، لقد صدر من الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني بيانٌ من قبل هذا يحمل كلمات الاحترام والدعوة بالمنطق الحسن إلى الحوار معكم من قبل الظهور، ولكنّك لم تبالِ بدعوتنا برغم أنّك اطّلعت عليها ولم تجِب دعوة الحوار لكونك ترى أنه لا قِبَل لك بحوار الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني بسلطان العلم لكونك تعلم أنّه حقاً لا إكراه في دين الإسلام، وتعلم أنك مخالفٌ لمحكم كتاب الله.

ووالله لا أراك وحزبَك إلا من ضمن شياطين البشر من الذين يُظهرون الإيمان ويُبطنون الكفر كي يشوِّهوا دين الإسلام الذي أنزله الله رحمةً للعالمين، وتريدون أن تُكَرِّهوا البشر جميعاً في دين الإسلام، ولكنَّ الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني لكم لبالمرصاد فلسوف أبيّن للناس أنّكم قومٌ مجرمون سفّاكون لدماء المسلمين والكافرين الذين لا يعتدون على الدين، فها أنتم تقتلون أسرى المسلمين فتجعلونهم صفاً واحداً فتطلقون الرصاص في رؤوسهم وتقولون: اللهم تقبّل منّا! ويا سبحان الله، فكيف يتقبل الله سفك دماء المسلمين! ألا لعنة الله على المجرمين المفسدين في الأرض لعناً كبيراً.

وأقسم بربّي لئن مكّنَني الله في الأرض من قبل أن تتوب يا أبا بكر لأقيمنَّ عليك حدّ الله بالحقّ وأُقَطِعنَّ عنقك من غير ظلمٍ إلا أن تتوبّ في عصر الحوار من قبل الظهور، فكيف تصطفي نفسك خليفةً في الأرض فمن ثمّ تسفك دماء المسلمين والكافرين الذين لا يعتدون عليكم في الدين؟ فتعال لأقيمنَّ عليكم الحجّة من محكم الكتاب بأنّ الله حرَّم قتل أسرى الكافرين، فما بالك بقتل أسرى المسلمين؟

ويا أبا بكر البغدادي، لقد دعا محمدٌ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- صحابته إلى الاجتماع للشورى في شأن أسرى معركة يوم الفرقان كما سمّاها الله في محكم القرآن، وتلك هي معركة بدرٍ الأولى بين الحقّ والباطل للتفريق بين الحقّ والباطل ليحيى من حيَّ عن بيِّنة ويهلك من هلك عن بيِّنة. تصديقاً لقول الله تعالى: {إِن كُنتُمْ آمَنتُم بِاللَّهِ وَمَا أَنزَلْنَا عَلَىٰ عَبْدِنَا يَوْمَ الْفُرْقَانِ يَوْمَ الْتَقَى الْجَمْعَانِ ۗ وَاللَّهُ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ (41) إِذْ أَنتُم بِالْعُدْوَةِ الدُّنْيَا وَهُم بِالْعُدْوَةِ الْقُصْوَىٰ وَالرَّكْبُ أَسْفَلَ مِنكُمْ ۚ وَلَوْ تَوَاعَدتُّمْ لَاخْتَلَفْتُمْ فِي الْمِيعَادِ ۙ وَلَٰكِن لِّيَقْضِيَ اللَّهُ أَمْرًا كَانَ مَفْعُولًا لِّيَهْلِكَ مَنْ هَلَكَ عَن بَيِّنَةٍ وَيَحْيَىٰ مَنْ حَيَّ عَن بَيِّنَةٍ ۗ وَإِنَّ اللَّهَ لَسَمِيعٌ عَلِيمٌ (42)} صدق الله العظيم [الأنفال].

وبعد الانتصار الساحق على أئمة الكفر الطغاة من قريش فمن ثم دعا محمدٌ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- أعيان صحابته للخوض في شأن أسرى الكفار المعتدين على المسلمين ظلماً وعدواناً على المسلمين، فاتّفق محمد رسول الله وصحابته صلّى الله عليهم وأسلم تسليماً على أن يجعلوا الأسرى الذكور خدماً وحشماً للنّبي، وكان من المفروض أن ينتظروا حكم الله فيهم. فمن ثمّ تنزَّل جبريل على الفور مُرْسَلاً من ربّ العالمين بقول الله تعالى: {مَا كَانَ لِنَبِيٍّ أَن يَكُونَ لَهُ أَسْرَى حَتَّى يُثْخِنَ فِي الأَرْضِ تُرِيدُونَ عَرَضَ الدُّنْيَا وَاللّهُ يُرِيدُ الآخِرَةَ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ (67) لَّوْلاَ كِتَابٌ مِّنَ اللّهِ سَبَقَ لَمَسَّكُمْ فِيمَا أَخَذْتُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (68)} صدق الله العظيم [الأنفال].

ويا أمّة الإسلام، انظروا لما حصل في نفس الله من النّبي وصحابته بسبب الخوض في شأن الأسرى قبل أن تأتيهم الفتوى من ربّهم. وقال الله تعالى: {لَّوْلاَ كِتَابٌ مِّنَ اللّهِ سَبَقَ لَمَسَّكُمْ فِيمَا أَخَذْتُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ (68)} صدق الله العظيم. ولولا أن كتب الله على نفسه الرحمة للمؤمنين لمسَّهم فيما أفاضوا فيه عذابٌ عظيمٌ. ويا سبحان الله ما أرحم الله! وبرغم أنّهم لم يقرّروا قتل أسرى الكفار؛ بل فقط يجعلوهم خدماً وحشماً للنّبي وكبار الصحابة المقتدرين على صرف معيشتهم؛ ولكن ما كان للنّبي أن يكون له أسرى خدماً حتى يثخن في الأرض، فذلك ظلمٌ على الإنسان. فمن ثم انْظُروا لحكم الله المُنَزَّل في شأن الأسرى من الكافرين. وقال الله تعالى: {فَإِذَا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّىٰ إِذَا أَثْخَنْتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاءً} صدق الله العظيم [محمد:4]؛ وهذا يعني أنّ الله سمح بإطلاق سراح الأسرى الكفار الأغنياء مقابل فدية، وأما الأسرى الكفّار الفقراء فأمر الله المؤمنين أن يمنُّوا عليهم فيطلقوا سراحهم لوجه الله ويقولوا لهم قولاً حسناً كريماً.

فانظروا يا أمّة الإسلام حكم الله الحقّ في أسرى الكفار برغم أنّهم أسرى كفارٌ معتدون على المسلمين ومعتدون على دينهم ورغم ذلك لم يأمر الله المؤمنين بقتل أسرى الكفار المعتدين، فكيف بحكم الله في أسرى المسلمين الذي يقوم أبو بكرٍ البغدادي وحزبه بقتلهم وهم أسارى؟ قاتله الله من مجرم حربٍ! ومن انضمَّ إلى حزب أبي بكرٍ البغدادي فإنّ عليه لعنة الله والملائكة والناس أجمعين لكون حزب داعشٍ هذا ليس إلا حزبٌ شيطاني لتشويه دين الله الإسلام دين الرحمة للعالمين، ألا لعنة الله على أبي بكر البغدادي لعناً كبيراً إذا لم يتُبْ إلى الله متاباً، أو لعنة الله على ناصر محمد اليماني إن لم يكن المهديّ المنتظَر خليفة الله في الأرض بالحقّ.

ويا معشر الأنصار السابقين الأخيار، إنّي آمركم بالأمر بنشر هذا البيان بكل حيلةٍ ووسيلةٍ آمنةٍ حتى يعلم الناس قاصيهم ودانيهم أنّ الإسلام والمسلمين وأهل السُّنة والشيعة وجميع المذاهب الإسلاميّة بريئون مما يصنع أبو بكر البغدادي وحزبه داعش مجرمو الحرب السفاكين لدماء المسلمين والنّصارى والسفاكين لدماء الكافرين الذين لم يحاربوا المسلمين في دينهم لكونهم اتّبعوا سياسة اليهود لتشويه دين الإسلام، ومن والاهم فإنه منهم.

وأدعو كافة الأنظمة العربيّة وشعوبهم للوقوف صفاً واحداً ضدّ أبي بكرٍ البغدادي وحزبه، فلا تظنّوا فيهم خيراً يا معشر الشعوب العربيّة، فوالله إنّهم أجرم بكثير وبفارقٍ عظيمٍ من قادة الأنظمة العربيّة الغافلين الذين رضوا بالحياة الدنيا، ولكن قادة الأنظمة العربية أهون من داعش القوم المجرمين بكل ما تعنيه الكلمة من الإجرام، والأخطر من ذلك التشويه بدين الإسلام في نظر البشر.

فمن ذا الذي يعترض على بياني هذا عن الفتوى في شأن أبي بكرٍ البغدادي وحزبه بسلطان العلم المُلجم من غير ظلمٍ من محكم القرآن العظيم؟ وأقسم بربّي لا تستطيعون أن تهيمنوا على الإمام المهديّ بسلطان العلم ولو كان بعضكم لبعضٍ نصيراً وظهيراً، حسبي الله لا إله إلا هو عليه توكلت وهو ربّ العرش العظيم.

وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده؛ الرحمة للعالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
____________